21. krog |  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče |  25.04.2020

Sava Kranj

  :  

Bled Hirter

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Sava Kranj
Z
Brinje Grosuplje 0 : 1 Sava Kranj
P
Svoboda Ljubljana 3 : 1 Sava Kranj
Bled Hirter
Z
Bled Hirter 3 : 1 Žiri
P
Bled Hirter 0 : 6 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Sava Kranj 11 3 2 6 12
Hirter Bled 11 6 2 3 21
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Sava Kranj 6 2 2 2 6
Hirter Bled 6 2 2 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Sava Kranj 5 1 0 4 6
Hirter Bled 5 4 0 1 14



Vse medsebojne tekme

3SNLC1819  20.krog  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 13.04.2019, ob 16.30  Sava Kranj - Bled Hirter 0:0  (0:0) 
3SNLC1819  11.krog  Bled, Športni park Bledec, Bled, 27.10.2018, ob 15.00  Bled Hirter - Sava Kranj 5:0  (2:0) 
3SNLC1819  2.krog  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 25.08.2018, ob 17.30  Sava Kranj - Bled Hirter 0:2  (0:0) 
3SNLC1718  21.krog  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 25.04.2018, ob 17.00  Sava Kranj - Bled Hirter 0:0  (0:0) 
3SNLC1718  8.krog  Bled, Športni park Bledec, Bled, 07.10.2017, ob 16.00  Bled Hirter - Sava Kranj 1:0  (1:0) 
3.SNLC 16/17  18.krog  Bled, Športni park Bledec, 08.04.2017, ob 16.30  Bled Hirter - Sava Kranj 5:2  (0:1) 
3.SNLC 16/17  5.krog  Stražišče, ŠC Stražišče, 17.09.2016, ob 16.30  Sava Kranj - Bled Hirter 1:3  (1:2) 
3.SNLC 15/16  23.krog  Kranj, ŠP-Stražišče, 07.05.2016, ob 17.00  - 3:2  (2:1) 
3.SNLC 15/16  10.krog  Bled, Športni park Bledec, 24.10.2015, ob 15.30  - 3:1  (2:0) 
3.SNLC 14/15  22.krog  Bled, Športni park Bledec, 09.05.2015, ob 17.30  - 0:3  (0:1) 
3.SNLC 14/15  9.krog  Kranj, ŠP Stražišče, 18.10.2014, ob 16.00  - 2:0  (2:0) 

21. krog
Fama Vipava  :  Brinje Grosuplje
TKK Tolmin  :  Kočevje
Elta Izola  :  Arne Tabor 69
Sava Kranj  :  Bled Hirter
Svoboda Ljubljana  :  Žiri
Ilirija 1911  :  Adria
Tinex Šenčur  :  Primorje

LESTVICA
1 Primorje 2 6
2 Svoboda Ljubljana 2 4
3 TKK Tolmin 2 4
4 Brinje Grosuplje 2 3
5 Tinex Šenčur 2 3
6 Sava Kranj 2 3
7 Bled Hirter 2 3
8 Elta Izola 2 2
9 Ilirija 1911 2 2
10 Adria 1 1
11 Arne Tabor 69 1 1
12 Žiri 2 1
13 Kočevje 2 1
14 Fama Vipava 2 0

STRELCI
1. Jakob Kodermac 3
2. Grega Debenjak 2
Samo Kokalj 2
Florgent Rexhepi 2
Uroš Parežanin 2
6. Miha Babić 1
Luka Založnik 1
Armin Pašić 1
Moreno Remškar 1
Jan Wolhar 1
Alexander Stožinič 1
Branko Tutuš 1
Alen Keranović 1
Mark Klarić 1
Jan Jerman 1
Lucas Mingotti 1
Andraž Einsiedler 1
Jaka Cimerman 1
Tine Hlede 1
Kenen Bosnić 1

DELI NA