18. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  10.03.2019 ob 15.00

Brda

1 : 1

Nafta 1903

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Kovačič Andraž (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč)
Delegat: Tomšič Roman
Št. gledalcev: 100
Brda
12 Matija Radikon V
2 Aleksander Močić
4 Ante Melvan
5 Matija Kompara
7 Jan Štrukelj
8 Jani Rijavec
9 Davies Opoku
10 Matic Marcius
13 Denis Jazbar K
18 Darius Daniel Jalinous
20 Sandi Ćoralić


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
16 Franci Perko
19 Maxi Leon Žižek
21 Jure Bužinel

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
17 Damir Zeljko
19 Igor Prahić
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
24 Vedran Vinko
33 Dino Cvrtila


Rezervni igralci
22 Jurica Valentić V
3 Leon Šeruga
8 Bence Grabant
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
25 Adam Zagorec
55 Leon Leuštek

Trener
Tomaž Lulik

Trener
Franc ml. Fridl

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki
Jaka Bizjak 0 : 1 53'
Jan Štrukelj 1 : 1 64'

Dogodki
Žiga Živko 3'
Davies Opoku 31'
Menjava Žižek /  Rijavec 46'
Menjava Bužinel /  Opoku 80'
Menjava Ploj /  Oštrek 80'
Roland Paku 82'
Mitja Novinič 85'
Denis Jazbar 90'
Jure Bužinel 91'
Menjava Perko /  Jalinous 92'

18. krog
Kalcer Radomlje 5 : 1 Ilirija 1911
AŠK Bravo 3 : 1 Brežice Terme Čatež
Ankaran Hrvatini 3 : 1 Vitanest Bilje
Drava Dakinda Ptuj 0 : 3 Rogaška
Jadran Dekani 4 : 3 Krka
CherryBox24 Tabor Sežana 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Beltinci 1 : 1 Roltek Dob
Brda 1 : 1 Nafta 1903

LESTVICA
1 AŠK Bravo 23 51
2 CherryBox24 Tabor Sežana 23 49
3 Kalcer Radomlje 23 43
4 Krka 23 38
5 Roltek Dob 23 37
6 Nafta 1903 23 36
7 Drava Dakinda Ptuj 23 34
8 Fužinar Vzajemci 23 34
9 Beltinci 23 28
10 Rogaška 23 26
11 Ankaran Hrvatini 23 24
12 Brda 23 23
13 Jadran Dekani 23 23
14 Ilirija 1911 23 22
15 Vitanest Bilje 23 22
16 Brežice Terme Čatež 23 18

STRELCI
1. Anel Hajrić 26
2. Papa Ibou Kebe 19
3. Mustafa Nukić 14
4. Jaka Bizjak 13
5. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
Žan Nikolić 11
7. Luka Cerar 10
Žan Medved 10
Miha Kostanjšek 10
10. Matic Marcius 9
11. Denis Petrovič 8
Vedran Vinko 8
13. Nermin Haljeta 7
Leon Sever 7
Gaber Petric 7
Nejc Doplihar 7
Matej Potokar 7
Sacha Varga 7
Jernej Trstenjak 7
20. Ovbokha Agboyi 6

DELI NA