4. krog |  Bled, Športni park Bledec, Bled |  07.09.2019 ob 16.00

Bled Hirter

4 : 0

Primorje

Sodniki: Jerman Danijel (glavni sodnik), Benko Danijel (1. pomoč), Olenik Alen (2. pomoč)
Delegat: Kopač Borut
Št. gledalcev: 100
Bled Hirter
12 Alan Halilović V
7 Domen Potočnik
8 Nejc Ambrožič
9 Moreno Remškar
10 Ermin Čamdžić
11 Armin Pašić
13 Ladislav Stanko K
17 Rok Grašič
18 Marko Grilc
20 Darko Djukić
21 Nejc Križaj


Rezervni igralci
1 Jakob Ambrožič V
2 Boštjan Varl
5 Uroš Sekulić
6 Izidor Erazem Kamšek
14 Jan Wolhar
15 Miha Majnik
16 Aleks Vukić

Primorje
22 Januš Štrukelj V
5 Žan Podgoršek
6 Andrej Lukač
8 Anže Kuraj
10 Amel Džuzdanović K
14 Žan Leban
15 Haris Dedić
18 Leon Kodermac
21 Tilen Nagode
23 Jakob Kodermac
25 Matija Škarabot


Rezervni igralci
1 Anže Nabergoj V
2 Blaž Bole
11 Matic Zavnik
16 Aljaž Puc
17 Luka Tragin
24 Jaka Kuraj

Trener
Jaka Kajtazovič

Trener
Andrej Komac

Sodnik
Danijel Jerman

Zadetki
Ladislav Stanko (11m) 1 : 0 20'
Moreno Remškar 2 : 0 25'
Ladislav Stanko 3 : 0 70'
Domen Potočnik 4 : 0 75'

Dogodki
Žan Podgoršek 15'
Andrej Lukač 19'
Matija Škarabot 25'
Darko Djukić 41'
Armin Pašić 44'
Menjava Tragin /  Podgoršek 46'
Menjava Zavnik /  Kodermac 46'
Menjava Varl /  Pašić 61'
Menjava Sekulić /  Čamdžić 67'
Menjava Kamšek /  Stanko 79'
Menjava Wolhar /  Križaj 79'
Menjava Majnik /  Remškar 79'
Menjava Nabergoj /  Štrukelj 85'
Menjava Puc /  Lukač 85'
Menjava Kuraj /  Džuzdanović 90'

4. krog
Kočevje 2 : 5 Ilirija 1911
Bled Hirter 4 : 0 Primorje
Žiri 3 : 3 Adria
Arne Tabor 69 2 : 3 Tinex Šenčur
Brinje Grosuplje 4 : 0 Elta Izola
TKK Tolmin 2 : 2 Sava Kranj
Fama Vipava 1 : 1 Svoboda Ljubljana

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Samo Kokalj 8
Jasmin Dindič 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Matic Kopač 7
Ladislav Stanko 7
Jakob Kodermac 7
Tilen Nagode 7
Gregor Dorniž 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Anže Cankar 5
Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
19. Jaka Bric Krolnik 4
Filip Škerl 4

DELI NA