Sodniki: | Jug Matej (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Vidali Manuel (2. pomoč) , Šabanagić Denis (4. sodnik) , Matković Aleksandar (5. sodnik) , Mertik Bojan (6. sodnik) |
Delegat: | Setnikar Gojko |
Št. gledalcev: | 1500 |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
P |
Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Celje |
P |
Domžale | 2 : 1 | Olimpija Ljubljana |
P |
Kalcer Radomlje | 2 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 3 : 2 | Koper |
N |
Gorica | 2 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
Kalcer Radomlje | 1 : 0 | Domžale |
Z |
Bravo | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 2 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
CB24 Tabor Sežana | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 20 | 14 | 4 | 2 | 45 | ||
Kalcer Radomlje | 20 | 2 | 4 | 14 | 16 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 10 | 6 | 3 | 1 | 22 | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 1 | 3 | 6 | 10 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 1 | 1 | 8 | 6 |
23/24 | 30.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 10.04.2024, ob 18.45 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 2:2 | (1:1) |
23/24 | 21.krog | Domžale, Športni park Domžale, 17.02.2024, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 1:3 | (0:2) |
23/24 | 12.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 08.10.2023, ob 17.30 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (1:1) |
23/24 | 3.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 25.11.2023, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:0) |
22/23 | 34.krog | Domžale, Športni park Domžale, 03.05.2023, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (0:1) |
22/23 | 25.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 04.03.2023, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 16.krog | Domžale, Športni park Domžale, 05.11.2022, ob 17.30 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:1) |
22/23 | 7.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 27.08.2022, ob 17.30 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 29.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 03.04.2022, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 4:1 | (2:1) |
21/22 | 20.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 11.12.2021, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:1) |
21/22 | 11.krog | Ljubljana, Stadion Stožice Ljubljana, 25.09.2021, ob 20.15 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 2:3 | (2:1) |
21/22 | 2.krog | Domžale, Športni park, Domžale, 25.07.2021, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:1) |
16/17 | 29.krog | Ljubljana, Stadion Stožice, 17.04.2017, ob 20.15 | Olimpija | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:0) |
16/17 | 20.krog | Domžale, Športni park Domžale, 04.12.2016, ob 16.55 | Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 1:4 | (0:2) |
16/17 | 11.krog | Ljubljana, Stadion Stožice, 24.09.2016, ob 20.15 | Olimpija | - | Kalcer Radomlje | 2:0 | (1:0) |
16/17 | 2.krog | Športni park Domžale, 23.07.2016, ob 20.15 | Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:0) |
14/15 | 31.krog | Ljubljana, ŠRC Stožice, 02.05.2015, ob 16.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (1:0) |
14/15 | 22.krog | Domžale, Športni park, 28.02.2015, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 0:4 | (0:0) |
14/15 | 13.krog | Ljubljana, ŠRC Stožice, 15.10.2014, ob 18.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 4:0 | (1:0) |
14/15 | 4.krog | Domžale, Športni park, 10.08.2014, ob 19.00 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 1:4 | (1:1) |
7. krog | ||
---|---|---|
CB24 Tabor Sežana | 0 : 4 | Bravo |
Celje | 1 : 0 | Gorica |
Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
Domžale | 0 : 2 | Koper |
Mura | 0 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 36 | 73 | |
2 | Celje | 36 | 67 | |
3 | Maribor | 36 | 62 | |
4 | Domžale | 36 | 52 | |
5 | Mura | 36 | 52 | |
6 | Koper | 36 | 50 | |
7 | Kalcer Radomlje | 36 | 44 | |
8 | Bravo | 36 | 36 | |
9 | Gorica | 36 | 27 | |
10 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 24 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 20 |
2. | Mirlind Daku | 19 |
3. | Aljoša Matko | 14 |
4. | Andrej Kotnik | 12 |
Martin Kramarič | 12 | |
Mario Kvesić | 12 | |
Franko Kovačević | 12 | |
8. | Ester Sokler | 10 |
9. | Svit Sešlar | 9 |
Osagie Bright Edomwonyi | 9 | |
Charles Chukwubuikem Ikwuemesi | 9 | |
12. | Ivan Brnić | 7 |
Mihael Klepač | 7 | |
Marko Tolić | 7 | |
Bartol Barišić | 7 | |
Ivan Durdov | 7 | |
Mustafa Nukić | 7 | |
Timi Max Elšnik | 7 | |
19. | Etien Velikonja | 6 |
Luka Štor | 6 |