18. krog |  Bled, Športni park Bledec, Bled |  04.04.2020

Bled Hirter

  :  

Tinex Šenčur

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bled Hirter
P
Bled Hirter 0 : 6 Brinje Grosuplje
Tinex Šenčur
P
Tinex Šenčur 2 : 3 TKK Tolmin


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 13 5 1 7 16
ŠD Šenčur 13 7 1 5 21
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 7 3 1 3 12
ŠD Šenčur 7 3 1 3 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 6 2 0 4 4
ŠD Šenčur 6 4 0 2 11



Vse medsebojne tekme

3SNLC1819  21.krog  Bled, Športni park Bledec, Bled, 20.04.2019, ob 16.00  Bled Hirter - Tinex Šenčur 5:1  (3:0) 
3SNLC1819  17.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 22.03.2019, ob 19.00  Tinex Šenčur - Bled Hirter 0:1  (0:1) 
3SNLC1819  8.krog  Bled, Športni park Bledec, Bled, 06.10.2018, ob 16.00  Bled Hirter - Tinex Šenčur 3:0  (2:0) 
3SNLC1718  18.krog  Bled, Športni park Bledec, Bled, 07.04.2018, ob 16.30  Bled Hirter - Tinex Šenčur 1:0  (0:0) 
3SNLC1718  5.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 15.09.2017, ob 19.00  Šenčur - Bled 3:2  (1:1) 
3.SNLC 16/17  15.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 17.03.2017, ob 19.00  Tinex Šenčur - Bled Hirter 0:1  (0:1) 
3.SNLC 16/17  2.krog  Športni park Bledec, 27.08.2016, ob 16.30  Bled Hirter - Tinex Šenčur 2:4  (0:0) 
3.SNLC 03/04  14.krog  Šenčur, 26.03.2004, ob 18:00  - 3:0  (2:0) 
3.SNLC 03/04  1.krog  Bled, 09.08.2003, ob 17:30  - 0:2  (0:0) 
3.SNLC 02/03  19.krog  Bled, 19.04.2003, ob 16.00  - 1:1  (0:1) 
3.SNLC 02/03  6.krog  Šenčur, 02.10.2002, ob 19.00  - 4:0  (3:0) 
3.SNLC 01/02  17.krog  Bled, 30.03.2002, ob 15,00  - 0:2  (0:1) 
3.SNLC 01/02  4.krog  Šenčur, 31.08.2001, ob 19,30  - 1:0  (0:0) 

18. krog
Brinje Grosuplje  :  Adria
Žiri  :  Primorje
Bled Hirter  :  Tinex Šenčur
Arne Tabor 69  :  Ilirija 1911
Kočevje  :  Svoboda Ljubljana
Fama Vipava  :  Sava Kranj
TKK Tolmin  :  Elta Izola

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 1 3
2 Svoboda Ljubljana 1 3
3 Primorje 1 3
4 TKK Tolmin 1 3
5 Elta Izola 1 1
6 Ilirija 1911 1 1
7 Kočevje 1 1
8 Adria 1 1
9 Žiri 1 1
10 Arne Tabor 69 1 1
11 Tinex Šenčur 1 0
12 Sava Kranj 1 0
13 Fama Vipava 1 0
14 Bled Hirter 1 0

STRELCI
1. Grega Debenjak 2
Florgent Rexhepi 2
3. Miha Babić 1
Samo Kokalj 1
Tine Kravanja 1
Anel Aličaič 1
Jasmin Dindič 1
Miran Ivanovski 1
Amel Džuzdanović 1
Jaka Cimerman 1
Tine Hlede 1
Filip Škerl 1
Uroš Parežanin 1
Matic Kopač 1
Al Mahič 1
Tilen Nagode 1
Kenen Bosnić 1
Lucas Mingotti 1
Andraž Einsiedler 1
Din Gutić 1

DELI NA