2. krog |  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT |  25.08.2019 ob 11.00

Ajdovščina

0 : 6

ŽNK Krim RollJet

Sodniki: Šiljak Vanja (glavni sodnik), Jovičić Slađana (1. pomoč), Mask Sara (2. pomoč)
Delegat: Tomšič Roman
Št. gledalcev: 20
Ajdovščina
12 Alenka Bric V
2 Maruša Jerkič
5 Ana Velikonja
6 Nina Ipavec
8 Ana Bucik K
9 Marija Capuder
11 Nina Bolčina
14 Laura Raspor
16 Neli Lah
17 Maja Gruntar
18 Eva Sulič


Rezervne igralke
19 Taja Pelicon V
1 Tara Komatar
3 Helena Plut
20 Andreja Tomažič
22 Lija Rušt

ŽNK Krim RollJet
1 Manca Kutnjak V
2 Maša Kavčič
5 Lucija Grad
10 Monika Kastelec
11 Anita Kovačič
14 Sara Lavrenčič
17 Urška Žganec K
18 Nina Šmid
19 Nika Pintarič
20 Zala Petrič
21 Mirjam Kastelec


Rezervne igralke
3 Jana Intihar
4 Ela Andlovic
9 Katja Turk
13 Urška Kepa
16 Žana Rus
22 Sara Sterle

Trener
Luka Kompara

Trener
David Fekonja

Sodnik
Vanja Šiljak

Zadetki
Lucija Grad 0 : 1 18'
Anita Kovačič 0 : 2 24'
Lucija Grad 0 : 3 35'
Lucija Grad 0 : 4 42'
Nika Pintarič 0 : 5 70'
Sara Lavrenčič 0 : 6 72'

Dogodki
Menjava Intihar /  Kastelec 46'
Menjava Andlovic /  Šmid 56'
Ana Bucik 56'
Menjava Plut /  Sulič 59'
Menjava Kepa /  Kastelec 61'
Menjava Rus /  Kavčič 65'
Menjava Sterle /  Lavrenčič 75'
Menjava Komatar /  Bric 76'
Menjava Tomažič /  Ipavec 76'
Menjava Rušt /  Bolčina 84'

2. krog
Ajdovščina 0 : 6 ŽNK Krim RollJet
ŽNK Radomlje 4 : 1 ŽNK MB Tabor
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 6 : 0 ŽNK Cerklje
ŽNK Olimpija 6 : 0 Koper Obala

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 12 36
2 ŽNK Olimpija 12 33
3 ŽNK Radomlje 12 19
4 ŽNK Krim RollJet 12 16
5 Koper Obala 12 13
6 ŽNK MB Tabor 12 11
7 ŽNK Cerklje 12 11
8 Ajdovščina 12 1

STRELCI
1. Ana Milović 29
2. Manca Suhoveršnik 19
3. Špela Kolbl 18
4. Zala Kuštrin 13
5. Manja Rogan 12
6. Tjaša Tibaut 11
Luana Zajmi 11
Zala Vindišar 11
9. Sara Makovec 8
Tina Paliska 8
Manca Smolnikar 8
12. Lucija Grad 7
13. Lucija Kos 6
Barbara Kralj 6
Nika Pintarič 6
Anja Žvokelj 6
Kim Juršnik 6
18. Karmen Ulbin 5
19. Anja Prša 4
Kaja Korošec 4

DELI NA