17. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  24.11.2018 ob 14.00

Fužinar Vzajemci

3 : 2

AŠK Bravo

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Benko Danijel (2. pomoč)
Delegat: Glažar Stanislav
Št. gledalcev: 150
Fužinar Vzajemci
1 Uroš Poljanec V
3 Jaka Bokšan
5 Nejc Rober
9 Ranko Moravac
10 Denis Halilović K
17 Žan Medved
22 Dem Pljava
27 Nicolo Corticchia
37 Kan Kovač
45 Dejan Kukić
72 Dominik Ivkič


Rezervni igralci
13 Tilen Marčič V
2 Jordan Korošec
8 Herolind Cikaqi
15 Nemanja Gajić
23 Nik Fasvald
32 Urban Knez
62 Andraž Paradiž

AŠK Bravo
1 Domen Gril V
2 Žan Trontelj
3 Almin Kurtovič
4 David Brekalo
5 Darko Zec
6 Lan Piskule
7 Milan Đajič K
8 Ovbokha Agboyi
9 Mitja Križan
10 Mustafa Nukić
11 Anis Jašaragič


Rezervni igralci
12 Igor Vekić V
13 Domen Jugovar
14 Matevž Turkuš
15 Matej Zemljak
16 Aleksander Palamar
17 Jaka Ihbeisheh
18 Jurij Španja

Trener
Domen Fasvald

Trener
Dejan Grabić

Sodnik
Mihael Antič

Zadetki
Mustafa Nukić 0 : 1 24'
Mitja Križan 0 : 2 35'
Dominik Ivkič 1 : 2 49'
Žan Medved 2 : 2 54'
Kan Kovač 3 : 2 60'

Dogodki
Anis Jašaragič 37'
Menjava Turkuš /  Jašaragič 60'
Denis Halilović 63'
Žan Medved 77'
Menjava Fasvald /  Pljava 79'
Menjava Zemljak /  Piskule 85'
Menjava Paradiž /  Kovač 86'
Menjava Korošec /  Medved 91'

17. krog
Krka 2 : 3 Kalcer Radomlje
Nafta 1903 2 : 0 Jadran Dekani
Roltek Dob 4 : 3 Brda
Rogaška 0 : 2 Beltinci
Vitanest Bilje 1 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Brežice Terme Čatež 5 : 1 Ankaran Hrvatini
Fužinar Vzajemci 3 : 2 AŠK Bravo
Ilirija 1911 0 : 3 CherryBox24 Tabor Sežana

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Kehinde Mathias Oyewusi 12
Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Žan Medved 10
Dohyun Kim 10
Miha Kostanjšek 10
Matej Potokar 10
Denis Petrovič 10
15. Alen Neskič 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
Vedran Vinko 9
Alen Ploj 9
20. Mitja Križan 8

DELI NA