1.krog |
26.08.2023 ob 17.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | ŽNK Aluminij | 0 : 4 | Primorje |
2.krog |
30.08.2023 ob 18.00 |
Športni park Rogatec - igrišče z UT | ŽNK Mons Claudius Rogatec | 0 : 2 | Aluminij |
3.krog |
02.09.2023 ob 11.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | ŽNK Aluminij | 1 : 5 | Mura |
4.krog |
09.09.2023 ob 19.30 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | ŽNK Radomlje Medex | 3 : 1 | Aluminij |
5.krog |
22.09.2023 ob 19.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | ŽNK Aluminij | 1 : 2 | ŠD Radlje ob Dravi |
6.krog |
30.09.2023 ob 11.00 |
Igrišče Gažon | ŽNK Gažon | 0 : 2 | Aluminij |
7.krog |
21.10.2023 ob 14.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | ŽNK Aluminij | 2 : 3 | DNK Trbovlje |
8.krog |
28.10.2023 ob 11.00 |
Športni center Križevci | ŽNK Goričko Stanjevci | 1 : 14 | Aluminij |
9.krog |
18.10.2023 ob 18.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | ŽNK Aluminij | 0 : 8 | Krim RollJet |
10.krog |
11.11.2023 ob 16.00 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | NK Novogradnje MB Tabor | 0 : 0 | Aluminij |
11.krog |
18.11.2023 ob 16.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | ŽNK Aluminij | 4 : 0 | ŽNK Žalec |
12.krog |
02.12.2023 ob 15.30 |
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT | ŽNK Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Aluminij |
13.krog |
09.03.2024 ob 11.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | ŽNK Aluminij | 0 : 0 | ŽNK Cerklje |
14.krog |
23.03.2024 ob 11.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | ŽNK Aluminij | 5 : 2 | ŽNK Goričko Stanjevci |
15.krog |
27.03.2024 ob 17.30 |
Športni park Tabor - igrišče z UT | Novogradnje MB Tabor | 2 : 3 | ŽNK Aluminij |
17.krog |
20.04.2024 ob 11.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | ŽNK Aluminij | 2 : 0 | DNK Trbovlje |
18.krog |
04.05.2024 ob 11.00 |
Igrišče Gažon | ŽNK Gažon | 1 : 0 | ŽNK Aluminij |
19.krog |
11.05.2024 ob 16.30 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | ŽNK Aluminij | 2 : 0 | Mons Claudius |
20.krog |
05.04.2024 ob 15.00 |
Stadion Videm Vransko | ŽNK Žalec | 0 : 2 | ŽNK Aluminij |
ALUMINIJ |
---|
Stadion: Športni park Kidričevo |
Kajuhova 16 2325 Kidričevo tel: 02/787-22-21 fax: 02/787-21-07 email: nkaluminij@telemach.net www: www.nkaluminij.net |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Barbara Krivec | 9 |
2. | Mia Dečman | 8 |
3. | Nina Popušek | 7 |
Eli Bezjak | 7 | |
5. | Pia Lozinšek | 4 |
6. | Lucia Butolen | 1 |
Saša Trunk | 1 | |
Ula Grm | 1 | |
Sanja Lipič | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Mura Nona | 19 | 47 | |
2 | ŽNK Cerklje Ambrož team | 19 | 44 | |
3 | ŽNK Radomlje Medex | 19 | 42 | |
4 | Primorje Gaia Naturelle | 19 | 34 | |
5 | ŽNK Radlje | 19 | 32 | |
6 | Krim | 19 | 30 | |
7 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 19 | 26 | |
8 | Novogradnje MB Tabor | 19 | 31 | |
9 | ŽNK Aluminij | 19 | 29 | |
10 | ŽNK Gažon | 19 | 23 | |
11 | DNK Trbovlje | 19 | 20 | |
12 | ŽNK Žalec | 19 | 14 | |
13 | Mons Claudius | 19 | 8 | |
14 | ŽNK Goričko Stanjevci | 19 | 1 |