9. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  21.09.2019 ob 16.00  | Prenos: Stream nzs.si

Krka

1 : 3

Kalcer Radomlje

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Mijatović Veljko (1. pomoč), Mežnar Matic (2. pomoč)
Delegat: Rajh Jožef
Št. gledalcev: 200
Krka
31 Ožbej Kisovec V
5 Marko Bedek
7 Jakob Judež
8 Marko Dušak K
10 Luka Pavič
11 David Škrbec
19 Sandro Kižlin
23 Luka Kambič
28 Dohyun Kim
44 Luka Vešner Tičić
55 Matej Potokar


Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
9 Žiga Kastrevec
18 Gal Schweiger
20 Marko Huč
21 Žak Vranešič
24 Darko Hrka
25 Ivan Mikrut

Kalcer Radomlje
1 Filip Lojen V
5 Rok Jazbec
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
15 Anže Pišek
16 Žan Nikolić
18 Matic Ahačič
19 Robi Jakovljević
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček
39 Žan Poglajen


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
6 Mark Zabukovnik
8 Sandi Nuhanović
20 Grega Marinšek
33 Lovro Vrandečič
44 Lenart Brolih
55 Lan Gojak

Trener

Trener
Oskar Drobne

Sodnik
Dragoslav Perić

Zadetki
Matic Ahačič 0 : 1 10'
Luka Pavič 1 : 1 62'
Anže Pišek (11m) 1 : 2 82'
Anže Pišek (11m) 1 : 3 91'

Dogodki
Luka Guček 22'
Menjava Kastrevec /  Kižlin 70'
Menjava Zabukovnik /  Nikolić 72'
Menjava Huč /  Vešner Tičić 76'
Menjava Hrka /  Kim 82'
Menjava Gojak /  Varga 87'
Menjava Brolih /  Poglajen 89'
Ožbej Kisovec 90'

9. krog
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Krško
Krka 1 : 3 Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci 0 : 1 Gorica
Nafta 1903 4 : 1 Rogaška
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 3 Vitanest Bilje
Koroška Dravograd 0 : 1 Roltek Dob
Brda 3 : 2 Jadran Dekani
Koper 1 : 1 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 17 40
2 Gorica 17 35
3 Kalcer Radomlje 17 33
4 Nafta 1903 17 31
5 Krško 17 30
6 Fužinar Vzajemci 17 30
7 Vitanest Bilje 17 28
8 Krka 17 24
9 Roltek Dob 16 22
10 Drava Dakinda Ptuj 17 20
11 Jadran Dekani 17 20
12 Beltinci Klima Tratnjek 17 18
13 Brežice Terme Čatež 16 11
14 Brda 16 11
15 Rogaška 16 11
16 Koroška Dravograd 17 9

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 13
3. Jaka Bizjak 11
4. Nermin Haljeta 9
Sacha Varga 9
Anže Pišek 9
7. Edi Baša 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
Matej Potokar 8
11. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Stepančič 7
14. Žan Nikolić 6
Denis Petrovič 6
Kristijan Šipek 6
Erwin Tiganj 6
Nejc Pečnik 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
Peter Kogelnik 6

DELI NA