14. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  20.10.2023 ob 17.00  | Prenos: Stream nzs.si

Triglav Kranj

2 : 1

Primorje eMundia


Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Brezovar Nejc (1. pomoč), Kurež Anej (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav
Št. gledalcev: 150
Triglav Kranj
1 Tim Kruljac V
4 Veron Šalja K
7 Jaroš Čadež
10 Mark Čeh
17 Tilen Mlakar
20 Golden Okocha Gibson
21 Nik Podbregar
33 Janko Ivetić
41 Tim Gašperin
76 Tevž Pokorn
77 Stefan Petrović


Rezervni igralci
54 Žan Malnar V
2 Bine Bernik
5 Domen Lečnik Spaić
6 Marko Kuvek
16 Gal Schweiger
19 Leon Kondić
22 Blaž Jemec
31 Gašper Kukavica

Primorje eMundia
22 Tony Macan V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
4 Fabricio Lusa
7 Edvin Suljanović
8 Tarik Čandić
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
15 Haris Dedić K
17 Žan Bešir
27 Mark Gulič


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
5 Manuel Linussi
6 Christian Correia Lotitto
9 Luka Jerin
16 David Stanojević
18 Miha Zavadlav
19 Gregor Cigoj
24 Dušan Ignjatović
25 Ndzengue Moubeti Fahd Richard

Trener
Milomir Kondič

Trener
Milan Anđelković

Sodnik
Denis Šabanagić

Zadetki
Žan Bešir 0 : 1 25'
Stefan Petrović 1 : 1 27'
Golden Okocha Gibson 2 : 1 53'

Dogodki
Menjava Bernik /  Gašperin 52'
Menjava Kondić /  Petrović 52'
Menjava Fahd Richard /  Suljanović 64'
Jaroš Čadež 67'
Fabricio Lusa 70'
Menjava Ignjatović  /  Gulič 72'
Menjava Schweiger /  Podbregar 75'
Menjava Kuvek /  Gibson 75'
Menjava Jerin /  Čandić 77'
Haris Dedić 79'
Žan Bešir 79'
Haris Dedić 79'
Dušan Ignjatović 90'

14. krog
Brinje Grosuplje 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Vitanest Bilje 0 : 2 Krka
Tabor Sežana 4 : 4 Fužinar SIJ Ravne Systems
Triglav Kranj 2 : 1 Primorje eMundia
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Gorica
TKK Tolmin 3 : 2 Ilirija 1911
Rudar Velenje 1 : 0 Dravinja
Nafta 1903 1 : 0 Jadran Dekani

LESTVICA
1 Nafta 1903 25 51
2 Beltinci Klima Tratnjek 25 50
3 Gorica 25 48
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 25 44
6 Brinje Grosuplje 25 42
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 25 31
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Jadran Dekani 25 29
11 Dravinja 25 28
12 TKK Tolmin 25 27
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
14 Krka 25 23
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 13
3. Ricard Fernandez Betriu 12
4. Ismir Nadarević 10
Tihomir Maksimović 10
Adriano Bloudek 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Franci Perko 7
Marko Brkić 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
Kebba Kebell Suso 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
18. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6

DELI NA