3. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  10.08.2019 ob 17.30

Krka

2 : 2

Roltek Dob

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Narobe Jakob
Št. gledalcev: 200
Krka
31 Ožbej Kisovec V
5 Marko Bedek
7 Jakob Judež
8 Marko Dušak K
9 Žiga Kastrevec
10 Luka Pavič
20 Marko Huč
23 Luka Kambič
24 Darko Hrka
28 Dohyun Kim
55 Matej Potokar


Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
11 David Škrbec
18 Gal Schweiger
19 Sandro Kižlin
27 Denis Dedić
33 Luka Jakopović
44 Luka Vešner Tičić

Roltek Dob
12 Matic Čretnik V
7 Luka Gajič
8 Albert Račić
10 Erwin Tiganj
14 Gašper Hrovat
15 Dino Suljević
17 Klemen Kunstelj K
19 Denis Petrovič
24 Tadej Rems
27 Matevž Femec
28 Domen Jugovar


Rezervni igralci
13 Gašper Tratnik V
2 Žiga Avbelj
11 Nejc Levec
20 Mario Guberac
23 Dino Zenković
29 Tibor Gorenc Stankovič
58 Adriano Mladenovič

Trener
Zoran Zeljković

Trener
Nenad Toševski

Sodnik
Marko Podgoršek

Zadetki
Erwin Tiganj 0 : 1 31'
Marko Huč 1 : 1 61'
Denis Petrovič 1 : 2 65'
Luka Kambič 2 : 2 67'

Dogodki
Dino Suljević 7'
Gašper Hrovat 17'
Klemen Kunstelj 47'
Menjava Mladenovič /  Hrovat 59'
Menjava Kižlin /  Kastrevec 67'
Menjava Vešner Tičić /  Kambič 68'
Tadej Rems 68'
Menjava Škrbec /  Hrka 76'
Menjava Gorenc Stankovič /  Kunstelj 77'
Tibor Gorenc Stankovič 80'
Menjava Zenković /  Gajič 84'
Dino Zenković 91'

3. krog
Gorica 1 : 2 Koper
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci 2 : 4 Krško
Jadran Dekani 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 2 : 2 Roltek Dob
Brežice Terme Čatež 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Krško 4 10
2 Kalcer Radomlje 4 10
3 Gorica 4 9
4 Koper 4 8
5 Vitanest Bilje 4 8
6 Nafta 1903 4 6
7 Krka 4 6
8 Koroška Dravograd 4 4
9 Jadran Dekani 4 4
10 Fužinar Vzajemci 4 4
11 Roltek Dob 4 3
12 Brda 4 3
13 Drava Dakinda Ptuj 4 3
14 Brežice Terme Čatež 4 3
15 Beltinci Klima Tratnjek 4 3
16 Rogaška 4 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Peter Kogelnik 3
Stjepan Oštrek 3
Sacha Varga 3
Žan Medved 3
Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Luka Stepančič 3
10. Erwin Tiganj 2
Rok Bužinel 2
Kris Jogan 2
Denis Petrovič 2
Jaka Štromajer 2
Vedran Vinko 2
Niko Vajda 2
Ester Sokler 2
Adnan Ahmetović 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Dohyun Kim 2

DELI NA