4. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  17.08.2019 ob 17.00

Kalcer Radomlje

4 : 0

Beltinci Klima Tratnjek

Sodniki: Šmajc David (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Klarič Jernej
Št. gledalcev: 200
Kalcer Radomlje
1 Filip Lojen V
4 Gal Primc
5 Rok Jazbec
6 Mark Zabukovnik
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
11 Žan Nikolić
15 Anže Pišek
19 Robi Jakovljević
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
8 Sandi Nuhanović
18 Matic Ahačič
20 Grega Marinšek
39 Žan Poglajen
44 Lenart Brolih
55 Lan Gojak

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
6 Alan Hočevar
7 Maksimiljan Zorman
9 Mitja Mauko
19 Ivo Balažic
20 Jan Kristl
21 Mateo Branilović
22 Patrik Raduha K
24 Marko Maučec
28 Luka Sočič
30 Vito Mörec


Rezervni igralci
13 Niko Serec V
5 Ivo Kuzma
8 Luka Pihler
11 Žiga Hartman
26 Jernej Tkalec
31 Patrik Žekš
77 Jovan Koprivica

Trener
Oskar Drobne

Trener
Radovan Karanović

Sodnik
David Šmajc

Zadetki
Luka Cerar (11m) 1 : 0 41'
Sacha Varga 2 : 0 50'
Mark Zabukovnik 3 : 0 67'
Žan Nikolić 4 : 0 69'

Dogodki
Mitja Mauko 9'
Gal Primc 36'
Mateo Branilović 40'
Menjava Hartman /  Maučec 53'
Menjava Žekš /  Mauko 61'
Menjava Poglajen /  Jakovljević 64'
Žan Poglajen 73'
Menjava Marinšek /  Primc 76'
Menjava Kuzma /  Sočič 76'
Anže Pišek 78'
Menjava Ahačič /  Zabukovnik 80'
Ivo Balažic 83'

4. krog
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Roltek Dob 1 : 1 Brda
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
Krško 3 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Koroška Dravograd 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Koper 2 : 1 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA