6. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  09.09.2018 ob 16.30

Brda

1 : 3

Kalcer Radomlje

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Mitrovič Milan
Št. gledalcev: 102
Brda
12 Matija Radikon V
4 Vuk Kostić
5 Matija Kompara
7 Jan Štrukelj
8 Jani Rijavec
9 Sacha Varga K
10 Matic Marcius
13 Denis Jazbar
16 Franci Perko
19 Maxi Leon Žižek
21 Jure Bužinel


Rezervni igralci
1 Grega Berce V
2 Grega Debenjak
14 Črt Jevšnik
17 Jakob Kodermac
18 Leon Kodermac
20 Anže Kuraj
24 Andraž Medvešček

Kalcer Radomlje
1 David Adam V
2 Adel Halilović
4 Gal Primc
5 Rok Jazbec
9 Anel Hajrić
14 Matias Benjamin Gomara Zamorano
19 Robi Jakovljević K
21 Gašper Trdin
23 Matic Ahačič
29 Mario Mornar
42 Muhammed Oguzhan Demirci


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
7 Igor Kondič
13 Jošt Kimovec
39 Žan Poglajen
44 Lenart Brolih
55 Luka Filip
71 Jure Perger

Trener
Tomaž Lulik

Trener
Nermin Bašić

Sodnik
Mihael Antič

Zadetki
Anel Hajrić 0 : 1 15'
Matic Marcius 1 : 1 16'
Matias Benjamin Gomara Zamorano 1 : 2 37'
Gal Primc 1 : 3 78'

Dogodki
Menjava Kuraj /  Kostić 46'
Matic Ahačič 56'
Menjava Kondič /  Gomara Zamorano 62'
Menjava Debenjak /  Štrukelj 62'
Menjava Perger /  Ahačič 68'
Menjava Kodermac /  Bužinel 73'
Menjava Poglajen /  Demirci 79'
Igor Kondič 87'

6. krog
Drava Dakinda Ptuj 2 : 1 Krka
Ankaran Hrvatini 3 : 1 Nafta 1903
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Rogaška
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Vitanest Bilje
Beltinci 5 : 1 Ilirija 1911
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 1 Jadran Dekani
Brda 1 : 3 Kalcer Radomlje
AŠK Bravo 1 : 0 Roltek Dob

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA