12. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  02.11.2019 ob 14.00

Primorje

7 : 0

Elta Izola

Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Kužnik Marjan (1. pomoč), Kočica Jernej Jan (2. pomoč)
Delegat: Knafelc Borut
Št. gledalcev: 200
Primorje
22 Januš Štrukelj V
5 Žan Podgoršek
6 Andrej Lukač
8 Anže Kuraj
10 Amel Džuzdanović K
14 Žan Leban
16 Aljaž Puc
18 Leon Kodermac
21 Tilen Nagode
23 Jakob Kodermac
24 Jaka Kuraj


Rezervni igralci
1 Anže Nabergoj V
2 Blaž Bole
3 Aldin Karabegović
11 Matic Zavnik
12 Taulant Kadrija
15 Haris Dedić
17 Luka Tragin

Elta Izola
1 Anže Počkaj V
2 Tadej Zonta
3 Lucas Mingotti
4 Chris Pletikos K
5 Blažo Radovanović
6 Jure Žitko
7 Aljaž Golja
8 Žan Ribič
9 Aleks Bordon
10 David Zajec
11 Jan Koščak


Rezervni igralci
12 Gašper Jugovac V
13 Andrej Terčič
14 Scott Vašl
15 Jure Žunić
16 Simon Vežnaver

Trener
Andrej Komac

Trener
Damjan Počkaj

Sodnik
Božo Kondić

Zadetki
Amel Džuzdanović 1 : 0 18'
Tilen Nagode 2 : 0 38'
Žan Podgoršek 3 : 0 43'
Tilen Nagode 4 : 0 50'
Žan Leban 5 : 0 85'
Tilen Nagode 6 : 0 86'
Jaka Kuraj 7 : 0 89'

Dogodki
Menjava Kadrija /  Lukač 54'
Menjava Zavnik /  Kuraj 54'
Jakob Kodermac 55'
Menjava Vašl /  Bordon 57'
Menjava Vežnaver /  Zajec 57'
Blažo Radovanović 60'
Menjava Žunić /  Koščak 70'
Menjava Karabegović /  Puc 75'
Menjava Tragin /  Podgoršek 82'
Menjava Bole /  Kodermac 82'

12. krog
Brinje Grosuplje 5 : 2 Arne Tabor 69
Bled Hirter 5 : 0 Kočevje
Žiri 2 : 0 Fama Vipava
Adria 1 : 2 TKK Tolmin
Primorje 7 : 0 Elta Izola
Tinex Šenčur 1 : 0 Sava Kranj
Ilirija 1911 0 : 5 Svoboda Ljubljana

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Jasmin Dindič 8
Samo Kokalj 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Tilen Nagode 7
Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Anže Cankar 5
19. Uroš Parežanin 4
Filip Škerl 4

DELI NA