22. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  06.04.2019 ob 14.00  | Prenos: Sportklub 1

AŠK Bravo

2 : 1

Nafta 1903

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč)
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 200
AŠK Bravo
1 Domen Gril V
2 Jaka Ihbeisheh
3 Jurij Španja
4 Luka Žinko
5 Darko Zec
6 Alen Krcić
7 Milan Đajič K
8 Ovbokha Agboyi
9 Marko Dabro
10 Mustafa Nukić
11 Andraž Kirm


Rezervni igralci
12 Igor Vekić V
13 Anis Jašaragič
14 Lan Piskule
15 Tadej Žagar - Knez
16 Mitja Križan
17 Domen Jugovar
18 Žan Trontelj

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Marko Malešević
14 Mitja Novinič K
19 Igor Prahić
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
24 Vedran Vinko
55 Leon Leuštek


Rezervni igralci
22 Jurica Valentić V
8 Bence Grabant
11 Alen Ploj
17 Damir Zeljko
23 Arpad Vaš
25 Adam Zagorec
92 Balázs Zsolt

Trener
Dejan Grabić

Trener
Franc ml. Fridl

Sodnik
Andrej Žnidaršič

Zadetki
Jaka Bizjak 0 : 1 24'
Marko Dabro 1 : 1 31'
Mustafa Nukić 2 : 1 74'

Dogodki
Leon Leuštek 11'
Menjava Vaš /  Paku 62'
Milan Đajič 63'
Menjava Zsolt /  Oštrek 70'
Menjava Ploj /  Leuštek 77'
Mustafa Nukić 78'
Rok Pirtovšek 89'
Menjava Križan /  Nukić 93'

22. krog
AŠK Bravo 2 : 1 Nafta 1903
Ankaran Hrvatini 0 : 3 Krka
Drava Dakinda Ptuj 2 : 3 Ilirija 1911
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Rogaška
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Roltek Dob
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 0 Vitanest Bilje
Beltinci 2 : 0 Kalcer Radomlje
Brda 0 : 0 Jadran Dekani

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Kehinde Mathias Oyewusi 12
Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Žan Medved 10
Dohyun Kim 10
Miha Kostanjšek 10
Matej Potokar 10
Denis Petrovič 10
15. Alen Neskič 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
Vedran Vinko 9
Alen Ploj 9
20. Mitja Križan 8

DELI NA