6. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  09.09.2018 ob 16.30

Brda

1 : 3

Kalcer Radomlje

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Mitrovič Milan
Št. gledalcev: 102
Brda
12 Matija Radikon V
4 Vuk Kostić
5 Matija Kompara
7 Jan Štrukelj
8 Jani Rijavec
9 Sacha Varga K
10 Matic Marcius
13 Denis Jazbar
16 Franci Perko
19 Maxi Leon Žižek
21 Jure Bužinel


Rezervni igralci
1 Grega Berce V
2 Grega Debenjak
14 Črt Jevšnik
17 Jakob Kodermac
18 Leon Kodermac
20 Anže Kuraj
24 Andraž Medvešček

Kalcer Radomlje
1 David Adam V
2 Adel Halilović
4 Gal Primc
5 Rok Jazbec
9 Anel Hajrić
14 Matias Benjamin Gomara Zamorano
19 Robi Jakovljević K
21 Gašper Trdin
23 Matic Ahačič
29 Mario Mornar
42 Muhammed Oguzhan Demirci


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
7 Igor Kondič
13 Jošt Kimovec
39 Žan Poglajen
44 Lenart Brolih
55 Luka Filip
71 Jure Perger

Trener
Tomaž Lulik

Trener
Nermin Bašić

Sodnik
Mihael Antič

Zadetki
Anel Hajrić 0 : 1 15'
Matic Marcius 1 : 1 16'
Matias Benjamin Gomara Zamorano 1 : 2 37'
Gal Primc 1 : 3 78'

Dogodki
Menjava Kuraj /  Kostić 46'
Matic Ahačič 56'
Menjava Kondič /  Gomara Zamorano 62'
Menjava Debenjak /  Štrukelj 62'
Menjava Perger /  Ahačič 68'
Menjava Kodermac /  Bužinel 73'
Menjava Poglajen /  Demirci 79'
Igor Kondič 87'

6. krog
Drava Dakinda Ptuj 2 : 1 Krka
Ankaran Hrvatini 3 : 1 Nafta 1903
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Rogaška
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Vitanest Bilje
Beltinci 5 : 1 Ilirija 1911
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 1 Jadran Dekani
Brda 1 : 3 Kalcer Radomlje
AŠK Bravo 1 : 0 Roltek Dob

LESTVICA
1 AŠK Bravo 23 51
2 CherryBox24 Tabor Sežana 23 49
3 Kalcer Radomlje 23 43
4 Krka 23 38
5 Roltek Dob 23 37
6 Nafta 1903 23 36
7 Drava Dakinda Ptuj 23 34
8 Fužinar Vzajemci 23 34
9 Beltinci 23 28
10 Rogaška 23 26
11 Ankaran Hrvatini 23 24
12 Brda 23 23
13 Jadran Dekani 23 23
14 Ilirija 1911 23 22
15 Vitanest Bilje 23 22
16 Brežice Terme Čatež 23 18

STRELCI
1. Anel Hajrić 26
2. Papa Ibou Kebe 19
3. Mustafa Nukić 14
4. Jaka Bizjak 13
5. Žan Nikolić 11
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
7. Miha Kostanjšek 10
Luka Cerar 10
Žan Medved 10
10. Matic Marcius 9
11. Vedran Vinko 8
Denis Petrovič 8
13. Jernej Trstenjak 7
Nejc Doplihar 7
Nermin Haljeta 7
Matej Potokar 7
Leon Sever 7
Gaber Petric 7
Sacha Varga 7
20. Dohyun Kim 6

DELI NA