9. krog |  Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT |  17.10.2021 ob 15.00

Ilirija Extra-Lux

3 : 1

Triglav Kranj


Sodniki: Jerman Danijel (glavni sodnik), Alijagić Isak (1. pomoč), Benko Danijel (2. pomoč)
Delegat: Herič Aleš
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija Extra-Lux
P
Brinje Grosuplje 3 : 0 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 Domžale
P
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Triglav Kranj 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
Triglav Kranj
Z
Olimpija Ljubljana 0 : 2 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 1 : 3 A2S Celje
Z
Triglav Kranj 4 : 0 Mura
Z
Nova KBM Aluminij 1 : 2 Triglav Kranj
N
Triglav Kranj 1 : 1 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 10 4 2 4 14
Triglav Kranj 10 4 2 4 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 3 0 1 10
Triglav Kranj 4 1 0 3 5
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 6 1 2 3 4
Triglav Kranj 6 3 2 1 8



Vse medsebojne tekme

21/22  22.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 17.00  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 1:1  (1:1) 
21/22  9.krog  Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 17.10.2021, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Triglav Kranj 3:1  (1:1) 
20/21  10.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 18.10.2020, ob 16.00  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 4:0  (3:0) 
19/20  9.krog  Kranj, Športni center Kranj, 12.10.2019, ob 15.30  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 0:0  (0:0) 
18/19  19.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 24.04.2019, ob 17.00  Ilirija Extra-Lux - Triglav Kranj 1:2  (0:2) 
18/19  6.krog  Kranj, Športni center Kranj, 15.09.2018, ob 16.00  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 0:2  (0:1) 
14/15  23.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 12.04.2015, ob 13.00  - 4:1  (1:1) 
14/15  8.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 13.09.2014, ob 16.30  - 2:1  (1:0) 
13/14  19.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 15.03.2014, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
13/14  4.krog  Ljubljana Šiška, Športni park Ilirija-naravna t, 23.08.2013, ob 17.30  - 2:1  (0:0) 

9. krog
Radomlje 3 : 2 Olimpija Ljubljana
Nova KBM Aluminij 1 : 1 Mura
Drava Ptuj 0 : 3 Domžale
Krka 1 : 2 A2S Celje
Koper 3 : 1 Brinje Grosuplje
Bravo Mastercard 2 : 2 Maribor
Ilirija Extra-Lux 3 : 1 Triglav Kranj

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA