8. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  13.09.2019 ob 16.00

Fužinar Vzajemci

2 : 1

Brda

Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Todorović Nedeljko (2. pomoč)
Delegat: Klinc Jožef
Št. gledalcev: 250
Fužinar Vzajemci
88 Uroš Poljanec V
5 Nejc Rober
6 Frane Ikić
7 Timotej Dodlek
10 Nik Fasvald
18 Matic Pipuš
19 Dominik Ivkič
21 Kan Kovač
23 Matevž Turkuš
25 Tadej Trdina K
45 Žan Medved


Rezervni igralci
1 Tilen Marčič V
3 Jaka Bokšan
14 Andraž Paradiž
22 Dejan Veršovnik
32 Urban Knez
73 Jure Grubelnik
99 Deahyeon Jung

Brda
1 Denis Pintol V
3 Uroš Celcer
6 David Frelih
9 Kris Jogan
10 Jan Humar
11 Rok Bužinel
13 Denis Jazbar K
16 Darius Daniel Jalinous
17 Tim Golob
19 Jani Curk
24 Dawoud Dominik Jalinous


Rezervni igralci
12 Kristian Petrovčič V
7 Demirel Jusufagić
8 Matic Perše
14 Marko Lukić
15 Luka Bilić
20 Admir Musić
21 Jure Bužinel

Trener
Anton Tomažič

Trener
David Peršič

Sodnik
Božo Kondić

Zadetki
Žan Medved 1 : 0 9'
Rok Bužinel 1 : 1 77'
Frane Ikić 2 : 1 90'

Dogodki
Menjava Paradiž /  Fasvald 46'
Menjava Grubelnik /  Kovač 64'
Menjava Musić /  Jalinous 70'
Menjava Perše /  Bužinel 83'
Menjava Jung /  Dodlek 85'
Menjava Bužinel /  Jalinous 87'

8. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Brda
Jadran Dekani 1 : 2 Krka
Rogaška 1 : 4 Gorica
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
Roltek Dob 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Vitanest Bilje 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Krško 3 : 0 Nafta 1903
Kalcer Radomlje 0 : 2 Koper

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA