11. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  29.09.2019 ob 15.30

Brda

0 : 3

Kalcer Radomlje

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Cerovac Daniel (2. pomoč)
Delegat: Komel Bogdan
Št. gledalcev: 100
Brda
1 Denis Pintol V
3 Uroš Celcer
6 David Frelih
8 Matic Perše
9 Kris Jogan
10 Jan Humar
11 Rok Bužinel
13 Denis Jazbar K
16 Darius Daniel Jalinous
17 Tim Golob
19 Jani Curk


Rezervni igralci
12 Kristian Petrovčič V
7 Demirel Jusufagić
14 Marko Lukić
15 Luka Bilić
20 Admir Musić
21 Jure Bužinel
23 Dawoud Dominik Jalinous

Kalcer Radomlje
1 Filip Lojen V
5 Rok Jazbec
6 Mark Zabukovnik
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
11 Žan Nikolić
15 Anže Pišek
19 Robi Jakovljević
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček
39 Žan Poglajen


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
8 Sandi Nuhanović
14 Matic Ahačič
20 Grega Marinšek
23 Lovro Vrandečič
44 Lenart Brolih
55 Lan Gojak

Trener

Trener
Oskar Drobne

Sodnik
Mihael Antič

Zadetki
Sacha Varga 0 : 1 33'
Mark Zabukovnik 0 : 2 62'
Sacha Varga 0 : 3 92'

Dogodki
Menjava Musić /  Perše 46'
Luka Guček 52'
Menjava Bužinel /  Frelih 66'
Menjava Ahačič /  Nikolić 67'
Jani Curk 69'
Mark Zabukovnik 71'
Sacha Varga 72'
Menjava Jalinous /  Bužinel 74'
Jan Humar 78'
Menjava Brolih /  Cerar 87'
Menjava Marinšek /  Poglajen 90'

11. krog
Brežice Terme Čatež 1 : 4 Fužinar Vzajemci
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rogaška
Koroška Dravograd 0 : 2 Krško
Brda 0 : 3 Kalcer Radomlje
Nafta 1903 5 : 0 Jadran Dekani
Gorica 3 : 0 Krka
Koper 1 : 0 Vitanest Bilje
Drava Dakinda Ptuj 3 : 1 Roltek Dob

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA