3. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  10.08.2019 ob 16.30

Nafta 1903

4 : 1

Koroška Dravograd

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Turk Janko
Št. gledalcev: 350
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
18 Vedran Vinko K
22 Gergő Bolla
33 Leon Šeruga
37 Mihael Rebernik
55 Leon Leuštek


Rezervni igralci
12 Marko Galoši V
8 Dominik Drk
19 Zoltán Tóth
21 Žiga Živko
25 Adam Zagorec
27 Dániel Szökrönyös
50 Tadej Pirtovšek

Koroška Dravograd
99 Primož Kanduč V
3 Edi Petek
4 Staš Dobaj
5 Kristijan Barič
7 Aljoša Gluhovič K
9 Peter Kogelnik
13 Luka Brzin
14 Evans Adomako
15 Andraž Vrabič
17 Žiga Rožej
20 Nejc Pečnik


Rezervni igralci
2 Tomaž Smrtnik
6 David Krajnc
8 Davor Rogina
11 Matej Verstovšek
16 Domen Bevk
18 Amadej Vošnjak
19 Leon Ferenčak

Trener
Anže Stegne

Trener
Bojan Kus

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Mihael Rebernik 1 : 0 16'
Vedran Vinko 2 : 0 32'
Stjepan Oštrek 3 : 0 50'
Evans Adomako 3 : 1 82'
Adam Zagorec 4 : 1 89'

Dogodki
Menjava Živko /  Leuštek 26'
Menjava Verstovšek /  Gluhovič 46'
Menjava Rogina /  Pečnik 46'
Kristijan Barič 56'
Menjava Zagorec /  Vinko 61'
Menjava Vošnjak /  Kogelnik 72'
Menjava Tóth /  Bizjak 72'

3. krog
Gorica 1 : 2 Koper
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci 2 : 4 Krško
Jadran Dekani 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 2 : 2 Roltek Dob
Brežice Terme Čatež 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA