Statistični pregled
izbrana
sezona

Osnovne statistike

Število tekem 136
Domače zmage 66 (48,53%)
Gostujoče zmage 37 (27,21%)
Neodločeno 33 (24,26%)
Najvišja zmaga 3. krog, Rogaška - Drava Ptuj 1:7
Število golov 420 (242:178)
Povprečje golov/tekmo 3,09 (1,78:1,31)
Število 11m 39
Število avtogolov 10
Število rumenih kartonov 646
Število rdečih kartonov 35
Število igralcev* 404
Število glavnih sodnikov* 27
Število gledalcev 29.810
Povprečno gledalcev/tekmo 219
Največ gledalcev 1200 (4. krog, ND Beltinci - ND Lendava 1903 2:4)
Najmanj gledalcev 50 (13. krog, Brda - KNK Fužinar 0:0)
* - samo tisti, ki so igrali/sodili na tekmah.



Lestvica

1 Kalcer Radomlje 17 11 3 3 44:15 36
2 AŠK Bravo 17 10 3 4 39:19 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 17 10 3 4 37:17 33
4 Krka 17 8 6 3 32:21 30
5 Roltek Dob 17 8 6 3 31:22 30
6 Nafta 1903 17 8 5 4 25:20 29
7 Drava Dakinda Ptuj 17 8 4 5 34:19 28
8 Fužinar Vzajemci 17 6 7 4 23:20 25
9 Beltinci 17 6 2 9 23:31 20
10 Ankaran Postojna 17 5 5 7 18:29 20
11 Rogaška 17 4 6 7 18:29 18
12 Vitanest Bilje 17 5 3 9 12:35 18
13 Ilirija 1911 17 4 3 10 21:35 15
14 Jadran Dekani 17 4 2 11 25:38 14
15 Brda 17 3 4 10 21:34 13
16 Brežice Terme Čatež 17 3 4 10 17:36 13




Serije

Zaporedne zmage  Kalcer Radomlje 6 (od 5. do 10. kroga)
Zaporedne neodločeni  Rogaška 3 (od 4. do 6. kroga)
  Fužinar Vzajemci 3 (od 11. do 13. kroga)
  Nafta 1903 3 (od 8. do 10. kroga)
Zaporedni porazi  Brežice Terme Čatež 4 (od 1. do 4. kroga)
  Beltinci 4 (od 10. do 13. kroga)
  Brda 4 (od 5. do 8. kroga)
Brez poraza  Kalcer Radomlje 11 (od 5. do 15. kroga)
Brez zmage  Brda 9 (od 1. do 9. kroga)
Brez neodločenega  Jadran Dekani 11 (od 1. do 11. kroga)




Najvišji rezultati

krog domači gosti rezultat
3 Rogaška Drava Dakinda Ptuj 1:7
4 AŠK Bravo Vitanest Bilje 6:0
13 Kalcer Radomlje Vitanest Bilje 6:0
14 Rogaška Kalcer Radomlje 0:5
11 Krka Vitanest Bilje 5:0
11 Jadran Dekani AŠK Bravo 0:5
7 Vitanest Bilje CherryBox24 Tabor Sežana 0:5
7 Rogaška Brežice Terme Čatež 4:0
5 Kalcer Radomlje Jadran Dekani 5:1
6 Beltinci Ilirija 1911 5:1
9 Kalcer Radomlje Ankaran Postojna 4:0
4 Fužinar Vzajemci Brežice Terme Čatež 4:0
1 Brežice Terme Čatež Drava Dakinda Ptuj 1:5
2 AŠK Bravo Fužinar Vzajemci 4:0
17 Brežice Terme Čatež Ankaran Postojna 5:1




Najboljši strelci

# igralec klub št. golov 11m
1.  Anel Hajrić Kalcer Radomlje 21 3
2.  Papa Ibou Kebe CherryBox24 Tabor Sežana 15 0
3.  Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo Drava Dakinda Ptuj 11 0
4.  Žan Medved Fužinar Vzajemci 10 0
  Jaka Bizjak Drava Dakinda Ptuj 10 0
  Mustafa Nukić AŠK Bravo 10 0
7.  Miha Kostanjšek Krka 9 0
  Žan Nikolić Jadran Dekani 9 3
9.  Luka Cerar Kalcer Radomlje 8 3
10.  Jernej Trstenjak Beltinci 7 3




Največ kartonov

# igralec klub št.rumenih št.rdečih
1.  Dino Cvrtila Nafta 1903 7 1
2.  Klemen Nemanič CherryBox24 Tabor Sežana 6 1
  Nejc Rober Fužinar Vzajemci 6 1
4.  Albert Račić Roltek Dob 7 0
  Aleš Grošič Rogaška 7 0
  Geancarlo Costa Slaviero Ankaran Postojna 7 0
  Mario Mornar Kalcer Radomlje 7 0
8.  Gaber Petric Roltek Dob 5 1
  Oskar Cvjetičanin Ilirija 1911 5 1
  David Frelih Vitanest Bilje 5 1




Največ nastopov

# igralec klub štev.
1.  Aleksander Šeliga Drava Dakinda Ptuj 17
  Tadej Apatič Beltinci 17
  Erik Salkić CherryBox24 Tabor Sežana 17
  Jaka Bizjak Drava Dakinda Ptuj 17
  Jernej Trstenjak Beltinci 17
  Milan Đajič AŠK Bravo 17
  Robi Jakovljević Kalcer Radomlje 17
  David Adam Kalcer Radomlje 17
  Jaka Corn Ilirija 1911 17
  Dejan Banovič Jadran Dekani 17




Naj menjava

# igralec klub štev.
1.  Matej Žižmond Vitanest Bilje 13
2.  Rok Romih Rogaška 12
3.  Armin Pašić Roltek Dob 11
4.  Jernej Tkalec Beltinci 10
  Alen Ploj Nafta 1903 10
  Jošt Kimovec Kalcer Radomlje 10
  Nik Fasvald Fužinar Vzajemci 10
  Žan Poglajen Kalcer Radomlje 10
  Darko Hrka Krka 10
10.  Luka Kambič Krka 9




Največ minut

# igralec klub štev.
1.  Aleksander Šeliga Drava Dakinda Ptuj 1.530
  Tadej Apatič Beltinci 1.530
  Erik Salkić CherryBox24 Tabor Sežana 1.530
  David Adam Kalcer Radomlje 1.530
  Rok Jazbec Kalcer Radomlje 1.530
  Domen Zver Beltinci 1.530
  Filip Lojen Rogaška 1.530
  Leon Sever CherryBox24 Tabor Sežana 1.530
  Florijan Raduha Nafta 1903 1.530
  David Brekalo AŠK Bravo 1.530




Obisk na tekmah

vse tekme

# klub obisk št.tekem
1.  Nafta 1903 7.010 17
2.  Beltinci 5.360 17
3.  CherryBox24 Tabor Sežana 4.580 17
4.  Drava Dakinda Ptuj 4.180 17
5.  Vitanest Bilje 3.683 17
6.  AŠK Bravo 3.670 17
7.  Rogaška 3.570 17
8.  Kalcer Radomlje 3.565 17
9.  Roltek Dob 3.540 17
10.  Fužinar Vzajemci 3.330 17
11.  Brežice Terme Čatež 3.225 17
12.  Brda 3.177 17
13.  Jadran Dekani 2.900 17
14.  Krka 2.720 17
15.  Ilirija 1911 2.640 17
16.  Ankaran Postojna 2.470 17




domače tekme

# klub obisk št.tekem
1.  Nafta 1903 4.400 9
2.  Beltinci 3.600 8
3.  CherryBox24 Tabor Sežana 2.500 8
4.  Fužinar Vzajemci 2.150 9
5.  Kalcer Radomlje 1.983 8
6.  Rogaška 1.920 9
7.  Brežice Terme Čatež 1.815 9
8.  Roltek Dob 1.790 9
9.  Vitanest Bilje 1.530 9
10.  AŠK Bravo 1.500 8
11.  Drava Dakinda Ptuj 1.350 8
12.  Brda 1.242 8
13.  Krka 1.220 9
14.  Ilirija 1911 1.140 9
15.  Jadran Dekani 940 8
16.  Ankaran Postojna 730 8




gostujoče tekme

# klub obisk št.tekem
1.  Drava Dakinda Ptuj 2.830 9
2.  Nafta 1903 2.610 8
3.  AŠK Bravo 2.170 9
4.  Vitanest Bilje 2.153 8
5.  CherryBox24 Tabor Sežana 2.080 9
6.  Jadran Dekani 1.960 9
7.  Brda 1.935 9
8.  Beltinci 1.760 9
9.  Roltek Dob 1.750 8
10.  Ankaran Postojna 1.740 9
11.  Rogaška 1.650 8
12.  Kalcer Radomlje 1.582 9
13.  Krka 1.500 8
  Ilirija 1911 1.500 8
15.  Brežice Terme Čatež 1.410 8
16.  Fužinar Vzajemci 1.180 8



DELI NA