10. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  24.10.2018 ob 15.00

AŠK Bravo

1 : 2

Kalcer Radomlje

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Fatur Branko
Št. gledalcev: 200
AŠK Bravo
1 Domen Gril V
2 Žan Trontelj
3 Almin Kurtovič
4 David Brekalo
5 Darko Zec
6 Alen Krcić
7 Domen Jugovar
8 Ovbokha Agboyi K
9 Mitja Križan
10 Mustafa Nukić
11 Matevž Turkuš


Rezervni igralci
12 Igor Vekić V
13 Milan Đajič
14 Jaka Ihbeisheh
15 Anis Jašaragič
16 Aleksander Palamar
17 Nik Salaj
18 Jurij Španja

Kalcer Radomlje
1 David Adam V
2 Adel Halilović
4 Gal Primc
5 Rok Jazbec
9 Anel Hajrić
10 Luka Cerar K
18 Matic Ahačič
19 Robi Jakovljević
21 Gašper Trdin
26 Mario Mornar
42 Muhammed Oguzhan Demirci


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
7 Igor Kondič
8 Sandi Nuhanović
13 Jošt Kimovec
14 Matias Benjamin Gomara Zamorano
39 Žan Poglajen
44 Lenart Brolih

Trener
Dejan Grabić

Trener
Nermin Bašić

Sodnik
Andrej Žnidaršič

Zadetki
Adel Halilović 0 : 1 27'
Mustafa Nukić 1 : 1 32'
Robi Jakovljević 1 : 2 47'

Dogodki
Matevž Turkuš 45'
Alen Krcić 56'
Menjava Jašaragič /  Jugovar 76'
Menjava Kondič /  Demirci 80'
Darko Zec 82'
Menjava Đajič /  Turkuš 84'
Almin Kurtovič 85'
Menjava Kimovec /  Hajrić 88'
Menjava Poglajen /  Ahačič 91'
Gal Primc 91'
David Adam 95'

10. krog
Rogaška 1 : 1 Roltek Dob
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Brda
Ankaran Hrvatini 1 : 0 Jadran Dekani
Fužinar Vzajemci 4 : 2 Ilirija 1911
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Krka
Vitanest Bilje 2 : 2 Nafta 1903
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 0 Beltinci
AŠK Bravo 1 : 2 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA