21. krog |  Ljubljana, Stadion Ilirija |  16.04.2022 ob 13.00

Ilirija Extra-Lux

3 : 0

Mura


Sodniki: Lavrenčič Rok (glavni sodnik), Leban Erik (1. pomoč), Krapež Andraž (2. pomoč)
Delegat: Mohar Janez
Št. gledalcev: 75

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija Extra-Lux
P
Brinje Grosuplje 3 : 0 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 Domžale
P
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Triglav Kranj 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
Mura
P
Maribor 5 : 1 Mura
Z
Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Triglav Kranj 4 : 0 Mura
N
Mura 4 : 4 A2S Celje
Z
Mura 3 : 1 Nova KBM Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 7 4 2 1 17
Mura 7 1 2 4 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 3 2 0 1 10
Mura 3 1 0 2 8
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 2 2 0 7
Mura 4 0 2 2 4



Vse medsebojne tekme

21/22  21.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.04.2022, ob 13.00  Ilirija Extra-Lux - Mura 3:0  (0:0) 
21/22  8.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 25.09.2021, ob 15.00  Mura - Ilirija Extra-Lux 1:1  (0:1) 
20/21  3.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 23.08.2020, ob 17.00  Mura - Ilirija Extra-Lux 1:3  (1:1) 
19/20  14.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 01.12.2019, ob 13.00  Mura - Ilirija Extra-Lux 1:2  (1:0) 
19/20  1.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 18.08.2019, ob 17.00  Ilirija Extra-Lux - Mura 2:4  (1:2) 
18/19  23.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.05.2019, ob 13.00  Ilirija Extra-Lux - Mura 5:4  (0:2) 
18/19  10.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 13.10.2018, ob 15.00  Mura - Ilirija Extra-Lux 1:1  (1:1) 

21. krog
Krka 2 : 2 Brinje Grosuplje
Ilirija Extra-Lux 3 : 0 Mura
Nova KBM Aluminij 1 : 1 A2S Celje
Koper 0 : 0 Domžale
Drava Ptuj 1 : 2 Maribor
Radomlje 1 : 0 Triglav Kranj
Bravo Mastercard 3 : 0 Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA