Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
A2S Celje 0 : 1 Drava Ptuj
Petek, 14.avgust 2020 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
Mura 0 : 3 Brinje Grosuplje
Sobota, 15.avgust 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
Bravo Mastercard 0 : 2 Domžale
Sobota, 15.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Gorica 0 : 3 Triglav Kranj
Sobota, 15.avgust 2020 | Renče, Igrišče Renče
Maribor 5 : 2 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 15.avgust 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Kalcer Radomlje
Sobota, 29.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Koper 1 : 4 Aluminij
Sobota, 29.avgust 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
2. krog
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 A2S Celje
Sreda, 19.avgust 2020 | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica
Kalcer Radomlje 2 : 3 Maribor
Sreda, 19.avgust 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
Gorica 0 : 4 Olimpija Ljubljana
Sreda, 19.avgust 2020 | Renče, Igrišče Renče
Triglav Kranj 0 : 1 Domžale
Sreda, 19.avgust 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 1 : 4 Koper
Sreda, 19.avgust 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Drava Ptuj 1 : 2 Mura
Sreda, 19.avgust 2020 | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina
Aluminij 2 : 2 Bravo Mastercard
Sobota, 5.september 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
3. krog
Domžale 3 : 2 Aluminij
Sobota, 22.avgust 2020 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 22.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor 5 : 0 Gorica
Sobota, 22.avgust 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Koper 3 : 2 Drava Ptuj
Sobota, 22.avgust 2020 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Bravo Mastercard 0 : 2 Brinje Grosuplje
Nedelja, 23.avgust 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 23.avgust 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
A2S Celje 1 : 0 Kalcer Radomlje
Nedelja, 23.avgust 2020 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
4. krog
Kalcer Radomlje 4 : 0 Mura
Torek, 8.september 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
Gorica 1 : 1 A2S Celje
Sreda, 9.september 2020 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Maribor
Sreda, 9.september 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Triglav Kranj 3 : 1 Aluminij
Sreda, 9.september 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 0 : 3 Domžale
Sreda, 9.september 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Drava Ptuj 0 : 2 Bravo Mastercard
Sreda, 9.september 2020 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Sreda, 9.september 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
5. krog
Mura 2 : 2 Gorica
Sobota, 12.september 2020 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Aluminij 1 : 0 Brinje Grosuplje
Sobota, 12.september 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 13.september 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Domžale 5 : 1 Drava Ptuj
Nedelja, 13.september 2020 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj
Nedelja, 13.september 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 13.september 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Koper 0 : 3 Kalcer Radomlje
Nedelja, 13.september 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
6. krog
Gorica 0 : 1 Koper
Sobota, 19.september 2020 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
Sobota, 19.september 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Sobota, 19.september 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bravo Mastercard
Nedelja, 20.september 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
Maribor 3 : 0 A2S Celje
Nedelja, 20.september 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Triglav Kranj 1 : 2 Brinje Grosuplje
Nedelja, 20.september 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Drava Ptuj 2 : 2 Aluminij
Nedelja, 20.september 2020 | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina
7. krog
Domžale Kalcer Radomlje
| Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Aluminij Ilirija Extra-Lux
| Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Brinje Grosuplje Drava Ptuj
| Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Bravo Mastercard 4 : 0 Gorica
Sobota, 26.september 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
A2S Celje 4 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 26.september 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Sobota, 26.september 2020 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Mura 2 : 1 Maribor
Nedelja, 27.september 2020 | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
8. krog
Ilirija Extra-Lux Brinje Grosuplje
| Ljubljana, Stadion Ilirija
Olimpija Ljubljana Bravo Mastercard
| Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
A2S Celje 2 : 1 Mura
Sobota, 3.oktober 2020 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
Domžale 5 : 0 Gorica
Sobota, 3.oktober 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Maribor 5 : 1 Koper
Sobota, 3.oktober 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Triglav Kranj 3 : 1 Drava Ptuj
Sobota, 3.oktober 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij
Nedelja, 4.oktober 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
9. krog
Mura Triglav Kranj
| Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
Bravo Mastercard Maribor
| Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Drava Ptuj Ilirija Extra-Lux
| Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 0 : 1 Kalcer Radomlje
Sobota, 10.oktober 2020 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Aluminij 1 : 0 Gorica
