4. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  17.08.2019 ob 17.00

Kalcer Radomlje

4 : 0

Beltinci Klima Tratnjek

Sodniki: Šmajc David (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Klarič Jernej
Št. gledalcev: 200
Kalcer Radomlje
1 Filip Lojen V
4 Gal Primc
5 Rok Jazbec
6 Mark Zabukovnik
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
11 Žan Nikolić
15 Anže Pišek
19 Robi Jakovljević
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
8 Sandi Nuhanović
18 Matic Ahačič
20 Grega Marinšek
39 Žan Poglajen
44 Lenart Brolih
55 Lan Gojak

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
6 Alan Hočevar
7 Maksimiljan Zorman
9 Mitja Mauko
19 Ivo Balažic
20 Jan Kristl
21 Mateo Branilović
22 Patrik Raduha K
24 Marko Maučec
28 Luka Sočič
30 Vito Mörec


Rezervni igralci
13 Niko Serec V
5 Ivo Kuzma
8 Luka Pihler
11 Žiga Hartman
26 Jernej Tkalec
31 Patrik Žekš
77 Jovan Koprivica

Trener
Oskar Drobne

Trener
Radovan Karanović

Sodnik
David Šmajc

Zadetki
Luka Cerar (11m) 1 : 0 41'
Sacha Varga 2 : 0 50'
Mark Zabukovnik 3 : 0 67'
Žan Nikolić 4 : 0 69'

Dogodki
Mitja Mauko 9'
Gal Primc 36'
Mateo Branilović 40'
Menjava Hartman /  Maučec 53'
Menjava Žekš /  Mauko 61'
Menjava Poglajen /  Jakovljević 64'
Žan Poglajen 73'
Menjava Marinšek /  Primc 76'
Menjava Kuzma /  Sočič 76'
Anže Pišek 78'
Menjava Ahačič /  Zabukovnik 80'
Ivo Balažic 83'

4. krog
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Roltek Dob 1 : 1 Brda
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
Krško 3 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Koroška Dravograd 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Koper 2 : 1 Nafta 1903

LESTVICA
1 Krško 4 10
2 Kalcer Radomlje 4 10
3 Gorica 4 9
4 Koper 4 8
5 Vitanest Bilje 4 8
6 Nafta 1903 4 6
7 Krka 4 6
8 Koroška Dravograd 4 4
9 Jadran Dekani 4 4
10 Fužinar Vzajemci 4 4
11 Roltek Dob 4 3
12 Brda 4 3
13 Drava Dakinda Ptuj 4 3
14 Brežice Terme Čatež 4 3
15 Beltinci Klima Tratnjek 4 3
16 Rogaška 4 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Peter Kogelnik 3
Stjepan Oštrek 3
Sacha Varga 3
Žan Medved 3
Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Luka Stepančič 3
10. Erwin Tiganj 2
Rok Bužinel 2
Kris Jogan 2
Denis Petrovič 2
Jaka Štromajer 2
Vedran Vinko 2
Niko Vajda 2
Ester Sokler 2
Adnan Ahmetović 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Dohyun Kim 2

DELI NA