26. krog |  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT |  19.04.2024 ob 17.00

Domžale

  :  

Koper


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Domžale
Z
Domžale 4 : 0 Olimpija Ljubljana
Z
Aluminij 0 : 2 Domžale
P
Domžale 0 : 2 Kalcer Radomlje
N
Gorica 0 : 0 Domžale
Z
Domžale 2 : 1 Brinje Grosuplje
Koper
P
Rudar Velenje Korektbau 2 : 1 Koper
Z
Koper 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
Z
Tabor Sežana 0 : 1 Koper
P
Koper 2 : 3 A2S Celje
N
Koper 2 : 2 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 34 16 8 10 75
Koper 34 10 8 16 51
 
Športni park Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 17 10 3 4 48
Koper 17 4 3 10 23
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Domžale 17 6 5 6 27
Koper 17 6 5 6 28



Vse medsebojne tekme

23/24  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 07.10.2023, ob 15.30  Koper - Domžale 2:2  (1:0) 
22/23  26.krog  Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 06.05.2023, ob 13.30  Domžale - Koper 2:1  (0:0) 
22/23  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 29.10.2022, ob 15.30  Koper - Domžale 2:1  (1:0) 
21/22  21.krog  Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 16.04.2022, ob 16.00  Koper - Domžale 0:0  (0:0) 
21/22  8.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 03.11.2021, ob 16.30  Domžale - Koper 2:1  (2:0) 
20/21  13.krog  Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 30.05.2021, ob 17.00  Domžale - Koper 2:0  (0:0) 
17/18  19.krog  Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 31.03.2018, ob 13.00  Domžale - Koper 8:0  (3:0) 
17/18  6.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 16.09.2017, ob 16.00  Koper - Domžale 3:2  (1:0) 
16/17  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 30.04.2017, ob 14.00  Koper - Domžale 2:2  (1:2) 
16/17  9.krog  Domžale, ŠP - umetna trava, 23.11.2016, ob 14.00  Domžale - Koper 3:1  (2:0) 
15/16  20.krog  Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 05.03.2016, ob 14.00  - Koper 0:1  (0:1) 
15/16  5.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 05.09.2015, ob 16.00  - Domžale 1:1  (0:0) 
14/15  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 23.11.2014, ob 16.00  - Domžale 1:2  (1:0) 
14/15  3.krog  Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 16.08.2014, ob 15.00  - Koper 2:2  (1:0) 
13/14  27.krog  Koper, ŠRC - Bonifika - umetna trava, 11.05.2014, ob 17.00  - Domžale 0:2  (0:1) 
13/14  12.krog  Domžale, ŠP Domžale - pomožno igrišče, 19.10.2013, ob 13.00  - Koper 1:1  (0:0) 
12/13  30.krog  Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 15.06.2013, ob 18.00  - Koper 2:1  (1:0) 
12/13  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 24.11.2012, ob 14.00  - Domžale 1:3  (0:2) 
11/12  27.krog  Domžale, ŠP-Glavno igrišče, 02.06.2012, ob 17.00  - Koper 5:0  (1:0) 
11/12  12.krog  Koper, Šrc Bonifika, 30.10.2011, ob 15.00  - Domžale 0:3  (0:1) 
10/11  25.krog  Koper, Šrc Bonifika, 30.04.2011, ob 16.00  - Domžale 1:3  (1:2) 
10/11  10.krog  Domžale, Umetna trava, 16.10.2010, ob 14.30  - Koper 2:2  (1:1) 
09/10  17.krog  Radomlje, 05.12.2009, ob 13.00  - Koper 1:3  (1:0) 
09/10  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 16.08.2009, ob 19.00  - Domžale 1:1  (0:0) 
08/09  30.krog  Domžale, Športni park Domžale, 30.05.2009, ob 16.00  - Koper 6:0  (2:0) 
08/09  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 22.11.2008, ob 14.00  - Domžale 3:1  (0:1) 
07/08  23.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 04.05.2008, ob 16.30  - Domžale 0:1  (0:1) 
07/08  10.krog  Na igrišču v Ihanu, Na igrišču v Ihanu, 07.10.2007, ob 15.30  - Koper 2:3  (1:1) 
06/07  22.krog  Domžale, Na igrišču v Ihanu, 22.04.2007, ob 16.00  - Koper 5:2  (1:1) 
06/07  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 30.09.2006, ob 15.30  - Domžale 4:1  (2:0) 
05/06  23.krog  Igrišče NK Ihan v Ihanu, 28.04.2006, ob 14.00  - Koper 5:1  (2:1) 
05/06  10.krog  Koper - umetna trava, 15.10.2005, ob 15.30  - Domžale 3:1  (3:0) 
04/05  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 21.11.2004, ob 14.00  - Domžale 4:1  (2:0) 
04/05  1.krog  DOMŽALE, ŠPORTNI PARK DOMŽALE, 07.08.2004, ob 17.00  - Koper 0:4  (0:2) 

26. krog
Brinje Grosuplje  :  Kalcer Radomlje
A2S Celje  :  Gorica
Bravo Mastercard  :  Maribor
Domžale  :  Koper
Nafta 1903  :  Tabor Sežana
Rudar Velenje Korektbau  :  Ilirija Extra-Lux
Krka  :  Aluminij
Mura  :  Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Maribor 24 50
2 Olimpija Ljubljana 24 49
3 Mura 24 48
4 Brinje Grosuplje 24 42
5 Domžale 24 40
6 A2S Celje 23 40
7 Koper 24 36
8 Kalcer Radomlje 24 35
9 Bravo Mastercard 24 33
10 Rudar Velenje Korektbau 24 29
11 Aluminij 24 28
12 Krka 24 24
13 Ilirija Extra-Lux 24 21
14 Tabor Sežana 23 20
15 Gorica 24 20
16 Nafta 1903 24 18

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Elmir Avdić 12
Niko Grlić 12
Aldin Jakupović 12
Matej Malenšek 12
8. Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
10. Denis Nikić 10
Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
17. Lucas Mačak 8
Nik Zrnec 8
Aleks Ristić 8
Kobi Bajc 8

DELI NA