12. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  07.11.2021 ob 14.00

Maribor

2 : 2

Nova KBM Aluminij


Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik), Zakal Pavel (1. pomoč), Tušak Nejc (2. pomoč)
Delegat: Kresnik Dejan
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 5 : 1 Mura
P
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Radomlje 5 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 1 Bravo Mastercard
Nova KBM Aluminij
P
Domžale 3 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
P
Nova KBM Aluminij 1 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 1 Nova KBM Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 36 17 9 10 84
Aluminij 36 10 9 17 53
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 18 10 3 5 49
Aluminij 18 5 3 10 25
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 18 7 6 5 35
Aluminij 18 5 6 7 28



Vse medsebojne tekme

21/22  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.05.2022, ob 17.00  Nova KBM Aluminij - Maribor 1:0  (0:0) 
21/22  12.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.11.2021, ob 14.00  Maribor - Nova KBM Aluminij 2:2  (1:0) 
20/21  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 30.04.2021, ob 16.00  Aluminij - Maribor 1:3  (1:2) 
19/20  11.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 26.10.2019, ob 13.00  Maribor - Aluminij 2:1  (1:0) 
18/19  21.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.04.2019, ob 16.30  Aluminij - Maribor 1:3  (0:1) 
18/19  8.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 29.09.2018, ob 15.30  Maribor - Aluminij 1:2  (0:0) 
17/18  20.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 08.04.2018, ob 16.00  Maribor - Aluminij 1:2  (0:1) 
17/18  7.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.09.2017, ob 16.00  Aluminij - Maribor 0:2  (0:1) 
16/17  16.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 12.03.2017, ob 15.00  Maribor - Aluminij 5:0  (1:0) 
16/17  3.krog  NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 20.08.2016, ob 17.30  Aluminij - Maribor 2:1  (1:1) 
15/16  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 06.03.2016, ob 13.00  - 2:3  (0:0) 
15/16  5.krog  Maribor, Šp. Tabor-naravna trava, 06.09.2015, ob 17.00  - 2:2  (2:0) 
14/15  21.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 29.03.2015, ob 16.00  - 4:1  (1:1) 
14/15  6.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 31.08.2014, ob 17.00  - 4:0  (1:0) 
13/14  30.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 01.06.2014, ob 13.00  - 2:4  (0:2) 
13/14  15.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.11.2013, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
12/13  17.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 09.03.2013, ob 15.00  - 3:3  (1:1) 
12/13  2.krog  Maribor, Ljudski vrt, UT, 17.08.2012, ob 20.00  - 1:1  (1:1) 
11/12  25.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 21.04.2012, ob 16.30  - 2:2  (1:1) 
11/12  10.krog  Maribor, Ljudski vrt - UT, 15.10.2011, ob 18.00  - 0:2  (0:1) 
10/11  21.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 24.03.2011, ob 19.00  - 6:1  (3:0) 
10/11  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 12.09.2010, ob 12.00  - 2:5  (2:1) 
09/10  17.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 05.12.2009, ob 13.30  - 5:0  (0:0) 
09/10  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.08.2009, ob 18.00  - 2:2  (1:2) 
08/09  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 15.00  - 4:1  (2:0) 
08/09  11.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 25.10.2008, ob 15.30  - 1:0  (0:0) 
07/08  26.krog  Maribor, Ljudski vrt, umetna trava, 04.06.2008, ob 16.30  - 2:1  (2:0) 
07/08  13.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 03.11.2007, ob 14.00  - 1:1  (0:0) 
06/07  16.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 25.11.2006, ob 14.00  - 7:1  (3:1) 
06/07  3.krog  Kidričevo, Kidričevo, 19.08.2006, ob 18.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  22.krog  Maribor - umetna trava, 23.04.2006, ob 16.30  - 2:1  (1:1) 
05/06  9.krog  Kidričevo, 08.10.2005, ob 15.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  25.krog  Maribor, 28.05.2005, ob 14.30  - 1:4  (1:1) 
04/05  12.krog  Kidričevo, 30.10.2004, ob 15.30  - 1:4  (0:2) 
01/02  15.krog  Kidričevo, 17.11.2001, ob 14.00  - 2:2  (1:1) 
01/02  2.krog  Maribor, 18.08.2001, ob 17.00  - 4:1  (3:0) 

12. krog
Brinje Grosuplje 1 : 1 Radomlje
Koper 6 : 0 Drava Ptuj
Domžale 1 : 6 Ilirija Extra-Lux
Maribor 2 : 2 Nova KBM Aluminij
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Mura
Krka 1 : 2 Bravo Mastercard
A2S Celje 2 : 2 Triglav Kranj

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA