Datum od
Datum do

16.02.2023 | Pokal Terme Olimia
Himno želijo slišati na parketu
Bronxi bodo letos slavili 10 let, odkar do osvojili prvi in edini pokalni naslov. 3. marca 2013 so v finalu premagali Dobovec. Od tedanje postave Bronxov je ostal le še sedanji kapetan Nik Zajc. Tudi letos škofjoti prihajajo s svojo računico na pokal, kjer bi radi spet opozorili nase. Če se po jutru dan pozna, so pripravljeni.
15.02.2023 | Pokal Terme Olimia
S hitrostjo in mladostjo in visokimi cilji v Podčetrtek
„Pred nami je prvi vrhunec sezone, igramo proti najboljši ekipi, igramo proti Dobovcu. Želim si, da se maksimalno pripravimo. Da minimaliziramo tisto, kar dobro dela Dobovec. Da ta ne bi izgledal dobro,“ pa je plan, ki nam ga razkrije Mile Simeunovič, trener Silika.
S Čujcem in okrepitvama po šesti zaporedni naslov
Napoved finalnega turnirja pokala Terme Olimia nadaljujemo v taboru FK Dobovec. Branilec naslova tudi na tokratnem finalnem turnirju ne skriva ambicij in želja po novem, šestem po vrsti, naslovu pokalnega prvaka.
14.02.2023 | Pokal Terme Olimia
Prvič med elitno pokalno četverico
Napoved finalnega turnirja pokala Terme Olimia začenjamo v Dobrepolju. Tamkajšnji klub se je sploh prvič uvrstil med najboljše štiri v pokalu. V polfinalu se bo v petek, 17.2., pomeril z KMN Bronx Škofije.
V pričakovanju futsal pokalnega dvodnevja v Obsotelju
Pred nami sta dva tekmovalna vrhunca sezone – v soboto bomo dobili pokalne prvakinje ženskega futsal pokala in pokalne zmagovalce pokala Terme Olimia.
06.02.2023 | Pokal Terme Olimia
Po žrebu ženskega in moškega futsal pokala
V prostorih Nogometne zveze Slovenije sta bila danes zjutraj opravljena dva žreba. V prvem smo dobili para polfinala pokala Terme Olimia, opravljen je bil tudi žreb prvo imenovane ekipe ženskega futsal pokala.
04.02.2023 | Pokal Terme Olimia
Dobrepolje prvič, uspešna Dobovec in Siliko
FK Dobovec, FK Dobrepolje in FK Siliko so se v petek zvečer uvrstili na finalni turnir četverice pokala Terme Olimia, nocoj pa se jim je pridružil še KMN Bronx Škofije. Finalni turnir bo med 17. in 18.2. v Podčetrtku.
03.02.2023 | Pokal Terme Olimia
Po polfinalne pokalne vstopnice
Petek in sobota bosta dala štiri finaliste zaključnega turnirja pokala Terme Olimia. V igri za nastop na zaključku v Podčetrtku je še osem ekip.
09.12.2022 | Pokal Terme Olimia
Domačini do zajetne prednosti
V petek so bile na sporedu prve četrtfinalne tekme pokala Terme Olimia. Vsi štirje domačini so si priigrali občutno prednost pred povratnimi tekmami, ki bodo 3.2. Finalni turnir četverice bo v Podčetrtku, 24. in 25.2. 2023. Naslov prvaka brani Dobovec.
Prvi polčas pokalnega četrtfinala
Nocoj bo v znamenju futsal pokala, na sporedu so uvodne tekme četrtfinala pokala Terme Olimia, v moški konkurenci se igra 28. sezona. Naslov prvaka brani Dobovec, povratne tekme bodo 3.2., finalni turnir četverice pa vnovič v Podčetrtku, 24. in 25.2. 2023.
18.11.2022 | Pokal Terme Olimia
Po žrebu futsal pokalov
Danes sta bila v prostorih Nogometne zveze Slovenije opravljena žreba parov četrtfinala pokala Terme Olimia in parov polfinala ženskega futsal pokala.
14.11.2022 | Pokal Terme Olimia
V petek v znamenju žrebov futsal pokalov
Včeraj se je sklenilo futsal pokalno tridnevje, v katerem smo dobili četrtfinaliste pokala Terme Olimia in polfinalistke ženskega futsal pokal. V petek, 18.11., pa bo v prostorih Nogometne zveze Slovenije ob 13. uri potekal žreb parov.
24.10.2022 | Pokal Terme Olimia
V prostorih Nogometne zveze Slovenije je bil danes opravljen žreb obeh pokalnih tekmovanj. V tekmovanju pokal Terme Olimia bodo sodelovali le klubi 1. SFL in 2. SFL. Osmina finala je na sporedu 11.11., četrtfinale pa 9.12. in 3.2.
V pričakovanju žreba parov četrtfinala in osmine finala
Tudi letos potekata tekmovanji Futsal pokal Terme Olimia in Ženski futsal pokal. Danes bo v prostorih Nogometne zveze Slovenije opravljen žreb obeh pokalnih tekmovanj.
15.10.2022 | Pokal Terme Olimia
Prijave v pokalno tekmovanje do 21.10.
V sklopu futsal tekmovanj Nogometna zveza Slovenije vsako sezono organizira tudi pokalno tekmovanje. V pokalnem tekmovanju so dolžne nastopati ekipe, ki nastopajo v 1. in 2. slovenki futsal ligi. V zadnjih dveh sezonah smo uvedli ''novost'' in tekmovanje v celoti izvedli v organizaciji tekmovalnolicenčnega sektorja / futsal NZS.
05.03.2022 | Pokal Terme Olimia
Dobovec suvereno do 5. pokalne lovorike
Ekipa trenerja Kujtima Morine je v finalu s 6:1 premagal FC Hišo daril Ptuj in osvojila peti zaporedni pokalni naslov. Taka serija dosedaj ni uspela še nikomur. S štirimi goli je bil prvo ime tekme Kristjan Čujec. Damir Puškar je osvojil svojo 11. pokalno lovoriko, Kutjim Morina pa je z ekipo Dobovca prišel do 10. jubilejnega naslova v Sloveniji.
KMN Slovenske gorice prve prvakinje ženskega futsal pokala
V finalu so varovanke trenerja Dejana Krambergerja z 2:1 premagale ŽNK Celje. Pred tekmo je Vlado Močnik, predsednik Komisije za futsal pri NZS in član IO pri NZS, podelil priznanje za najboljšo igralko minulega koledarskega leta. To priznanje je prejela Ines Ermenc (ŽNK Celje).
Dobovec petič ali Ptuj prvič
Medtem ko se bodo članice za sploh prvi pokalni naslov v zgodovini pomerile ob 15.30, pa nas ob 20. uri ob neposrednem prenosu na Sportklubu čaka že 27. finale futsal pokala Terme Olimia. Dobovec lovi peti (zaporedni) pokalni naslov, Ptujčani, ki so prvič v finalu, pa prvo pokalno lovoriko.
Za naslov prvakinj futsal pokala
V Podčetrtku bo v soboto spisan tudi pomemben list zgodovine ženskega ligaškega futsala v Sloveniji. ŽNK Celje in KMN Slovenske gorice se bosta pomerila za naslov prvih pokalnih prvakinj, tekma pa bo v soboto ob 15.30 v Športni dvorani v Podčetrtku.
04.03.2022 | Pokal Terme Olimia
Dobovec v finale po kazenskih strelih
V polfinalu je ekipa trenerja Kujtima Morine po kazenskih strelih (po rednem delu je bilo 2:2) s 7:6 premagala Siliko Vrhnika. V sobotnem finalu, to bo že 27. po vrsti, se bosta za naslov borila FK Dobovec in FC Hiša daril Ptuj.