3. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  10.08.2019 ob 17.30

Krka

2 : 2

Roltek Dob

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Narobe Jakob
Št. gledalcev: 200
Krka
31 Ožbej Kisovec V
5 Marko Bedek
7 Jakob Judež
8 Marko Dušak K
9 Žiga Kastrevec
10 Luka Pavič
20 Marko Huč
23 Luka Kambič
24 Darko Hrka
28 Dohyun Kim
55 Matej Potokar


Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
11 David Škrbec
18 Gal Schweiger
19 Sandro Kižlin
27 Denis Dedić
33 Luka Jakopović
44 Luka Vešner Tičić

Roltek Dob
12 Matic Čretnik V
7 Luka Gajič
8 Albert Račić
10 Erwin Tiganj
14 Gašper Hrovat
15 Dino Suljević
17 Klemen Kunstelj K
19 Denis Petrovič
24 Tadej Rems
27 Matevž Femec
28 Domen Jugovar


Rezervni igralci
13 Gašper Tratnik V
2 Žiga Avbelj
11 Nejc Levec
20 Mario Guberac
23 Dino Zenković
29 Tibor Gorenc Stankovič
58 Adriano Mladenovič

Trener
Zoran Zeljković

Trener
Nenad Toševski

Sodnik
Marko Podgoršek

Zadetki
Erwin Tiganj 0 : 1 31'
Marko Huč 1 : 1 61'
Denis Petrovič 1 : 2 65'
Luka Kambič 2 : 2 67'

Dogodki
Dino Suljević 7'
Gašper Hrovat 17'
Klemen Kunstelj 47'
Menjava Mladenovič /  Hrovat 59'
Menjava Kižlin /  Kastrevec 67'
Menjava Vešner Tičić /  Kambič 68'
Tadej Rems 68'
Menjava Škrbec /  Hrka 76'
Menjava Gorenc Stankovič /  Kunstelj 77'
Tibor Gorenc Stankovič 80'
Menjava Zenković /  Gajič 84'
Dino Zenković 91'

3. krog
Gorica 1 : 2 Koper
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci 2 : 4 Krško
Jadran Dekani 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 2 : 2 Roltek Dob
Brežice Terme Čatež 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA