08.11.2019 | 1. SFL
Dobovcu derbi, Siliku in KMN Tomažu prve tri

Sedmi krog 1. SFL, igra se jubilejna 25. sezona, je prinesel popoln izkupiček domačinom. Dobovec je s 6:4 porazil Litijo, Siliko s 4:2 Bronx, FSK Stripy Ptujčane (9:3), KMN Tomaž Šic Bar pa s 4:0 Sevnico.

Čeh in Čujec za tri točke

Državni prvaki Dobovec Pivovarna Kozel je s teniškim izidom (6:4) ugnal Litijane. Domačini so v 19. minuti vodili 3:0, dva gola je dosegel Denis Totoškovič, enega Teo Turk. Oslabljeni gostje so se v 26. minuti po dveh golih Josipa Jurića približali na 4:3, zmago gostiteljev sta potrdila Žiga Čeh in Kristjan Čujec.

Prve tri proti škofjotom

Sploh prvo zmago v 1. SFL proti Bronxu je dosegel vrhniški Siliko, ki je šele v drugem polčasu, po 1. je bilo 1:1, strl odpor škofjotov. Gole za zmago so v nadaljevanju dosegli Alan Muratagić, Nikola Jandrić in Stefan Popović.

Razigrani Florjančič

Škofjeločani so tretja ekipa 1. SFL, tretje mesto pa so potrdili s suvereno zmago proti Ptujčanom. S tremi zadetki se je izkazal Vanč Florjančič.

Tudi Dragosavac

Do prve zmage v sezoni, čakali so jo do 7. kroga, je prišel tudi povratnik v 1. SFL ekipa KMN Tomaž Šic Bar. Varovanci trenerja Mateja Gajserja so s 4:0 porazili Sevničane, svoj prvi gol v sezoni pa je dosegel Darijo Dragosavac, ki je že v 2. minuti načel gostujočo mrežo.

1.SFL, 7. krog, 8.11.
Dobovec Pivovarna Kozel – FC Litija 6:3
(3:1)
1:0 Turk (6.), 2:0 Totoškovič (7.), 3:0 Totoškovič (14.), 3:1 Bjelčević (19.), 4:1 Totoškovič (26.), 4:2 Jurić (26.), 4:3 Jurić (26.), 5:3 Čeh (31.), 6:3 Čujec (38.)

Siliko – KMN Bronx Škofije 4:2 (1:1)
0:1 Kolar (16.), 1:1 Ciuha (18.), 2:1 Muratagić (22.), 3:1 Jandrić (24.), 3:2 Kolar (26.), 4:2 Popović (30.)

FSK Stripy – FC Hiša daril Ptuj 9:3 (4:1)
1:0 Kanc (6.), 1:1 Krajnc (12.), 2:1 Jamnik (13.), 3:1 Tavčar (16.), 4:1 Bešter R. (20.) 5:1 Florjančič (24.), 6:1 Kanc (26.), 7:1 Florjančič (32.), 8:1 Bešter A. (34.), 9:1 Florjančič (35.), 9:2 Ramadani (36.), 9:3 Gajser (38./10m)

KMN Tomaž Šic bar – KMN Sevnica 4:0 (2:0)
1:0 Dragosavac (2.), 2:0 Klanjšek (18.), 3:0 Gašparič (30.), 4:0 Senekovič U. (31.)