11. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  29.09.2019 ob 15.30

Brda

0 : 3

Kalcer Radomlje

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Cerovac Daniel (2. pomoč)
Delegat: Komel Bogdan
Št. gledalcev: 100
Brda
1 Denis Pintol V
3 Uroš Celcer
6 David Frelih
8 Matic Perše
9 Kris Jogan
10 Jan Humar
11 Rok Bužinel
13 Denis Jazbar K
16 Darius Daniel Jalinous
17 Tim Golob
19 Jani Curk


Rezervni igralci
12 Kristian Petrovčič V
7 Demirel Jusufagić
14 Marko Lukić
15 Luka Bilić
20 Admir Musić
21 Jure Bužinel
23 Dawoud Dominik Jalinous

Kalcer Radomlje
1 Filip Lojen V
5 Rok Jazbec
6 Mark Zabukovnik
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
11 Žan Nikolić
15 Anže Pišek
19 Robi Jakovljević
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček
39 Žan Poglajen


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
8 Sandi Nuhanović
14 Matic Ahačič
20 Grega Marinšek
23 Lovro Vrandečič
44 Lenart Brolih
55 Lan Gojak

Trener

Trener
Oskar Drobne

Sodnik
Mihael Antič

Zadetki
Sacha Varga 0 : 1 33'
Mark Zabukovnik 0 : 2 62'
Sacha Varga 0 : 3 92'

Dogodki
Menjava Musić /  Perše 46'
Luka Guček 52'
Menjava Bužinel /  Frelih 66'
Menjava Ahačič /  Nikolić 67'
Jani Curk 69'
Mark Zabukovnik 71'
Sacha Varga 72'
Menjava Jalinous /  Bužinel 74'
Jan Humar 78'
Menjava Brolih /  Cerar 87'
Menjava Marinšek /  Poglajen 90'

11. krog
Brežice Terme Čatež 1 : 4 Fužinar Vzajemci
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rogaška
Koroška Dravograd 0 : 2 Krško
Brda 0 : 3 Kalcer Radomlje
Nafta 1903 5 : 0 Jadran Dekani
Gorica 3 : 0 Krka
Koper 1 : 0 Vitanest Bilje
Drava Dakinda Ptuj 3 : 1 Roltek Dob

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA