10. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  19.10.2019 ob 15.30

Primorje

4 : 4

Svoboda Ljubljana


Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Habuš Žan (1. pomoč), Gerkman Borut (2. pomoč)
Delegat: Komel Otmar
Št. gledalcev: 400
Primorje
22 Januš Štrukelj V
8 Anže Kuraj
10 Amel Džuzdanović K
12 Taulant Kadrija
14 Žan Leban
15 Haris Dedić
18 Leon Kodermac
20 Nik Plavšič Vajde
23 Jakob Kodermac
24 Jaka Kuraj
25 Matija Škarabot


Rezervni igralci
1 Anže Nabergoj V
3 Aldin Karabegović
5 Žan Podgoršek
6 Andrej Lukač
11 Matic Zavnik
16 Aljaž Puc
21 Tilen Nagode

Svoboda Ljubljana
32 Izidor Krošelj V
2 Gašper Cimprič
3 Vasko Raspashkovski
6 Dino Ibranović
7 Marko Šajn
8 Aleksandar Đokić
9 Anel Aličaič K
10 Jasmin Dindič
14 Klemen Štrancar
16 Klemen Kolar
17 Miran Ivanovski


Rezervni igralci
12 Bor Žnidaršič V
4 Ambrož Primožič
5 Vanja Pavić
11 Klemen Judež
13 Ali Tabaković
15 Valmir Ahmetaj
18 Edi Nuhanovič

Trener
Andrej Komac

Trener
Perica Jedinko

Sodnik
Marko Podgoršek

Zadetki
Aleksandar Đokić 0 : 1 15'
Aleksandar Đokić 0 : 2 48'
Miran Ivanovski 0 : 3 50'
Amel Džuzdanović 1 : 3 52'
Amel Džuzdanović (11m) 2 : 3 54'
Aleksandar Đokić 2 : 4 67'
Taulant Kadrija 3 : 4 70'
Tilen Nagode 4 : 4 74'

Dogodki
Menjava Lukač /  Škarabot 25'
Taulant Kadrija 27'
Menjava Nagode /  Plavšič Vajde 42'
Aleksandar Đokić 57'
Menjava Judež /  Kolar 63'
Klemen Kolar 63'
Andrej Lukač 65'
Jasmin Dindič 71'
Menjava Puc /  Dedić 72'
Miran Ivanovski 76'
Klemen Judež 78'
Jaka Kuraj 79'
Menjava Nuhanovič /  Ivanovski 81'

10. krog
Tinex Šenčur 1 : 1 Ilirija 1911
Brinje Grosuplje 0 : 1 Kočevje
Primorje 4 : 4 Svoboda Ljubljana
Bled Hirter 1 : 0 TKK Tolmin
Žiri 0 : 0 Elta Izola
Adria 3 : 1 Sava Kranj
Arne Tabor 69 0 : 0 Fama Vipava

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Samo Kokalj 8
Jasmin Dindič 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Matic Kopač 7
Ladislav Stanko 7
Jakob Kodermac 7
Tilen Nagode 7
Gregor Dorniž 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Anže Cankar 5
Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
19. Jaka Bric Krolnik 4
Filip Škerl 4

DELI NA