Sobota, 10.oktober 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Koper 2 : 2 A2S Celje
Sobota, 10.oktober 2020 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Domžale 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 11.oktober 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
10. krog
Gorica Brinje Grosuplje
| Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Maribor Domžale
| Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
A2S Celje Bravo Mastercard
| Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 1 : 0 Koper
Sobota, 17.oktober 2020 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
Sobota, 17.oktober 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje 5 : 0 Drava Ptuj
Nedelja, 18.oktober 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Triglav Kranj 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 18.oktober 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
11. krog
Koper Triglav Kranj
| Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Bravo Mastercard Mura
| Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Domžale A2S Celje
| Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Aluminij Maribor
| Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Brinje Grosuplje Olimpija Ljubljana
| Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Drava Ptuj Gorica
| Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT
Ilirija Extra-Lux Kalcer Radomlje
| Ljubljana, Stadion Ilirija
12. krog
Triglav Kranj Kalcer Radomlje
| Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Gorica Ilirija Extra-Lux
| Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana Drava Ptuj
| Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor Brinje Grosuplje
| Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
A2S Celje Aluminij
| Celje, Stadion Olimp Celje
Mura Domžale
| Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
Koper Bravo Mastercard
| Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
13. krog
Bravo Mastercard Triglav Kranj
| Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT
Domžale Koper
| Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Aluminij Mura
| Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Brinje Grosuplje A2S Celje
| Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Drava Ptuj Maribor
| Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux Olimpija Ljubljana
| Ljubljana, Stadion Ilirija
Kalcer Radomlje Gorica
| Radomlje, Športni park Radomlje
14. krog
Triglav Kranj Gorica
| Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Kalcer Radomlje Olimpija Ljubljana
| Radomlje, Športni park Radomlje
Ilirija Extra-Lux Maribor
| Ljubljana, Stadion Ilirija
Drava Ptuj A2S Celje
| Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje Mura
| Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Aluminij Koper
| Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Domžale Bravo Mastercard
| Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
15. krog
Domžale Triglav Kranj
| Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Bravo Mastercard Aluminij
| Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT
Koper Brinje Grosuplje
| Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Mura Drava Ptuj
| Radenci, ŠRC Slatina, Radenci
A2S Celje Ilirija Extra-Lux
| Celje, Stadion Olimp Celje
Maribor Kalcer Radomlje
| Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana Gorica
| Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
16. krog
Triglav Kranj Olimpija Ljubljana
| ,
Gorica Maribor
| ,
Kalcer Radomlje A2S Celje
| ,
Ilirija Extra-Lux Mura
| ,
Drava Ptuj Koper
| ,
Brinje Grosuplje Bravo Mastercard
| ,
Aluminij Domžale
| ,
17. krog
Aluminij Triglav Kranj
| ,
Domžale Brinje Grosuplje
| ,
Bravo Mastercard Drava Ptuj
| ,
Koper Ilirija Extra-Lux
| ,
Mura Kalcer Radomlje
| ,
A2S Celje Gorica
| ,
Maribor Olimpija Ljubljana
| ,
18. krog
Triglav Kranj Maribor
| ,
Olimpija Ljubljana A2S Celje
| ,
Gorica Mura
| ,
Kalcer Radomlje Koper
| ,
Ilirija Extra-Lux Bravo Mastercard
| ,
Drava Ptuj Domžale
| ,
Brinje Grosuplje Aluminij
| ,
19. krog
Brinje Grosuplje Triglav Kranj
| ,
Aluminij Drava Ptuj
| ,
Domžale Ilirija Extra-Lux
| ,
Bravo Mastercard Kalcer Radomlje
| ,
Koper Gorica
| ,
Mura Olimpija Ljubljana
| ,
A2S Celje Maribor
| ,
20. krog
Triglav Kranj A2S Celje
| ,
Maribor Mura
| ,
Olimpija Ljubljana Koper
| ,
Gorica Bravo Mastercard
| ,
Kalcer Radomlje Domžale
| ,
Ilirija Extra-Lux Aluminij
| ,
Drava Ptuj Brinje Grosuplje
| ,
21. krog
Drava Ptuj Triglav Kranj
| ,
Brinje Grosuplje Ilirija Extra-Lux
| ,
Aluminij Kalcer Radomlje
| ,
Bravo Mastercard Olimpija Ljubljana
| ,
Koper Maribor
| ,
Mura A2S Celje
| ,
Gorica Domžale
| ,
22. krog
Triglav Kranj Mura
| ,
A2S Celje Koper
| ,
Maribor Bravo Mastercard
| ,
Olimpija Ljubljana Domžale
| ,
Gorica Aluminij
| ,
Kalcer Radomlje Brinje Grosuplje
| ,
Ilirija Extra-Lux Drava Ptuj
| ,
23. krog
Ilirija Extra-Lux Triglav Kranj
| ,
Drava Ptuj Kalcer Radomlje
| ,
Brinje Grosuplje Gorica
| ,
Aluminij Olimpija Ljubljana
| ,
Domžale Maribor
| ,
Bravo Mastercard A2S Celje
| ,
Koper Mura
| ,
24. krog
Triglav Kranj Koper
| ,
Mura Bravo Mastercard
| ,
A2S Celje Domžale
| ,
Maribor Aluminij
| ,
Olimpija Ljubljana Brinje Grosuplje
| ,
Gorica Drava Ptuj
| ,
Kalcer Radomlje Ilirija Extra-Lux
| ,
25. krog
Kalcer Radomlje Triglav Kranj
| ,
Ilirija Extra-Lux Gorica
| ,
Drava Ptuj Olimpija Ljubljana
| ,
Brinje Grosuplje Maribor
| ,
Aluminij A2S Celje
| ,
Domžale Mura
| ,
Bravo Mastercard Koper
| ,
26. krog
Triglav Kranj Bravo Mastercard
| ,
Koper Domžale
| ,
Mura Aluminij
| ,
A2S Celje Brinje Grosuplje
| ,
Maribor Drava Ptuj
| ,
Olimpija Ljubljana Ilirija Extra-Lux
| ,
Gorica Kalcer Radomlje
| ,



DELI NA