Sodniki: | Borošak Alen (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč) , Matković Aleksandar (4. sodnik) |
Delegat: | Žalik Danijel |
Št. gledalcev: | 413 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 1 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 0 | Domžale |
N |
Aluminij | 0 : 0 | Mura |
N |
Mura | 2 : 2 | Bravo |
Z |
Mura | 2 : 1 | Koper |
CB24 Tabor Sežana | |||
---|---|---|---|
P |
CB24 Tabor Sežana | 0 : 1 | Gorica |
Z |
Olimpija Ljubljana | 1 : 2 | CB24 Tabor Sežana |
N |
Bravo | 1 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
P |
CB24 Tabor Sežana | 0 : 1 | Celje |
P |
Maribor | 2 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 16 | 8 | 6 | 2 | 25 | ||
CB24 Tabor Sežana | 16 | 2 | 6 | 8 | 16 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 8 | 4 | 3 | 1 | 12 | ||
CB24 Tabor Sežana | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | ||
Stadion Rajko Štolfa Sežana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 8 | 4 | 3 | 1 | 13 | ||
CB24 Tabor Sežana | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 |
22/23 | 32.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 22.04.2023, ob 17.30 | CB24 Tabor Sežana | - | Mura | 1:2 | (0:0) |
22/23 | 23.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.02.2023, ob 17.30 | Mura | - | CB24 Tabor Sežana | 2:2 | (0:2) |
22/23 | 14.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 23.10.2022, ob 15.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Mura | 0:4 | (0:4) |
22/23 | 5.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 13.08.2022, ob 17.30 | Mura | - | CB24 Tabor Sežana | 2:2 | (0:1) |
21/22 | 28.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 19.03.2022, ob 15.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Mura | 0:2 | (0:0) |
21/22 | 19.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 04.12.2021, ob 17.00 | Mura | - | CB24 Tabor Sežana | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 10.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 23.09.2021, ob 15.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Mura | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 1.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 17.07.2021, ob 20.15 | Mura | - | CB24 Tabor Sežana | 0:3 | (0:1) |
20/21 | 29.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 21.04.2021, ob 15.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Mura | 3:1 | (1:1) |
20/21 | 20.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 11.02.2021, ob 17.00 | Mura | - | CB24 Tabor Sežana | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 11.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 07.11.2020, ob 14.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Mura | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 2.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 30.08.2020, ob 16.00 | Mura | - | CB24 Tabor Sežana | 3:0 | (1:0) |
19/20 | 36.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 22.07.2020, ob 18.00 | CB24 Tabor Sežana | - | Mura | 1:2 | (1:0) |
19/20 | 27.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 13.06.2020, ob 21.30 | Mura | - | CB24 Tabor Sežana | 3:2 | (2:0) |
19/20 | 18.krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 24.11.2019, ob 13.30 | CB24 Tabor Sežana | - | Mura | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 9.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 15.09.2019, ob 18.00 | Mura | - | CB24 Tabor Sežana | 1:0 | (0:0) |
2. krog | ||
---|---|---|
Bravo | 4 : 1 | Gorica |
Aluminij | 0 : 0 | Celje |
Mura | 3 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
Koper | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Domžale | 1 : 1 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 36 | 63 | |
2 | Maribor | 36 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 59 | |
4 | Domžale | 36 | 55 | |
5 | Bravo | 36 | 45 | |
6 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 44 | |
7 | Celje | 36 | 43 | |
8 | Aluminij | 36 | 43 | |
9 | Koper | 36 | 42 | |
10 | Gorica | 36 | 29 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jan Mlakar | 14 |
Nardin Mulahusejnović | 14 | |
3. | Dario Kolobarić | 12 |
4. | Andres Vombergar | 11 |
Luka Bobičanec | 11 | |
Đorđe Ivanović | 11 | |
7. | Filip Dangubić | 10 |
Milan Tučić | 10 | |
9. | Christos Rovas | 9 |
10. | Arnel Jakupović | 7 |
Aljoša Matko | 7 | |
Mustafa Nukić | 7 | |
Dare Vršič | 7 | |
Rok Kronaveter | 7 | |
Rudi Požeg Vancaš | 7 | |
16. | Nino Kouter | 6 |
Jan Repas | 6 | |
Damjan Vuklišević | 6 | |
Mičo Kuzmanović | 6 | |
Ivan Božić | 6 |