5. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  24.08.2019 ob 17.00

Nafta 1903

2 : 1

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Horvat Denis (2. pomoč)
Delegat: Kacijan Danilo
Št. gledalcev: 450
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
18 Vedran Vinko K
21 Žiga Živko
22 Gergő Bolla
27 Dániel Szökrönyös
33 Leon Šeruga


Rezervni igralci
12 Marko Galoši V
8 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
25 Adam Zagorec
37 Mihael Rebernik
39 Zoltán Tóth
95 Dávid Bognár

Drava Dakinda Ptuj
32 Žan Hrastnik V
2 Timotej Mate
4 Medin Bajrami
7 Matic Marcius
8 Temitope Samuel Nelson
9 Nermin Haljeta
10 Jan Novak
11 Lovro Grajfoner
13 Mitja Rešek K
17 Luka Petek
18 Marcel Kene


Rezervni igralci
1 Anej Milić V
5 Ante Melvan
6 Fran Šlamberger
14 Aaron Kačinari
15 Jasmin Dedić
19 Sebastjan Šlak
20 Dario Strah

Trener
Anže Stegne

Trener
Muamer Vugdalić

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki
Nermin Haljeta (11m) 0 : 1 25'
Jaka Bizjak 1 : 1 28'
Stjepan Oštrek (11m) 2 : 1 36'

Dogodki
Jaka Bizjak 15'
Lovro Grajfoner 18'
Florijan Raduha 25'
Timotej Mate 35'
Menjava Melvan /  Novak 46'
Menjava Drk /  Szökrönyös 46'
Temitope Samuel Nelson 59'
Menjava Šlamberger /  Kene 60'
Menjava Rebernik /  Bizjak 63'
Rok Pirtovšek 63'
Menjava Tóth /  Ploj 72'
Menjava Šlak /  Marcius 76'
Temitope Samuel Nelson 89'

5. krog
Gorica 3 : 3 Roltek Dob
Jadran Dekani 3 : 1 Rogaška
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Koroška Dravograd
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Koper
Brda 1 : 3 Vitanest Bilje
Krka 3 : 1 Krško

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA