Datum od
Datum do

06.11.2009 | 2. SNL
Triglav v Slovenskih Konjicah
Moštva v drugi ligi ta vikend čakajo tekme 13. kroga. Vodilno Primorje gosti Šentjur, drugi Triglav potuje k Dravinji. Mura 05 v Ivančni Gorici, Bela krajina v Kidričevem. Šenčur proti Krškemu.
05.11.2009 | A
Kek vpoklical enaindvajseterico
Selektor Matjaž Kek je objavil seznam reprezentantov, na katere računa v naslednjih dveh tekmah dodatnih kvalifikacij proti Rusiji. Novih imen ni, Kek pa je tokrat vpoklical tri vratarje.
V Moskvi Bo Larsen, v Mariboru Hauge
Slovensko reprezentanco v naslednjih štirinajstih dneh čakata tekmi z Rusiji, po katerih bo jasno, kdo prihodnje leto potuje v Južno Afriko. Pomembno vlogo v obeh srečanjih bodo odigrali tudi sodniki, ki si na tem nivoju napak preprosto ne smejo več privoščiti, saj je vložek za obe reprezentanci prevelik. FIFA je tako nalogo zaupala izkušenim sodnikom.
05.11.2009 | U21
Naj uspe še v kvalifikacijah
Pred mlado izbrano vrsto Sloveniji sta še zadnji letošnji preizkušnji. Najprej v Novi Gorici gostijo Maltežane, 4 dni kasneje pa gostujejo pri vodilni reprezentanci Francije.
04.11.2009 | U20
Zmaga za prvo mesto
Izbranci selektorja Tomaža Kavčiča so v predzadnji tekmi Pokala Mirop premagali Italijo in s tem dosegli zastavljeni cilj – osvojitev vsaj ene točke. Tako so že pred zadnjim dvobojem (prav tako z Italijo) zmagovalci pokala. Z dvema goloma je blestel kapetan Rene Mihelič.
04.11.2009 | A
Hiddink objavil širši seznam
Medtem, ko bo selektor Matjaž Kek svoje izbrance za tekmi z Rusijo objavil v četrtek, 5. novembra, je ruski selektor Guus Hiddink širši seznam objavil že v torek.
03.11.2009 | A
Velik naval na vstopnice
Zaradi izjemnega povpraševanja po nakupu vstopnic za tekmo z Rusijo so bili na udaru strežniki NZS.si. Slednji so sicer zdržali, nakupi pa so bili zelo upočasnjeni in celo prekinjani. Prodaja se je tako, predvsem zaradi izključnega, a zamudnega procesiranja plačil, dokončno zaključila šele okrog 15. ure in 50 minut, tekma Slovenija : Rusija pa je zdaj dokončno razprodana.
02.11.2009 | A
Vstopnice v torek ob 12. uri
V torek, 3. 11. se ob 12. uri pričenja prodaja vstopnic za povratno tekmo med Slovenijo in Rusijo, ki bo 18. 11. s pričetkom ob 20:45 v mariborskem Ljudskem vrtu. V internetni prodaji bo na voljo 4.726 vstopnic.
02.11.2009 | U15
Zadela Mihelič in Bezjak
Tudi 16.krog Prve lige ter 11. v drugi ligi sta bila statistično uspešna s strani mladega dela slovenskih izbranih vrst. V 1135 minutah je šestnajsterica dvakrat natančno ciljala proti nasprotnikovim vratom ter v eni od obrambnih akcij porumenela.
02.11.2009 | 2. SNL
Zmagala le Bela krajina
V 12. krogu drugoligaškega prvenstva so gledalci na petih tekmah videli kar štiri remije, edino zmago pa je odnesla Bela krajina, ki je odpravila Livar.
30.10.2009 | 2. SNL
Triglav vrh lovi v Krškem
V prazničnem vikendu bodo drugoligaši odigrali tekme 12. kroga. Vodilno Primorje se odpravlja v Šenčur, njegov prvi zasledovalec, kranjski Triglav pa potuje v Krško. Mura 05 gosti Dravinjo, Bela krajina Livar in Šentjur Aluminij.
29.10.2009 | U15
Nova poškodba med mladimi reprezentanti
Po tridnevnem premoru se je na prvoligaških zelenicah nadaljeval nogometni ples. V 15. krogu se je veselila peterica, trije so porumeneli, v 1196 minutah, kolikor so jih trenerji zaupali slovenskemu reprezentančnemu podmladku, pa je zvezni nogometaš ljubljanskega Interblocka Josip Iličič zaradi poškodbe v 11. minuti zapustil igrišče.
29.10.2009 | A
Prva kvalifikacijska zmaga Slovenk
V tretji tekmi kvalifikacij za žensko svetovno prvenstvo so izbranke selektorke Tanje Lekič premagale reprezentanco Armenije.
28.10.2009 | U20
Za 1. mesto potrebna le točka
Slovenska reprezentanca do 20 let, ki tekmuje v Pokalu Mirop, v zadnjih dveh tekmah proti Italiji potrebuje le točko in osvojila bo prvo mesto v konkurenci Slovaške, Hrvaške, Madžarske in Italije.
27.10.2009 | NZS
NZS.si v finalnem izboru Sporta in Netka
Prenovljena spletna stran NZS.si, ki je luč sveta ugledala v marcu 2009, se je uvrstila v finalni izbor dveh priznanih tekmovanj za Sporto Nagrado in nagrado Netko.
26.10.2009 | A
Kako na tekmo v Moskvo?
NZS in Kompas sta danes razpisala čarter aranžma, ki bo zaprisežene privržence nogometne reprezentance popeljal na dvodnevni izlet v Moskvo in predvsem na prvo tekmo dodatnih kvalifikacij na stadion Lužniki. Zgolj navijaške vstopnice bodo po ceni 32€ na prodaj od 27.10. na www.nzs.si.
26.10.2009 | U15
Zmaga sedmerice
Od 18 reprezentantov, ki so svoje priložnosti dobili pretekli vikend, je na igriščih preživelo skupno 1438 minut, doseglo dva zadetka, predložek za vodstvo v Gorici ter dva rumena kartona. Kljub osipu v ljubljanskem prvoligašu, pa sta ravno iz njihovih napadalnih vrst padla zadetka za zmago.
26.10.2009 | 2. SNL
Nov poraz Mure 05
Drugoligaši so odigrali tekme 11. kroga. Vodilno Primorje proti zadnjemu Krškemu ni imelo večjih težav, zato pa je tretja Mura 05 izgubila proti neposrednemu tekmecu za drugo mesto, Triglavu. Slavili še Dravinja, Livar in Šenčur.
24.10.2009 | A
Vstopnice za Ljudski vrt od 3. novembra
Prodaja vstopnic za povratno tekmo dodatnih kvalifikacij med Slovenijo in Rusijo, ki bo 18.11. s pričetkom ob 20:45, se bo pričela 3. novembra ob 12. uri, po sedaj že uveljavljeni praksi preko spletne strani Nogometne zveze Slovenije.
24.10.2009 | 2. SNL
Obračun prvega in zadnjega
Drugoligaši nadaljujejo prvenstvo s tekmami 11. kroga. Vodilno Primorje bo v Ajdovščini gostilo zadnje Krško. Tretja Mura 05 potuje k drugemu Triglavu, Bela Krajina k Dravinji. Aluminij gosti Šenčur, Livar Šentjur.