5. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  24.08.2019 ob 17.00

Nafta 1903

2 : 1

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Horvat Denis (2. pomoč)
Delegat: Kacijan Danilo
Št. gledalcev: 450
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
18 Vedran Vinko K
21 Žiga Živko
22 Gergő Bolla
27 Dániel Szökrönyös
33 Leon Šeruga


Rezervni igralci
12 Marko Galoši V
8 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
25 Adam Zagorec
37 Mihael Rebernik
39 Zoltán Tóth
95 Dávid Bognár

Drava Dakinda Ptuj
32 Žan Hrastnik V
2 Timotej Mate
4 Medin Bajrami
7 Matic Marcius
8 Temitope Samuel Nelson
9 Nermin Haljeta
10 Jan Novak
11 Lovro Grajfoner
13 Mitja Rešek K
17 Luka Petek
18 Marcel Kene


Rezervni igralci
1 Anej Milić V
5 Ante Melvan
6 Fran Šlamberger
14 Aaron Kačinari
15 Jasmin Dedić
19 Sebastjan Šlak
20 Dario Strah

Trener
Anže Stegne

Trener
Muamer Vugdalić

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki
Nermin Haljeta (11m) 0 : 1 25'
Jaka Bizjak 1 : 1 28'
Stjepan Oštrek (11m) 2 : 1 36'

Dogodki
Jaka Bizjak 15'
Lovro Grajfoner 18'
Florijan Raduha 25'
Timotej Mate 35'
Menjava Melvan /  Novak 46'
Menjava Drk /  Szökrönyös 46'
Temitope Samuel Nelson 59'
Menjava Šlamberger /  Kene 60'
Menjava Rebernik /  Bizjak 63'
Rok Pirtovšek 63'
Menjava Tóth /  Ploj 72'
Menjava Šlak /  Marcius 76'
Temitope Samuel Nelson 89'

5. krog
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
Jadran Dekani 3 : 1 Rogaška
Gorica 3 : 3 Roltek Dob
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Koper
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Koroška Dravograd
Krka 3 : 1 Krško
Brda 1 : 3 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA