8. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  15.09.2019 ob 16.00  | Prenos: Sportklub 1

Kalcer Radomlje

0 : 2

Koper

Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 400
Kalcer Radomlje
1 Filip Lojen V
5 Rok Jazbec
6 Mark Zabukovnik
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
15 Anže Pišek
16 Žan Nikolić
19 Robi Jakovljević
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček
39 Žan Poglajen


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
8 Sandi Nuhanović
18 Matic Ahačič
27 David Stariha Laban
33 Lovro Vrandečič
44 Lenart Brolih
55 Lan Gojak

Koper
16 Igor Nenezić V
6 Darko Mišić
7 Ivica Guberac K
8 Ivan Borna Jelić Balta
10 Dare Vršič
14 Luka Badžim
20 Edi Baša
21 Žan Žužek
22 Goran Galešić
27 Damir Hadžić
30 Jaka Štromajer


Rezervni igralci
41 Primož Bužan V
5 Denis Cerovec
9 Stipe Vrdoljak
11 Kristijan Meštrić
23 Željko Tomić
52 Luka Vekić
70 Robi Gajšek

Trener
Oskar Drobne

Trener
Miran Srebrnič

Sodnik
Slavko Vinčić

Zadetki
Goran Galešić 0 : 1 18'
Damir Hadžić 0 : 2 38'

Dogodki
Gašper Trdin 7'
Ivan Borna Jelić Balta 23'
Žan Nikolić 54'
Menjava Vekić /  Štromajer 65'
Menjava Ahačič /  Nikolić 65'
Menjava Meštrić /  Baša 71'
Menjava Gojak /  Guček 72'
Menjava Brolih /  Trdin 80'
Menjava Tomić /  Jelić Balta 82'

8. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Brda
Jadran Dekani 1 : 2 Krka
Rogaška 1 : 4 Gorica
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
Roltek Dob 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Vitanest Bilje 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Krško 3 : 0 Nafta 1903
Kalcer Radomlje 0 : 2 Koper

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA