5. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  24.08.2019 ob 17.00

Nafta 1903

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Horvat Denis (2. pomoč)
Delegat: Kacijan Danilo
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nafta 1903
P
Koper 2 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 3 : 1 Brežice Terme Čatež
Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Z
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
P
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 4 1 1 2 6
NK Drava Dakinda Ptuj 4 2 1 1 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 2 1 1 0 5
NK Drava Dakinda Ptuj 2 0 1 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Lendava 1903 2 0 0 2 1
NK Drava Dakinda Ptuj 2 2 0 0 5



Vse medsebojne tekme

18/19  20.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 23.03.2019, ob 14.00  Drava Ptuj - Nafta 1903 2:0  (2:0) 
18/19  5.krog  Lendava, Športni park Lendava, 01.09.2018, ob 20.30  Nafta 1903 - Drava Ptuj 1:1  (1:1) 
17/18  26.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.04.2018, ob 13.15  Drava Ptuj - Nafta 1903 3:1  (0:0) 
17/18  11.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.10.2017, ob 20.00  Nafta 1903 - Drava Ptuj 4:1  (1:0) 

5. krog
Fužinar Vzajemci  :  Kalcer Radomlje
Jadran Dekani  :  Rogaška
Krka  :  Krško
Gorica  :  Roltek Dob
Nafta 1903  :  Drava Dakinda Ptuj
Brežice Terme Čatež  :  Koper
Beltinci Klima Tratnjek  :  Koroška Dravograd
Brda  :  Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Krško 4 10
2 Kalcer Radomlje 4 10
3 Gorica 4 9
4 Koper 4 8
5 Vitanest Bilje 4 8
6 Nafta 1903 4 6
7 Krka 4 6
8 Koroška Dravograd 4 4
9 Jadran Dekani 4 4
10 Fužinar Vzajemci 4 4
11 Roltek Dob 4 3
12 Brda 4 3
13 Drava Dakinda Ptuj 4 3
14 Brežice Terme Čatež 4 3
15 Beltinci Klima Tratnjek 4 3
16 Rogaška 4 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Peter Kogelnik 3
Stjepan Oštrek 3
Sacha Varga 3
Žan Medved 3
Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Luka Stepančič 3
10. Erwin Tiganj 2
Rok Bužinel 2
Kris Jogan 2
Denis Petrovič 2
Jaka Štromajer 2
Vedran Vinko 2
Niko Vajda 2
Ester Sokler 2
Adnan Ahmetović 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Dohyun Kim 2

DELI NA