8. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  05.10.2019 ob 16.00

Primorje

  :  

Tinex Šenčur

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje
Z
Primorje 2 : 0 Fama Vipava
Tinex Šenčur
P
Tinex Šenčur 2 : 3 TKK Tolmin


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 12 5 2 5 16
ŠD Šenčur 12 5 2 5 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 8 5 2 1 14
ŠD Šenčur 8 1 2 5 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 4 0 0 4 2
ŠD Šenčur 4 4 0 0 8



Vse medsebojne tekme

2SKLZ1819  20.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 07.04.2019, ob 11.00  ND Primorje - NK Šenčur 3:0  (1:0) 
2SMLZ1819  20.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 07.04.2019, ob 13.00  ND Primorje - NK Šenčur 4:2  (2:0) 
2SKLZ1819  13.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 30.10.2018, ob 16.00  ND Primorje - NK Šenčur 2:0  (1:0) 
2SMLZ1819  13.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 30.10.2018, ob 18.00  ND Primorje - NK Šenčur 1:1  (0:1) 
2SMLZ1819  4.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 05.09.2018, ob 17.00  NK Šenčur - ND Primorje 2:1  (0:0) 
2SKLZ1819  4.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 05.09.2018, ob 15.00  NK Šenčur - ND Primorje 2:0  (1:0) 
2SMLZ1718  25.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 12.05.2018, ob 12.00  ND Primorje - Šenčur 1:4  (0:2) 
2SKLZ1718  25.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 12.05.2018, ob 10.00  ND Primorje - Šenčur 2:1  (2:1) 
2SMLZ1718  15.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 11.11.2017, ob 14.00  Primorje - Šenčur 0:0  (0:0) 
2SKLZ1718  15.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 11.11.2017, ob 12.00  Primorje - Šenčur 1:0  (1:0) 
2SMLZ1718  6.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 10.09.2017, ob 16.00  Šenčur - Primorje 3:1  (0:1) 
2SKLZ1718  6.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 10.09.2017, ob 14.00  Šenčur - Primorje 1:0  (0:0) 

8. krog
Brinje Grosuplje  :  Fama Vipava
Kočevje  :  TKK Tolmin
Arne Tabor 69  :  Elta Izola
Bled Hirter  :  Sava Kranj
Žiri  :  Svoboda Ljubljana
Adria  :  Ilirija 1911
Primorje  :  Tinex Šenčur

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 1 3
2 Svoboda Ljubljana 1 3
3 Primorje 1 3
4 TKK Tolmin 1 3
5 Elta Izola 1 1
6 Ilirija 1911 1 1
7 Kočevje 1 1
8 Adria 1 1
9 Žiri 1 1
10 Arne Tabor 69 1 1
11 Tinex Šenčur 1 0
12 Sava Kranj 1 0
13 Fama Vipava 1 0
14 Bled Hirter 1 0

STRELCI
1. Grega Debenjak 2
Florgent Rexhepi 2
3. Miha Babić 1
Samo Kokalj 1
Tine Kravanja 1
Anel Aličaič 1
Jasmin Dindič 1
Miran Ivanovski 1
Amel Džuzdanović 1
Jaka Cimerman 1
Tine Hlede 1
Filip Škerl 1
Uroš Parežanin 1
Matic Kopač 1
Al Mahič 1
Tilen Nagode 1
Kenen Bosnić 1
Lucas Mingotti 1
Andraž Einsiedler 1
Din Gutić 1

DELI NA