24. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  20.04.2019 ob 17.00

Fužinar Vzajemci

2 : 2

Krka

Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Topolnik Gorazd (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 350
Fužinar Vzajemci
13 Uroš Poljanec V
6 Dominik Ivkič
7 Timotej Dodlek
9 Ranko Moravac
10 Nik Fasvald
11 Edi Horvat
18 Matic Pipuš
19 Denis Halilović K
21 Kan Kovač
45 Dejan Kukić
99 Nemanja Gajić


Rezervni igralci
12 Tilen Marčič V
14 Andraž Paradiž
17 Nejc Plaznik
22 Dem Pljava
27 Jan Kukenberg Triller
32 Urban Knez

Krka
1 Darko Marjanović K V
5 Marko Bedek
9 Žiga Kastrevec
10 Luka Pavič
18 Bruno Marotti
19 Miha Vidmar
20 Marko Huč
23 Luka Kambič
28 Dohyun Kim
44 Jan Novak
55 Matej Potokar


Rezervni igralci
31 Ožbej Kisovec V
7 Jakob Judež
14 Luka Redek
16 Gregor Dorniž
24 Darko Hrka
27 Denis Dedić

Trener
Domen Fasvald

Trener
Borivoje Lučić

Sodnik
Darjan Kovačič

Zadetki
Timotej Dodlek 1 : 0 12'
Ranko Moravac 2 : 0 19'
Dohyun Kim 2 : 1 28'
Bruno Marotti 2 : 2 90'

Dogodki
Dominik Ivkič 25'
Dejan Kukić 32'
Nik Fasvald 45'
Menjava Knez /  Ivkič 59'
Marko Huč 62'
Menjava Paradiž /  Dodlek 64'
Menjava Pljava /  Fasvald 69'
Menjava Hrka /  Huč 71'
Menjava Judež /  Vidmar 80'
Dem Pljava 84'
Bruno Marotti 84'
Andraž Paradiž 89'

24. krog
Ankaran Hrvatini 0 : 1 Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Nafta 1903
AŠK Bravo 2 : 0 Ilirija 1911
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Jadran Dekani
Beltinci 0 : 1 Brda
Fužinar Vzajemci 2 : 2 Krka
CherryBox24 Tabor Sežana 0 : 0 Rogaška
Vitanest Bilje 2 : 1 Roltek Dob

LESTVICA
1 AŠK Bravo 29 66
2 CherryBox24 Tabor Sežana 29 63
3 Kalcer Radomlje 29 58
4 Krka 29 51
5 Nafta 1903 29 47
6 Drava Dakinda Ptuj 29 45
7 Fužinar Vzajemci 29 45
8 Roltek Dob 29 39
9 Vitanest Bilje 29 33
10 Beltinci 29 31
11 Rogaška 29 31
12 Brda 29 29
13 Jadran Dekani 29 28
14 Ilirija 1911 29 26
15 Brežice Terme Čatež 29 23
16 Ankaran Hrvatini 29 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 33
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
4. Žan Nikolić 16
5. Jaka Bizjak 14
6. Luka Cerar 12
7. Matic Marcius 11
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
Kehinde Mathias Oyewusi 11
10. Dohyun Kim 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
14. Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
18. Gaber Petric 8
Mitja Križan 8
Matej Potokar 8

DELI NA