3. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  17.08.2018 ob 17.00

Fužinar Vzajemci

2 : 1

CherryBox24 Tabor Sežana

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Herženjak Eric (2. pomoč)
Delegat: Karlin Marko
Št. gledalcev: 200
Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
3 Jaka Bokšan
6 Mika Mario Rokavec
9 Yuto Sasaki
10 Denis Halilović K
15 Nemanja Gajić
22 Mitja Križan
37 Kan Kovač
45 Dejan Kukić
62 Andraž Paradiž
72 Dem Pljava


Rezervni igralci
5 Nejc Rober
8 Herolind Cikaqi
17 Žan Medved
23 Nik Fasvald
32 Urban Knez
44 Matic Pipuš

CherryBox24 Tabor Sežana
31 Nick Bičić V
4 Marko Vukelić
6 Klemen Kariž K
7 Leon Sever
18 Klemen Nemanič
19 Antonio Azinović
23 Stefan Stevanović
25 Dino Stančič
33 Erik Salkić
38 Papa Ibou Kebe
44 Jurij Požrl


Rezervni igralci
99 Arian Rener V
9 Davor Škerjanc
15 Matic Slavec
16 Marko Bačanin
17 Toni Aliaj
21 Marko Krivičić
27 Rok Duspara

Trener

Trener
Andrej Razdrh

Sodnik
Miran Bukovec

Zadetki
Nemanja Gajić 1 : 0 12'
Leon Sever 1 : 1 47'
Žan Medved 2 : 1 72'

Dogodki
Nemanja Gajić 30'
Marko Vukelić 55'
Menjava Rober /  Bokšan 61'
Menjava Medved /  Rokavec 68'
Menjava Bačanin /  Stančič 70'
Menjava Fasvald /  Pljava 74'
Menjava Aliaj /  Požrl 78'
Menjava Krivičić /  Kariž 86'
Papa Ibou Kebe 90'

3. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
Brežice Terme Čatež 1 : 2 AŠK Bravo
Vitanest Bilje 1 : 1 Ankaran Hrvatini
Roltek Dob 2 : 2 Beltinci
Nafta 1903 3 : 2 Brda
Krka 2 : 1 Jadran Dekani
Ilirija 1911 1 : 1 Kalcer Radomlje
Rogaška 1 : 7 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Kehinde Mathias Oyewusi 12
Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Žan Medved 10
Dohyun Kim 10
Miha Kostanjšek 10
Matej Potokar 10
Denis Petrovič 10
15. Alen Neskič 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
Vedran Vinko 9
Alen Ploj 9
20. Mitja Križan 8

DELI NA