8. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  13.09.2019 ob 16.00

Fužinar Vzajemci

2 : 1

Brda

Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Švarc Dejan (1. pomoč), Todorović Nedeljko (2. pomoč)
Delegat: Klinc Jožef
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Z
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci
Brda
N
Brda 3 : 3 Roltek Dob
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda
P
Brda 0 : 7 Koper
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
P
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Brda


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 2 2 1 3
Brda 5 1 2 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 1 0 3
Brda 3 0 1 2 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 0 1 1 0
Brda 2 1 1 0 2



Vse medsebojne tekme

19/20  8.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 13.09.2019, ob 16.00  Fužinar Vzajemci - Brda 2:1  (1:0) 
18/19  28.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 15.05.2019, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - Brda 0:0  (0:0) 
18/19  13.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 28.10.2018, ob 14.00  Brda - Fužinar 0:0  (0:0) 
17/18  25.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 25.04.2018, ob 17.00  Brda - Fužinar Ravne Systems 2:0  (0:0) 
17/18  10.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 07.10.2017, ob 15.30  Fužinar Ravne Systems - Brda 1:0  (1:0) 

8. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Brda
Jadran Dekani 1 : 2 Krka
Rogaška 1 : 4 Gorica
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
Roltek Dob 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Vitanest Bilje 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Krško 3 : 0 Nafta 1903
Kalcer Radomlje 0 : 2 Koper

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Jaka Bizjak 13
Sacha Varga 13
5. Anže Pišek 9
Edi Baša 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Tadej Trdina 9
10. Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA