13. krog |  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana |  09.11.2019 ob 14.00

Svoboda Ljubljana

  :  

Brinje Grosuplje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Svoboda Ljubljana
N
Elta Izola 1 : 1 Svoboda Ljubljana
Z
Svoboda Ljubljana 3 : 1 Sava Kranj
Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 0 : 1 Sava Kranj
Z
Bled Hirter 0 : 6 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Svoboda Ljubljana 9 1 1 7 3
Brinje Grosuplje 9 7 1 1 27
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Svoboda Ljubljana 4 1 1 2 3
Brinje Grosuplje 4 2 1 1 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Svoboda Ljubljana 5 0 0 5 0
Brinje Grosuplje 5 5 0 0 19



Vse medsebojne tekme

3SNLC1819  20.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 13.04.2019, ob 16.30  Svoboda Ljubljana - Brinje Grosuplje 1:4  (1:1) 
3SNLC1819  10.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 20.10.2018, ob 15.30  Svoboda Ljubljana - NK Brinje Grosuplje 0:0  (0:0) 
3SNLC1819  1.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 18.08.2018, ob 17.30  Brinje Grosuplje - Svoboda Ljubljana 2:0  (0:0) 
2.SML Z 16/17  19.krog  Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 09.04.2017, ob 16.30  Brinje Grosuplje - Svoboda Ljubljana 5:0  (2:0) 
2.SKL Z 16/17  19.krog  Grosuplje, ŠP Brinje glavno igrišče, 09.04.2017, ob 14.30  Brinje Grosuplje - Svoboda Ljubljana 4:0  (4:0) 
2.SML Z 16/17  14.krog  LJUBLJANA VIČ, ŠP SVOBODA - GLAVNO IGRIŠČE, 11.03.2017, ob 14.00  Svoboda Ljubljana - Brinje Grosuplje 0:3  (0:1) 
2.SKL Z 16/17  14.krog  LJUBLJANA VIČ, ŠP SVOBODA - GLAVNO IGRIŠČE, 11.03.2017, ob 12.00  Svoboda Ljubljana - Brinje Grosuplje 2:1  (1:0) 
2.SML Z 16/17  5.krog  ŠP Brinje glavno igrišče, 11.09.2016, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Svoboda Ljubljana 3:0  (3:0) 
2.SKL Z 16/17  5.krog  ŠP Brinje glavno igrišče, 11.09.2016, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Svoboda Ljubljana 5:0  (3:0) 

13. krog
Svoboda Ljubljana  :  Brinje Grosuplje
Sava Kranj  :  Ilirija 1911
Elta Izola  :  Tinex Šenčur
TKK Tolmin  :  Primorje
Fama Vipava  :  Adria
Kočevje  :  Žiri
Arne Tabor 69  :  Bled Hirter

LESTVICA
1 Primorje 2 6
2 Svoboda Ljubljana 2 4
3 TKK Tolmin 2 4
4 Brinje Grosuplje 2 3
5 Tinex Šenčur 2 3
6 Sava Kranj 2 3
7 Bled Hirter 2 3
8 Elta Izola 2 2
9 Ilirija 1911 2 2
10 Adria 1 1
11 Arne Tabor 69 1 1
12 Žiri 2 1
13 Kočevje 2 1
14 Fama Vipava 2 0

STRELCI
1. Jakob Kodermac 3
2. Grega Debenjak 2
Samo Kokalj 2
Florgent Rexhepi 2
Uroš Parežanin 2
6. Miha Babić 1
Luka Založnik 1
Armin Pašić 1
Moreno Remškar 1
Jan Wolhar 1
Alexander Stožinič 1
Branko Tutuš 1
Alen Keranović 1
Mark Klarić 1
Jan Jerman 1
Lucas Mingotti 1
Andraž Einsiedler 1
Jaka Cimerman 1
Tine Hlede 1
Kenen Bosnić 1

DELI NA