22. krog |  Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr. |  23.04.2022 ob 13.00

Domžale

4 : 0

Drava Ptuj


Sodniki: Celjer Tilen (glavni sodnik), Logar Tadej (1. pomoč), Pahulje Erazem (2. pomoč)
Delegat: Avdagić Meho
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Domžale
Z
Domžale 3 : 1 Nova KBM Aluminij
P
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 Domžale
P
Domžale 1 : 3 Radomlje
Z
Bravo Mastercard 3 : 5 Domžale
Z
Domžale 4 : 0 Drava Ptuj
Drava Ptuj
P
A2S Celje 6 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 5 Koper
P
Krka 6 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 5 Brinje Grosuplje
P
Domžale 4 : 0 Drava Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 5 4 1 0 16
NK Drava Dakinda Ptuj 5 0 1 4 2
 
Športni park Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 3 3 0 0 12
NK Drava Dakinda Ptuj 3 0 0 3 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 2 1 1 0 4
NK Drava Dakinda Ptuj 2 0 1 1 1



Vse medsebojne tekme

21/22  22.krog  Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 23.04.2022, ob 13.00  Domžale - Drava Ptuj 4:0  (0:0) 
21/22  9.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 16.10.2021, ob 15.30  Drava Ptuj - Domžale 0:3  (0:1) 
20/21  5.krog  Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 13.09.2020, ob 13.00  Domžale - Drava Ptuj 5:1  (3:0) 
18/19  19.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 06.04.2019, ob 13.00  Domžale - Drava Dakinda Ptuj 3:0  (0:0) 
18/19  6.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 03.10.2018, ob 15.30  Drava Ptuj - Domžale 1:1  (1:0) 

22. krog
Brinje Grosuplje 2 : 0 Koper
Domžale 4 : 0 Drava Ptuj
Maribor 3 : 1 Bravo Mastercard
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje
A2S Celje 3 : 0 Krka
Mura 3 : 1 Nova KBM Aluminij
Triglav Kranj 1 : 1 Ilirija Extra-Lux

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA