3. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  10.08.2019 ob 16.30

Nafta 1903

4 : 1

Koroška Dravograd

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Turk Janko
Št. gledalcev: 350
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
18 Vedran Vinko K
22 Gergő Bolla
33 Leon Šeruga
37 Mihael Rebernik
55 Leon Leuštek


Rezervni igralci
12 Marko Galoši V
8 Dominik Drk
19 Zoltán Tóth
21 Žiga Živko
25 Adam Zagorec
27 Dániel Szökrönyös
50 Tadej Pirtovšek

Koroška Dravograd
99 Primož Kanduč V
3 Edi Petek
4 Staš Dobaj
5 Kristijan Barič
7 Aljoša Gluhovič K
9 Peter Kogelnik
13 Luka Brzin
14 Evans Adomako
15 Andraž Vrabič
17 Žiga Rožej
20 Nejc Pečnik


Rezervni igralci
2 Tomaž Smrtnik
6 David Krajnc
8 Davor Rogina
11 Matej Verstovšek
16 Domen Bevk
18 Amadej Vošnjak
19 Leon Ferenčak

Trener
Anže Stegne

Trener
Bojan Kus

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Mihael Rebernik 1 : 0 16'
Vedran Vinko 2 : 0 32'
Stjepan Oštrek 3 : 0 50'
Evans Adomako 3 : 1 82'
Adam Zagorec 4 : 1 89'

Dogodki
Menjava Živko /  Leuštek 26'
Menjava Verstovšek /  Gluhovič 46'
Menjava Rogina /  Pečnik 46'
Kristijan Barič 56'
Menjava Zagorec /  Vinko 61'
Menjava Vošnjak /  Kogelnik 72'
Menjava Tóth /  Bizjak 72'

3. krog
Gorica 1 : 2 Koper
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci 2 : 4 Krško
Jadran Dekani 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 2 : 2 Roltek Dob
Brežice Terme Čatež 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA