Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Olimpija Ljubljana 1 : 3 VOC Celje
Nedelja, 18.avgust 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Ilirija Extra-Lux 2 : 4 Mura
Nedelja, 18.avgust 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Gorica 2 : 1 Krško
Nedelja, 18.avgust 2019 | Renče, Igrišče Renče
Maribor 2 : 2 Koper
Nedelja, 18.avgust 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Kalcer Radomlje 1 : 2 Aluminij
Nedelja, 18.avgust 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Triglav Kranj 3 : 2 Rudar Velenje
Nedelja, 18.avgust 2019 | Kranj, Športni center Kranj
Domžale 3 : 0 Bravo Publikum
Sreda, 18.september 2019 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
2. krog
Mura 5 : 2 Gorica
Sobota, 24.avgust 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Bravo Publikum 1 : 0 Maribor
Sobota, 24.avgust 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Aluminij 2 : 3 Rudar Velenje
Sobota, 24.avgust 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Koper 1 : 6 Triglav Kranj
Sobota, 24.avgust 2019 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Krško 0 : 3 Domžale
Nedelja, 25.avgust 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Kalcer Radomlje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Sreda, 28.avgust 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
VOC Celje 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
Četrtek, 3.oktober 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
3. krog
Domžale 3 : 1 Mura
Sobota, 31.avgust 2019 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Maribor 3 : 1 Krško
Sobota, 31.avgust 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Rudar Velenje 0 : 2 Koper
Sobota, 31.avgust 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
Ilirija Extra-Lux 1 : 0 Kalcer Radomlje
Sobota, 31.avgust 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Triglav Kranj 2 : 1 Bravo Publikum
Sobota, 31.avgust 2019 | Kranj, Športni center Kranj
Gorica 1 : 0 VOC Celje
Ponedeljek, 2.september 2019 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Aluminij
Sreda, 2.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
4. krog
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 7.september 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Aluminij 1 : 0 Koper
Nedelja, 8.september 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kalcer Radomlje 1 : 3 Gorica
Nedelja, 8.september 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Krško 2 : 1 Triglav Kranj
Nedelja, 8.september 2019 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Mura 2 : 0 Maribor
Sreda, 2.oktober 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Bravo Publikum 5 : 0 Rudar Velenje
Sreda, 2.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
VOC Celje 1 : 1 Domžale
Sreda, 4.december 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
5. krog
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Aluminij
Četrtek, 12.september 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Gorica 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Sobota, 14.september 2019 | Renče, Igrišče Renče
Maribor 2 : 1 VOC Celje
Sobota, 14.september 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Rudar Velenje 6 : 2 Krško
Sobota, 14.september 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Triglav Kranj 2 : 2 Mura
Sobota, 14.september 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Koper 2 : 0 Bravo Publikum
Sobota, 14.september 2019 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Domžale 3 : 4 Kalcer Radomlje
Sobota, 14.september 2019 | Domžale, Športni park Domžale
6. krog
Mura 3 : 2 Rudar Velenje
Sobota, 21.september 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
VOC Celje 2 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 21.september 2019 | Celje, Štadion Z'dežele
Krško 1 : 0 Koper
Sobota, 21.september 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Domžale
Nedelja, 22.september 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje 1 : 1 Maribor
Nedelja, 22.september 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Aluminij 1 : 2 Bravo Publikum
Nedelja, 22.september 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Ilirija Extra-Lux 2 : 2 Gorica
Sreda, 30.oktober 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
7. krog
Bravo Publikum 3 : 0 Krško
Sobota, 28.september 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Triglav Kranj 1 : 0 Kalcer Radomlje
Sobota, 28.september 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Rudar Velenje 1 : 2 VOC Celje
Sobota, 28.september 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Koper 0 : 2 Mura
Sobota, 28.september 2019 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Maribor 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 29.september 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Gorica 2 : 0 Aluminij
Nedelja, 29.september 2019 | Renče, Igrišče Renče
Domžale 4 : 0 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 8.december 2019 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
8. krog
Gorica 0 : 1 Domžale
Sobota, 5.oktober 2019 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 2 : 3 Triglav Kranj
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
VOC Celje 0 : 2 Koper
Nedelja, 6.oktober 2019 | Celje, Štadion Z'dežele
Aluminij 4 : 1 Krško
Nedelja, 6.oktober 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kalcer Radomlje 2 : 0 Rudar Velenje
Nedelja, 6.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Mura 4 : 2 Bravo Publikum
Sreda, 16.oktober 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Maribor
Sreda, 27.november 2019 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
9. krog
Bravo Publikum 3 : 1 VOC Celje
Sobota, 12.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Triglav Kranj 0 : 0 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 12.oktober 2019 | Kranj, Športni center Kranj
Rudar Velenje 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 13.oktober 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
Krško 1 : 2 Mura
Nedelja, 13.oktober 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Koper 1 : 0 Kalcer Radomlje
Nedelja, 13.oktober 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Maribor 4 : 1 Gorica
Sreda, 6.november 2019 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Domžale 3 : 0 Aluminij
Sobota, 30.november 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
10. krog
VOC Celje 2 : 1 Krško
Petek, 18.oktober 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Gorica 1 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 19.oktober 2019 | Renče, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Koper
Sobota, 19.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 2 : 2 Rudar Velenje
Sobota, 19.oktober 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Aluminij 3 : 2 Mura
Sobota, 19.oktober 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kalcer Radomlje 2 : 1 Bravo Publikum
Nedelja, 20.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Domžale 0 : 0 Maribor
Sreda, 11.marec 2020 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
11. krog
Maribor 2 : 1 Aluminij
Sobota, 26.oktober 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Mura 2 : 1 VOC Celje
Sobota, 26.oktober 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Koper 2 : 0 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 26.oktober 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Bravo Publikum 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 27.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Rudar Velenje 3 : 3 Gorica
Nedelja, 27.oktober 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Krško 2 : 1 Kalcer Radomlje
Nedelja, 27.oktober 2019 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Triglav Kranj 2 : 6 Domžale
Nedelja, 27.oktober 2019 | Kranj, Športni center Kranj
12. krog
Domžale 2 : 1 Rudar Velenje
Četrtek, 31.oktober 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Maribor 3 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 2.november 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Aluminij 0 : 0 VOC Celje
Sobota, 2.november 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kalcer Radomlje 1 : 2 Mura
Sobota, 2.november 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 4 : 1 Krško
Sobota, 2.november 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Bravo Publikum
Sobota, 2.november 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Gorica 1 : 3 Koper
Nedelja, 3.november 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
13. krog
Koper Domžale
| Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Triglav Kranj 4 : 2 Aluminij
Sobota, 9.november 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
VOC Celje 1 : 2 Kalcer Radomlje
Sobota, 9.november 2019 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
Krško 0 : 5 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 10.november 2019 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Mura 2 : 3 Olimpija Ljubljana
Četrtek, 28.november 2019 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Bravo Publikum 1 : 1 Gorica
Sobota, 30.november 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Rudar Velenje 2 : 1 Maribor
Nedelja, 1.december 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
14. krog
Bravo Publikum Domžale
| Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Rudar Velenje 3 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 16.november 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Aluminij 7 : 1 Kalcer Radomlje
Sobota, 16.november 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Krško 1 : 3 Gorica
Sreda, 27.november 2019 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
VOC Celje 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 1.december 2019 | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
Mura 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 1.december 2019 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Koper 2 : 2 Maribor
Sreda, 26.februar 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
15. krog
Triglav Kranj 0 : 1 Koper
Petek, 22.november 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Domžale 3 : 0 Krško
Petek, 22.november 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Rudar Velenje 1 : 5 Aluminij
Sobota, 23.november 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Maribor 3 : 2 Bravo Publikum
Sobota, 23.november 2019 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Kalcer Radomlje
Sobota, 23.november 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 0 : 0 VOC Celje
Sobota, 23.november 2019 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Gorica 4 : 2 Mura
Nedelja, 24.november 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
16. krog
VOC Celje 5 : 1 Gorica
Sobota, 29.februar 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 2 : 2 Domžale
Sobota, 29.februar 2020 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Kalcer Radomlje 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 29.februar 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Bravo Publikum 2 : 1 Triglav Kranj
Nedelja, 1.marec 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Aluminij 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 1.marec 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Koper 1 : 1 Rudar Velenje
Nedelja, 1.marec 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
Krško 15:00 Maribor
Nedelja, 1.marec 2020 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
17. krog
Domžale 0 : 0 VOC Celje
Sobota, 7.marec 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Rudar Velenje 0 : 1 Bravo Publikum
Sobota, 7.marec 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Triglav Kranj 1 : 3 Krško
Sobota, 7.marec 2020 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Maribor 3 : 1 Mura
Sobota, 7.marec 2020 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Sobota, 7.marec 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Gorica 2 : 1 Kalcer Radomlje
Nedelja, 8.marec 2020 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Koper 0 : 0 Aluminij
Nedelja, 8.marec 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion
18. krog
Aluminij Ilirija Extra-Lux
| Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana Gorica
| Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje Domžale
| Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
VOC Celje Maribor
| Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje
Mura Triglav Kranj
| Bakovci, ŠNK Bakovci
Krško Rudar Velenje
| Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Bravo Publikum Koper
| Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
19. krog
Bravo Publikum Aluminij
| Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper Krško
| Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Rudar Velenje Mura
| Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Triglav Kranj VOC Celje
| Kranj, Športni center Kranj
Maribor Kalcer Radomlje
| Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Domžale Olimpija Ljubljana
| Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gorica Ilirija Extra-Lux
| Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
20. krog
Aluminij Gorica
| Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Ilirija Extra-Lux Domžale
| Ljubljana, Stadion Ilirija
Olimpija Ljubljana Maribor
| Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje Triglav Kranj
| Radomlje, Športni park Radomlje
VOC Celje Rudar Velenje
| Celje, Stadion Olimp Celje
Mura Koper
| Bakovci, ŠNK Bakovci
Krško Bravo Publikum
| Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
21. krog
Krško Aluminij
| Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Bravo Publikum Mura
| Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper VOC Celje
| Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Rudar Velenje Kalcer Radomlje
| Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Triglav Kranj Olimpija Ljubljana
| Kranj, Športni center Kranj
Maribor Ilirija Extra-Lux
| Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Domžale Gorica
| Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
22. krog
Aluminij Domžale
| Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Gorica Maribor
| Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux Triglav Kranj
| Ljubljana, Stadion Ilirija
Olimpija Ljubljana Rudar Velenje
| Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje Koper
| Radomlje, Športni park Radomlje
VOC Celje Bravo Publikum
| Celje, Stadion Olimp Celje
Mura Krško
| Bakovci, ŠNK Bakovci
23. krog
Mura Aluminij
| Bakovci, ŠNK Bakovci
Krško VOC Celje
| Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Bravo Publikum Kalcer Radomlje
| Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper Olimpija Ljubljana
| Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Rudar Velenje Ilirija Extra-Lux
| Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Triglav Kranj Gorica
| Kranj, Športni center Kranj
Maribor Domžale
| Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
24. krog
Aluminij Maribor
| Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Domžale Triglav Kranj
| Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gorica Rudar Velenje
| Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux Koper
| Ljubljana, Stadion Ilirija
Olimpija Ljubljana Bravo Publikum
| Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje Krško
| Radomlje, Športni park Radomlje
VOC Celje Mura
| Celje, Stadion Olimp Celje
25. krog
VOC Celje Aluminij
| Celje, Stadion Olimp Celje
Mura Kalcer Radomlje
| Bakovci, ŠNK Bakovci
Krško Olimpija Ljubljana
| Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Bravo Publikum Ilirija Extra-Lux
| Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper Gorica
| Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Rudar Velenje Domžale
| Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Triglav Kranj Maribor
| Kranj, Športni center Kranj
26. krog
Aluminij Triglav Kranj
| Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Maribor Rudar Velenje
| Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Domžale Koper
| Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gorica Bravo Publikum
| Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux Krško
| Ljubljana, Stadion Ilirija
Olimpija Ljubljana Mura
| Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje VOC Celje
| Radomlje, Športni park Radomlje



DELI NA