8. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  13.09.2019 ob 16.00

Fužinar Vzajemci

2 : 1

Brda


Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Todorović Nedeljko (2. pomoč)
Delegat: Klinc Jožef
Št. gledalcev: 250
Fužinar Vzajemci
88 Uroš Poljanec V
5 Nejc Rober
6 Frane Ikić
7 Timotej Dodlek
10 Nik Fasvald
18 Matic Pipuš
19 Dominik Ivkič
21 Kan Kovač
23 Matevž Turkuš
25 Tadej Trdina K
45 Žan Medved


Rezervni igralci
1 Tilen Marčič V
3 Jaka Bokšan
14 Andraž Paradiž
22 Dejan Veršovnik
32 Urban Knez
73 Jure Grubelnik
99 Daehyeon Jung

Brda
1 Denis Pintol V
3 Uroš Celcer
6 David Frelih
9 Kris Jogan
10 Jan Humar
11 Rok Bužinel
13 Denis Jazbar K
16 Darius Daniel Jalinous
17 Tim Golob
19 Jani Curk
24 Dawoud Dominik Jalinous


Rezervni igralci
12 Kristian Petrovčič V
7 Demirel Jusufagić
8 Matic Perše
14 Marko Lukić
15 Luka Bilić
20 Admir Musić
21 Jure Bužinel

Trener
Anton Tomažič

Trener
David Peršič

Sodnik
Božo Kondić

Zadetki
Žan Medved 1 : 0 9'
Rok Bužinel 1 : 1 77'
Frane Ikić 2 : 1 90'

Dogodki
Menjava Paradiž /  Fasvald 46'
Menjava Grubelnik /  Kovač 64'
Menjava Musić /  Jalinous 70'
Menjava Perše /  Bužinel 83'
Menjava Jung /  Dodlek 85'
Menjava Bužinel /  Jalinous 87'

8. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Brda
Rogaška 1 : 4 Gorica
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
Vitanest Bilje 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Jadran Dekani 1 : 2 Krka
Roltek Dob 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 0 : 2 Koper
Krško 3 : 0 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA