Sodniki: | Šepec Anže (glavni sodnik), Borovnik Miha (1. pomoč), Turanović Armin (2. pomoč) |
Delegat: | Grabar Boris |
Št. gledalcev: | 50 |
Nova KBM Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Z |
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Nova KBM Aluminij |
P |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 3 | A2S Celje |
Z |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Mura |
Z |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 36 | 15 | 4 | 17 | 73 | ||
Triglav Kranj | 36 | 17 | 4 | 15 | 67 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 17 | 8 | 3 | 6 | 33 | ||
Triglav Kranj | 17 | 6 | 3 | 8 | 24 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 19 | 7 | 1 | 11 | 40 | ||
Triglav Kranj | 19 | 11 | 1 | 7 | 43 |
21/22 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.05.2022, ob 17.00 | Nova KBM Aluminij | - | Triglav Kranj | 1:2 | (1:0) |
21/22 | 10.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 22.10.2021, ob 18.00 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 3:2 | (2:2) |
20/21 | 4.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 09.09.2020, ob 16.30 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 3:1 | (0:1) |
19/20 | 13.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 09.11.2019, ob 11.00 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 4:2 | (2:1) |
18/19 | 20.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 16.30 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 1:3 | (1:3) |
18/19 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 22.09.2018, ob 16.00 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 16.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 0:4 | (0:2) |
17/18 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.08.2017, ob 17.30 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 2:4 | (1:2) |
16/17 | 22.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 27.04.2017, ob 17.00 | NOGA Triglav | - | Aluminij | 4:1 | (1:0) |
16/17 | 9.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 09.10.2016, ob 15.30 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) |
15/16 | 25.krog | Kranj, ŠC Kranj - naravna trava, 23.04.2016, ob 13.00 | - | Aluminij | 1:4 | (1:0) | |
15/16 | 10.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.12.2015, ob 13.00 | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) | |
14/15 | 16.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 08.11.2014, ob 12.00 | - | Triglav Kranj | 3:0 | (2:0) | |
14/15 | 1.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 09.08.2014, ob 14.00 | - | Aluminij | 1:3 | (0:1) | |
13/14 | 22.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 06.04.2014, ob 15.00 | - | Aluminij | 3:2 | (2:1) | |
13/14 | 7.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 14.09.2013, ob 16.30 | - | Triglav Kranj | 3:0 | (2:0) | |
12/13 | 26.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 12.06.2013, ob 18.00 | - | Aluminij | 2:3 | (0:0) | |
12/13 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.10.2012, ob 13.00 | - | Triglav Kranj | 5:0 | (4:0) | |
11/12 | 30.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 07.06.2012, ob 18.00 | - | Aluminij | 2:4 | (1:3) | |
11/12 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.11.2011, ob 13.00 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:1) | |
10/11 | 29.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 08.06.2011, ob 15.30 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (1:0) | |
10/11 | 14.krog | Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 20.11.2010, ob 10.30 | - | Aluminij | 4:4 | (3:1) | |
09/10 | 23.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 10.04.2010, ob 16.00 | - | Aluminij | 2:1 | (0:0) | |
09/10 | 8.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.09.2009, ob 16.00 | - | Triglav Kranj | 0:4 | (0:4) | |
08/09 | 17.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 06.12.2008, ob 13.30 | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) | |
08/09 | 2.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 09.08.2008, ob 18.00 | - | Triglav Kranj | 4:2 | (2:1) | |
07/08 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 04.05.2008, ob 16.30 | - | Triglav Kranj | 4:2 | (1:0) | |
07/08 | 10.krog | Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 06.10.2007, ob 15.30 | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) | |
06/07 | 14.krog | Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 11.11.2006, ob 14.00 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
06/07 | 1.krog | Kidričevo, Kidričevo, 05.08.2006, ob 18.00 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (1:0) | |
05/06 | 17.krog | Kidričevo, 18.03.2006, ob 15.00 | - | Triglav Kranj | 2:3 | (1:0) | |
05/06 | 4.krog | Kranj - igrišče z umetno travo, 20.08.2005, ob 18.00 | - | Aluminij | 3:1 | (1:0) | |
04/05 | 26.krog | Kidričevo, 04.06.2005, ob 16.30 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (1:0) | |
04/05 | 13.krog | Kranj, 06.11.2004, ob 14.00 | - | Aluminij | 2:5 | (0:2) | |
01/02 | 25.krog | Kidričevo, 18.05.2002, ob 16.30 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (2:0) | |
01/02 | 12.krog | Kranj, Mestni stadion, 20.10.2001, ob 15:00 | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
23. krog | ||
---|---|---|
Radomlje | 5 : 1 | Maribor |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Brinje Grosuplje |
Bravo Mastercard | 3 : 5 | Domžale |
Mura | 4 : 4 | A2S Celje |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Koper | 4 : 2 | Krka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |