8. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  15.09.2019 ob 16.00  | Prenos: Sportklub 1

Kalcer Radomlje

0 : 2

Koper

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 400
Kalcer Radomlje
1 Filip Lojen V
5 Rok Jazbec
6 Mark Zabukovnik
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
15 Anže Pišek
16 Žan Nikolić
19 Robi Jakovljević
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček
39 Žan Poglajen


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
8 Sandi Nuhanović
18 Matic Ahačič
27 David Stariha Laban
33 Lovro Vrandečič
44 Lenart Brolih
55 Lan Gojak

Koper
16 Igor Nenezić V
6 Darko Mišić
7 Ivica Guberac K
8 Ivan Borna Jelić Balta
10 Dare Vršič
14 Luka Badžim
20 Edi Baša
21 Žan Žužek
22 Goran Galešić
27 Damir Hadžić
30 Jaka Štromajer


Rezervni igralci
41 Primož Bužan V
5 Denis Cerovec
9 Stipe Vrdoljak
11 Kristijan Meštrić
23 Željko Tomić
52 Luka Vekić
70 Robi Gajšek

Trener
Oskar Drobne

Trener
Miran Srebrnič

Sodnik
Slavko Vinčić

Zadetki
Goran Galešić 0 : 1 18'
Damir Hadžić 0 : 2 38'

Dogodki
Gašper Trdin 7'
Ivan Borna Jelić Balta 23'
Žan Nikolić 54'
Menjava Vekić /  Štromajer 65'
Menjava Ahačič /  Nikolić 65'
Menjava Meštrić /  Baša 71'
Menjava Gojak /  Guček 72'
Menjava Brolih /  Trdin 80'
Menjava Tomić /  Jelić Balta 82'

8. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Brda
Jadran Dekani 1 : 2 Krka
Rogaška 1 : 4 Gorica
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
Roltek Dob 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Vitanest Bilje 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Krško 3 : 0 Nafta 1903
Kalcer Radomlje 0 : 2 Koper

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 9 19
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Koroška Dravograd 8 4
15 Brežice Terme Čatež 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA