Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
A2S Celje 0 : 1 Drava Ptuj
Petek, 14.avgust 2020 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
Mura 0 : 3 Brinje Grosuplje
Sobota, 15.avgust 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
Bravo Mastercard 0 : 2 Domžale
Sobota, 15.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Gorica 0 : 3 Triglav Kranj
Sobota, 15.avgust 2020 | Renče, Igrišče Renče
Maribor 5 : 2 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 15.avgust 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Kalcer Radomlje
Sobota, 29.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Koper 1 : 4 Aluminij
Sobota, 29.avgust 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
2. krog
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 A2S Celje
Sreda, 19.avgust 2020 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
Kalcer Radomlje 2 : 3 Maribor
Sreda, 19.avgust 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
Gorica 0 : 4 Olimpija Ljubljana
Sreda, 19.avgust 2020 | Renče, Igrišče Renče
Triglav Kranj 0 : 1 Domžale
Sreda, 19.avgust 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 1 : 4 Koper
Sreda, 19.avgust 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Drava Ptuj 1 : 2 Mura
Sreda, 19.avgust 2020 | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina
Aluminij 2 : 2 Bravo Mastercard
Sobota, 5.september 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
3. krog
Domžale 3 : 2 Aluminij
Sobota, 22.avgust 2020 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 22.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor 5 : 0 Gorica
Sobota, 22.avgust 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Koper 3 : 2 Drava Ptuj
Sobota, 22.avgust 2020 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Bravo Mastercard 0 : 2 Brinje Grosuplje
Nedelja, 23.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 23.avgust 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
A2S Celje 1 : 0 Kalcer Radomlje
Nedelja, 23.avgust 2020 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
4. krog
Kalcer Radomlje 4 : 0 Mura
Torek, 8.september 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
Gorica 1 : 1 A2S Celje
Sreda, 9.september 2020 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Maribor
Sreda, 9.september 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Triglav Kranj 3 : 1 Aluminij
Sreda, 9.september 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 0 : 3 Domžale
Sreda, 9.september 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Drava Ptuj 0 : 2 Bravo Mastercard
Sreda, 9.september 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Sreda, 9.september 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
5. krog
Mura 2 : 2 Gorica
Sobota, 12.september 2020 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
Sobota, 12.september 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 13.september 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Domžale 5 : 1 Drava Ptuj
Nedelja, 13.september 2020 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj
Nedelja, 13.september 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 13.september 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Koper 0 : 3 Kalcer Radomlje
Nedelja, 13.september 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
6. krog
Gorica 0 : 1 Koper
Sobota, 19.september 2020 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
Sobota, 19.september 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Sobota, 19.september 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bravo Mastercard
Nedelja, 20.september 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
Maribor 3 : 0 A2S Celje
Nedelja, 20.september 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Triglav Kranj 1 : 2 Brinje Grosuplje
Nedelja, 20.september 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Drava Ptuj 2 : 2 Aluminij
Nedelja, 20.september 2020 | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina
7. krog
Domžale Kalcer Radomlje
| Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Aluminij Ilirija Extra-Lux
| Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Bravo Mastercard 4 : 0 Gorica
Sobota, 26.september 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
A2S Celje 4 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 26.september 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Sobota, 26.september 2020 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Mura 2 : 1 Maribor
Nedelja, 27.september 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
Brinje Grosuplje 15:00 Drava Ptuj
Sreda, 14.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
8. krog
A2S Celje 13:00 Mura
Sobota, 3.oktober 2020 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
Gorica 15:30 Domžale
Sobota, 3.oktober 2020 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 15:30 Bravo Mastercard
Sobota, 3.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor 15:30 Koper
Sobota, 3.oktober 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Triglav Kranj 15:30 Drava Ptuj
Sobota, 3.oktober 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Kalcer Radomlje 15:00 Aluminij
Nedelja, 4.oktober 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
Ilirija Extra-Lux 15:00 Brinje Grosuplje
Sreda, 21.oktober 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
9. krog
Bravo Mastercard 13:00 Maribor
Sobota, 10.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Domžale 13:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 10.oktober 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Aluminij 15:30 Gorica
Sobota, 10.oktober 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Mura 15:30 Triglav Kranj
Sobota, 10.oktober 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
Koper 15:30 A2S Celje
Sobota, 10.oktober 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Drava Ptuj 15:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 10.oktober 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 15:30 Kalcer Radomlje
Nedelja, 11.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
10. krog
Mura 13:00 Koper
Sobota, 17.oktober 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
Triglav Kranj 15:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 17.oktober 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Gorica 15:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 17.oktober 2020 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 15:30 Aluminij
Sobota, 17.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor 15:30 Domžale
Sobota, 17.oktober 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
A2S Celje 15:30 Bravo Mastercard
Sobota, 17.oktober 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Kalcer Radomlje 15:30 Drava Ptuj
Nedelja, 18.oktober 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
11. krog
Bravo Mastercard 13:00 Mura
Sobota, 24.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Domžale 13:00 A2S Celje
Sobota, 24.oktober 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Aluminij 15:00 Maribor
Sobota, 24.oktober 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Brinje Grosuplje 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 24.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Drava Ptuj 15:00 Gorica
Sobota, 24.oktober 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 15:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 24.oktober 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Koper 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 24.oktober 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
12. krog
Triglav Kranj 14:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 31.oktober 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Gorica 14:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 31.oktober 2020 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 14:00 Drava Ptuj
Sobota, 31.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor 14:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 31.oktober 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
A2S Celje 14:00 Aluminij
Sobota, 31.oktober 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 14:00 Domžale
Sobota, 31.oktober 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
Koper 14:00 Bravo Mastercard
Sobota, 31.oktober 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
13. krog
Bravo Mastercard 14:00 Triglav Kranj
Četrtek, 5.november 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Domžale 14:00 Koper
Četrtek, 5.november 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Aluminij 14:00 Mura
Četrtek, 5.november 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Brinje Grosuplje 14:00 A2S Celje
Četrtek, 5.november 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Drava Ptuj 14:00 Maribor
Četrtek, 5.november 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 14:00 Olimpija Ljubljana
Četrtek, 5.november 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Kalcer Radomlje 14:00 Gorica
Četrtek, 5.november 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
14. krog
Triglav Kranj 13:30 Gorica
Sobota, 21.november 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Kalcer Radomlje 13:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 21.november 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
Ilirija Extra-Lux 13:30 Maribor
Sobota, 21.november 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Drava Ptuj 13:30 A2S Celje
Sobota, 21.november 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 13:30 Mura
Sobota, 21.november 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Aluminij 13:30 Koper
Sobota, 21.november 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Domžale 13:30 Bravo Mastercard
Sobota, 21.november 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
15. krog
Domžale 13:30 Triglav Kranj
Sobota, 28.november 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Bravo Mastercard 13:30 Aluminij
Sobota, 28.november 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Koper 13:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 28.november 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Mura 13:30 Drava Ptuj
Sobota, 28.november 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
A2S Celje 13:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 28.november 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Maribor 13:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 28.november 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 13:30 Gorica
Sobota, 28.november 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
16. krog
Triglav Kranj Olimpija Ljubljana
| ,
Gorica Maribor
| ,
Kalcer Radomlje A2S Celje
| ,
Ilirija Extra-Lux Mura
| ,
Drava Ptuj Koper
| ,
Brinje Grosuplje Bravo Mastercard
| ,
Aluminij Domžale
| ,
17. krog
Aluminij Triglav Kranj
| ,
Domžale Brinje Grosuplje
| ,
Bravo Mastercard Drava Ptuj
| ,
Koper Ilirija Extra-Lux
| ,
Mura Kalcer Radomlje
| ,
A2S Celje Gorica
| ,
Maribor Olimpija Ljubljana
| ,
18. krog
Triglav Kranj Maribor
| ,
Olimpija Ljubljana A2S Celje
| ,
Gorica Mura
| ,
Kalcer Radomlje Koper
| ,
Ilirija Extra-Lux Bravo Mastercard
| ,
Drava Ptuj Domžale
| ,
Brinje Grosuplje Aluminij
| ,
19. krog
Brinje Grosuplje Triglav Kranj
| ,
Aluminij Drava Ptuj
| ,
Domžale Ilirija Extra-Lux
| ,
Bravo Mastercard Kalcer Radomlje
| ,
Koper Gorica
| ,
Mura Olimpija Ljubljana
| ,
A2S Celje Maribor
| ,
20. krog
Triglav Kranj A2S Celje
| ,
Maribor Mura
| ,
Olimpija Ljubljana Koper
| ,
Gorica Bravo Mastercard
| ,
Kalcer Radomlje Domžale
| ,
Ilirija Extra-Lux Aluminij
| ,
Drava Ptuj Brinje Grosuplje
| ,
21. krog
Drava Ptuj Triglav Kranj
| ,
Brinje Grosuplje Ilirija Extra-Lux
| ,
Aluminij Kalcer Radomlje
| ,
Domžale Gorica
| ,
Bravo Mastercard Olimpija Ljubljana
| ,
Koper Maribor
| ,
Mura A2S Celje
| ,
22. krog
Triglav Kranj Mura
| ,
A2S Celje Koper
| ,
Maribor Bravo Mastercard
| ,
Olimpija Ljubljana Domžale
| ,
Gorica Aluminij
| ,
Kalcer Radomlje Brinje Grosuplje
| ,
Ilirija Extra-Lux Drava Ptuj
| ,
23. krog
Ilirija Extra-Lux Triglav Kranj
| ,
Drava Ptuj Kalcer Radomlje
| ,
Brinje Grosuplje Gorica
| ,
Aluminij Olimpija Ljubljana
| ,
Domžale Maribor
| ,
Bravo Mastercard A2S Celje
| ,
Koper Mura
| ,
24. krog
Triglav Kranj Koper
| ,
Mura Bravo Mastercard
| ,
A2S Celje Domžale
| ,
Maribor Aluminij
| ,
Olimpija Ljubljana Brinje Grosuplje
| ,
Gorica Drava Ptuj
| ,
Kalcer Radomlje Ilirija Extra-Lux
| ,
25. krog
Kalcer Radomlje Triglav Kranj
| ,
Ilirija Extra-Lux Gorica
| ,
Drava Ptuj Olimpija Ljubljana
| ,
Brinje Grosuplje Maribor
| ,
Aluminij A2S Celje
| ,
Domžale Mura
| ,
Bravo Mastercard Koper
| ,
26. krog
Triglav Kranj Bravo Mastercard
| ,
Koper Domžale
| ,
Mura Aluminij
| ,
A2S Celje Brinje Grosuplje
| ,
Maribor Drava Ptuj
| ,
Olimpija Ljubljana Ilirija Extra-Lux
| ,
Gorica Kalcer Radomlje
| ,



DELI NA