• 14.10.2021 | 2. SNL
    Nafta pred kamerami Sportkluba s Krko
    Drugoligaši so minuli konec tedna zakorakali v drugo tretjino prvenstva. Dvanajsti krog 2. SNL bosta odprla Drava in Ilirija, pred kamerami Sportkluba pa se bosta v petkovem večeru pomerila Nafta in Krka, na spletni strani NZS pa boste lahko spremljali obračun Rudarja in Brežic.
  • 10.10.2021 | 2. SNL
    Triglav na krilih Matića premagal Krško
    Triglav je v 11. kroga 2. SNL napolnil mrežo Krškega. Gorenjci so na krilih Tina Matića slavili s 4:0 in zadržali prvo mesto na ligaški razpredelnici. Še gol več je v mrežo Drave pospravil Fužinar in se zavihtel na tretje mesto lestvice.
  • 07.10.2021 | 2. SNL
    Vodilni Triglav gosti Krško, Ilirija in Dob pred kamero NZS
    Drugoligaši vstopajo v drugo tretjino letošnjega prvenstva. Vodilni Triglav bo v petkovem večeru gostil Krško, Gorica pa po preloženi tekmi v Dekanih ne bo odigrala niti srečanja z Nafto. Na spletni strani NZS pa si boste lahko ogledali nedeljski obračun Ilirije in Doba.
  • 03.10.2021 | 2. SNL
    Triglav znova na vrhu, Dob in Fužinar remizirala
    Drugoligaši zaključujejo prvo tretjino letošnjega prvenstva. Ker je gostovanje Gorice v Dekanih preloženo, se je na vrh 2. SNL vrnil Triglav, ki je slavil v Velenju. Dob in Fužinar sta se razšla brez zmagovalca, Brežičani pa so se na Ptuju veselili prvega kompleta točk v letošnji sezoni.
  • 01.10.2021 | 2. SNL
    Triglav v Velenju, sosedski obračun v Ajdovščini
    Tudi drugoligaši zaključujejo prvo tretjino tekmovanja. Pred kamerami Sportkluba se bosta merila Rudar in Triglav, dvoboj Jadrana in vodilne Gorice je preložen. Se bosta pa v primorskem udarila Primorje in Bilje.
  • 26.09.2021 | 2. SNL
    Slatinčani slavili na Portovalu, Beltinci prekinili niz Gorice
    Rogaška je z zmago na Portovalu podaljšala niz porazov Krke, Triglav pa je bil na domači zelenici boljši od ajdovskega Primorja in na vrhu lestvice ujel Gorico. Primorci so po sedmih zmagah remizirali z Beltinci.
  • 23.09.2021 | 2. SNL
    Gorica brani vodstvo, Krka v nove izzive brez dosedanjega trenerja
    Krka se bo po odhodu Roka Zorka pred kamerami Sportkluba pomerila z Rogaško, vodilna Gorica pa gosti Beltince. To tekmo boste lahko spremljali v prenosu na spletni strani NZS.
  • 22.09.2021 | 2. SNL
    Gorica do nove zmage in vrha lestvice
    Četrta septembrska sreda je bila namenjena zaostalima tekmama šestega kroga 2. SNL. Goričani so se v Krškem veselili sedme zaporedne zmage in skoka na vrh lestvice, v Dekanih ni bilo zadetkov.
  • 19.09.2021 | 2. SNL
    Triglav napolnil mrežo Drave, Ajdovci prekinili velenjski niz
    Kranjčani so v ptujsko mrežo pospravili kar šest žog, tako bodo tudi v novi teden vstopili kot vodilna ekipa 2. SNL. Ajdovci so s štirimi goli prekinili niz Rudarja.