Fotogalerija: Nogometni dan v Veliki Polani

V okviru aktivnosti Grassroots tedna, ki se je odvijal od 17. - 21.05.2010 v MNZ Lendava je v Veliki Polani potekala aktivnost z naslovom Nogometni športni dan. Na njej je sodelovalo več kot 100 učencev in učenk Osnovne šole Miško Kranjec.

Pomerili so se v treh aktivnostih: na nogometnem poligonu, kjer so tekmovali v spretnostih z žogo tako učenci in učenke nižjih razredov, kot tudi višjih oddelkov, v nogometni igri, kjer so tekmovali po pravilih ŠKL – v prvem polčasu dekleta, v drugem pa fantje in v streljanju 11m, kjer je vrata branil kar vratar domačega 4. ligaša. Zmagovalec zadnje točke je prejel srebrni nogometni čevelj.

Tekst in foto: Boris Žalik


SORODNE NOVICE

  • 07.04.2017 | Šolska športna tekmovanja
    Nedelja bo dala zmagovalca Nike Premier Cup
    Konec oktobra so turnirji v Grosupljem, Kidričevem, Kopru in Krškem dali osmerico polfinalistov Nike Premier Cup, v prihajajočem vikendu pa bomo na igriščih Nacionalnega nogometnega centra Brdo dobili najboljšo ekipo v konkurenci nogometašev rojenih v letih 2003 in 2004.
  • 24.10.2016 | Šolska športna tekmovanja
    Sobota in nedelja dala polfinaliste Nike Premier Cup
    Nogometni upi, ki so rojeni v letih 2003 in 2004, so se v soboto in nedeljo dokazovali na četrtfinalnih turnirjih Nike Premier Cup. V polfinale tekmovanja so se prebili Maribor, Mura, Brinje Grosuplje, Domžale, Krško, Veržej, Gorica in Triglav.
  • 21.10.2016 | Šolska športna tekmovanja
    Sobota in nedelja s štirimi turnirji Nike Premier Cup
    Prihajajoči vikend bo spremljevalcem slovenskega nogometa znova ponudil nemalo užitkov. Ob številnih članskih dvobojih bodo na delu tudi mladi talenti, ki si po vzgledu vzornikov šele utirajo pot na velike nogometne zelenice. Sobota in nedelja bosta rezervirani za štiri četrtfinalne turnirje Nike Premier Cup.

DELI NA