Sodniki: | Matković Aleksandar (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Benc Uroš (2. pomoč) , Borošak Alen (4. sodnik) |
Delegat: | Levačič Danilo |
Št. gledalcev: | 1500 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
CB24 Tabor Sežana | 1 : 2 | Mura |
N |
Mura | 1 : 1 | Aluminij |
N |
Mura | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
N |
Rudar Velenje | 0 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
N |
Bravo | 1 : 1 | Rudar Velenje |
P |
Rudar Velenje | 0 : 2 | Celje |
P |
CB24 Tabor Sežana | 1 : 0 | Rudar Velenje |
N |
Rudar Velenje | 0 : 0 | Mura |
P |
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | ||
Rudar Velenje | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | ||
Rudar Velenje | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | ||
Rudar Velenje | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 |
19/20 | 33.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 13.07.2020, ob 20.00 | Rudar Velenje | - | Mura | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 24.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 04.03.2020, ob 20.00 | Mura | - | Rudar Velenje | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 15.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 27.10.2019, ob 17.00 | Rudar Velenje | - | Mura | 1:2 | (1:0) |
19/20 | 6.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 18.08.2019, ob 18.00 | Mura | - | Rudar Velenje | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 31.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 05.05.2019, ob 14.30 | Mura | - | Rudar Velenje | 3:3 | (1:1) |
18/19 | 22.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 10.03.2019, ob 15.30 | Rudar Velenje | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 20.10.2018, ob 14.00 | Mura | - | Rudar Velenje | 2:1 | (1:1) |
18/19 | 4.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 13.08.2018, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | Mura | 3:2 | (2:1) |
24. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Bravo | 2 : 1 | Domžale |
Celje | 2 : 0 | Maribor |
Mura | 1 : 1 | Rudar Velenje |
CB24 Tabor Sežana | 3 : 1 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Celje | 36 | 69 | |
2 | Maribor | 36 | 67 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 36 | 67 | |
4 | Mura | 36 | 56 | |
5 | Aluminij | 36 | 55 | |
6 | Bravo | 36 | 49 | |
7 | CB24 Tabor Sežana | 36 | 46 | |
8 | Domžale | 36 | 43 | |
9 | Triglav Kranj | 36 | 32 | |
10 | Rudar Velenje | 36 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ante Vukušić | 26 |
2. | Dario Vizinger | 23 |
3. | Mitja Lotrič | 18 |
4. | Aljoša Matko | 15 |
Ante Živković | 15 | |
6. | Predrag Sikimić | 14 |
Rok Kronaveter | 14 | |
8. | Amadej Maroša | 13 |
9. | Luka Bobičanec | 12 |
10. | Arnel Jakupović | 11 |
11. | Ivan Božić | 10 |
Luka Menalo | 10 | |
Senijad Ibričić | 10 | |
Endri Cekici | 10 | |
Luka Zahović | 10 | |
16. | Luka Kerin | 9 |
Luka Majcen | 9 | |
Nikola Leko | 9 | |
Mihael Klepač | 9 | |
20. | Roko Baturina | 8 |