2. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  24.08.2019 ob 15.00

Aluminij

1 : 0

Rudar Velenje

Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik), Majcen Kevin (1. pomoč), Marin Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Panikvar Benjamin
Št. gledalcev: 60
Aluminij
1 Enej Ornik V
3 Tadej Šebalj
6 Žak Strelec
7 Aljoša Poš
10 Jaka Domjan
11 Andraž Borovnik
14 Marcel Lorber
15 Žan Vidovič K
17 Alen Ahec
20 Vid Kovačec
21 Daniel Napast


Rezervni igralci
12 Nejc Pesek V
4 Anej Ferčec
5 Anej Albreht
8 Tibor Knaus
9 Tai Kmetec
18 Vito Popović

Rudar Velenje
26 Primož Robnik V
2 Matjaž Mežnar
3 Luka Hunjet
4 Jan Dogaris
6 Urh Gaber Majcenovič
7 Armin Kahvedžić K
8 Til Bračun
10 Leon Kovačević
16 Žiga Veligošek
17 Jan Žnidar Koprivnik
18 Luka Malis


Rezervni igralci
5 Uroš Šodić
9 Luka Štravs
15 Kristjan Irmančnik
19 Adam Marcen
20 Ajdin Kadrić

Trener
Primož Gorše

Trener
Urban Žohar

Sodnik
Uroš Rađević

Zadetki
Marcel Lorber 1 : 0 51'

Dogodki
Aljoša Poš 41'
Menjava Kmetec /  Borovnik 59'
Jan Dogaris 64'
Menjava Knaus /  Domjan 65'
Menjava Popović /  Kovačec 68'
Menjava Šodić /  Mežnar 72'
Menjava Marcen /  Žnidar Koprivnik 79'
Menjava Ferčec /  Lorber 79'
Armin Kahvedžić 83'

2. krog
Mura 1 : 1 Gorica
Kalcer Radomlje 0 : 3 Olimpija Ljubljana
Aluminij 1 : 0 Rudar Velenje
Bravo Publikum 0 : 1 Maribor
Koper 0 : 3 Triglav Kranj
Krško 0 : 5 Domžale
VOC Celje 0 : 1 Ilirija Extra-Lux

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 17
2. Gašper Černe 15
3. Haris Sadiković 14
4. Adriano Bloudek 13
5. Nick Perc 10
Tihomir Maksimović 10
7. Tom Kljun 8
Jan Križ 8
Zak Kavrečič 8
Tio Cipot 8
11. Dario Sivonjić 7
Filip Zupanič 7
Kristijan Frlic 7
14. Emir Saitoski 6
Armin Kahvedžić 6
16. Nejc Ajhmajer 5
Luka Baruca 5
Nejc Medved 5
Mateo Koprivc 5
Žan Bracovič 5

DELI NA