8. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  05.10.2019 ob 16.00

Primorje

2 : 1

Tinex Šenčur


Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik), Majhen Matija (1. pomoč), Pantić Saša (2. pomoč)
Delegat: Kopač Borut
Št. gledalcev: 200
Primorje
22 Januš Štrukelj V
6 Andrej Lukač
8 Anže Kuraj
10 Amel Džuzdanović K
14 Žan Leban
15 Haris Dedić
18 Leon Kodermac
20 Nik Plavšič Vajde
23 Jakob Kodermac
24 Jaka Kuraj
25 Matija Škarabot


Rezervni igralci
1 Anže Nabergoj V
2 Blaž Bole
5 Žan Podgoršek
11 Matic Zavnik
16 Aljaž Puc
17 Luka Tragin
21 Tilen Nagode

Tinex Šenčur
12 Lenart Vrečič V
3 Uroš Parežanin
5 Miha Kačar
6 Tine Tramte
10 Luka Markič
11 Samo Kokalj
13 Ervin Jogić K
14 Gašper Repnik
17 Jernej Gvardjančič
19 Gal Ribnikar
21 David Ivanuša


Rezervni igralci
1 Dino Gromilič V
2 David Dedić
4 Kristian Rozman
7 Simon Čarman Djuran
8 Rok Dolžan
15 Klavdij Šmid
18 Luka Šink

Trener
Andrej Komac

Trener
Ivo Levstek

Sodnik
Amel Begič

Zadetki
Jakob Kodermac 1 : 0 8'
Samo Kokalj (11m) 1 : 1 75'
Amel Džuzdanović (11m) 2 : 1 78'

Dogodki
Menjava Čarman Djuran /  Ivanuša 46'
Menjava Dolžan /  Ribnikar 46'
Ervin Jogić 58'
Menjava Nagode /  Leban 62'
Miha Kačar 63'
Gašper Repnik 63'
Anže Kuraj 65'
Tine Tramte 67'
Menjava Zavnik /  Kodermac 71'
Jaka Kuraj 74'
Menjava Puc /  Dedić 83'
Menjava Podgoršek /  Plavšič Vajde 83'
Menjava Šmid /  Repnik 84'
Menjava Rozman /  Tramte 84'

8. krog
Kočevje 3 : 2 TKK Tolmin
Arne Tabor 69 2 : 1 Elta Izola
Bled Hirter 4 : 3 Sava Kranj
Žiri 1 : 4 Svoboda Ljubljana
Adria 2 : 2 Ilirija 1911
Primorje 2 : 1 Tinex Šenčur
Brinje Grosuplje 1 : 0 Fama Vipava

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Jasmin Dindič 8
Samo Kokalj 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Tilen Nagode 7
Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Anže Cankar 5
19. Uroš Parežanin 4
Filip Škerl 4

DELI NA