9. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  21.09.2019 ob 16.00  | Prenos: Stream nzs.si

Krka

1 : 3

Kalcer Radomlje

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Mijatović Veljko (1. pomoč), Mežnar Matic (2. pomoč)
Delegat: Rajh Jožef
Št. gledalcev: 200
Krka
31 Ožbej Kisovec V
5 Marko Bedek
7 Jakob Judež
8 Marko Dušak K
10 Luka Pavič
11 David Škrbec
19 Sandro Kižlin
23 Luka Kambič
28 Dohyun Kim
44 Luka Vešner Tičić
55 Matej Potokar


Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
9 Žiga Kastrevec
18 Gal Schweiger
20 Marko Huč
21 Žak Vranešič
24 Darko Hrka
25 Ivan Mikrut

Kalcer Radomlje
1 Filip Lojen V
5 Rok Jazbec
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
15 Anže Pišek
16 Žan Nikolić
18 Matic Ahačič
19 Robi Jakovljević
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček
39 Žan Poglajen


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
6 Mark Zabukovnik
8 Sandi Nuhanović
20 Grega Marinšek
33 Lovro Vrandečič
44 Lenart Brolih
55 Lan Gojak

Trener

Trener
Oskar Drobne

Sodnik
Dragoslav Perić

Zadetki
Matic Ahačič 0 : 1 10'
Luka Pavič 1 : 1 62'
Anže Pišek (11m) 1 : 2 82'
Anže Pišek (11m) 1 : 3 91'

Dogodki
Luka Guček 22'
Menjava Kastrevec /  Kižlin 70'
Menjava Zabukovnik /  Nikolić 72'
Menjava Huč /  Vešner Tičić 76'
Menjava Hrka /  Kim 82'
Menjava Gojak /  Varga 87'
Menjava Brolih /  Poglajen 89'
Ožbej Kisovec 90'

9. krog
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Krško
Koroška Dravograd 0 : 1 Roltek Dob
Fužinar Vzajemci 0 : 1 Gorica
Krka 1 : 3 Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 3 Vitanest Bilje
Nafta 1903 4 : 1 Rogaška
Brda 3 : 2 Jadran Dekani
Koper 1 : 1 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA