Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
27.11.2022, 13.30 Kety Emmi&Impol Bistrica : Vitanest Bilje Sodnik:
Tozan Mateo
1. pomočnik sodnika:
Habibović Adis
2. pomočnik sodnika:
Knafelc Žiga
Anželj Damjan
27.11.2022, 13.30 Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 Sodnik:
Jerič Anže
1. pomočnik sodnika:
Kalan Miha
2. pomočnik sodnika:
Habuš Žan
Setnikar Gojko
26.11.2022, 13.30 Maribor : Domžale Sodnik:
Blatnik Just
1. pomočnik sodnika:
Krsnik Luka
2. pomočnik sodnika:
Pahulje Erazem
Mežnar Tadej
26.11.2022, 16.30 Koper : Gorica Sodnik:
Jandrič Jelenko
1. pomočnik sodnika:
Birtič Matej
2. pomočnik sodnika:
Pirman Tomaž
Radovanović Mijat
27.11.2022, 13.30 Bravo Mastercard : Kalcer Radomlje Sodnik:
Celjer Tilen
1. pomočnik sodnika:
Omejc Burger Miha
2. pomočnik sodnika:
Račman Anže
Herič Aleš
27.11.2022, 13.30 Olimpija Ljubljana : Nova KBM Aluminij Sodnik:
Pirjevec Andrej
1. pomočnik sodnika:
Alijagić Isak
2. pomočnik sodnika:
Hodžić Amir
Kaluža Primož
27.11.2022, 11.00 Bravo Nova KBM : Kalcer Radomlje Sodnik:
Gregorc Jan
1. pomočnik sodnika:
Račman Anže
2. pomočnik sodnika:
Omejc Burger Miha
Herič Aleš
27.11.2022, 11.00 Olimpija Ljubljana : Nova KBM Aluminij Sodnik:
Mušić Haris
1. pomočnik sodnika:
Hodžić Amir
2. pomočnik sodnika:
Alijagić Isak
Kaluža Primož
27.11.2022, 14.00 ŽNK Nona Pomurje Beltinci : ŽNK Cerklje Sodnik:
Romih Marko
1. pomočnik sodnika:
Narat Filip
2. pomočnik sodnika:
Carevič Milan
Glažar Roman
27.11.2022, 14.00 ŽNK Olimpija Ljubljana : ŽNK Ljubljana Sodnik:
Subotić Tanja
1. pomočnik sodnika:
Špur Staša
2. pomočnik sodnika:
Buh Helena
Stenovec Darko
29.11.2022, 14.00 Gorica : CB24 Tabor Sežana Sodnik:
Obrenović Rade
1. pomočnik sodnika:
Gabrovec David
2. pomočnik sodnika:
Pospeh Tomislav
4. sodnik:
Kondić Božo
VAR:
Borošak Alen
AVAR:
Mertik Bojan
Pokovec Vinko
29.11.2022, 18.00 Maribor : Bravo Sodnik:
Halilović Denis
1. pomočnik sodnika:
Mežnar Matic
2. pomočnik sodnika:
Herženjak Eric
4. sodnik:
Bubek Alen
VAR:
Matković Aleksandar
AVAR:
Kordež Grega
Levačič Danilo
30.11.2022, 14.00 Kalcer Radomlje : Domžale Sodnik:
Matoša Martin
1. pomočnik sodnika:
Mikača Goran
2. pomočnik sodnika:
Salkić Alen
4. sodnik:
Šabanagić Denis
VAR:
Šmajc David
AVAR:
Antič Mihael
Bole Stojan
30.11.2022, 18.00 Koper : Mura Sodnik:
Kajtazović Nejc
1. pomočnik sodnika:
Kordež Grega
2. pomočnik sodnika:
Kalan Miha
4. sodnik:
Bubek Alen
VAR:
Jug Matej
AVAR:
Balažič Dejan
Kranjec Sandi
01.12.2022, 18.00 Olimpija Ljubljana : Celje Sodnik:
Ponis Roberto
1. pomočnik sodnika:
Vidali Manuel
2. pomočnik sodnika:
Habibović Adis
4. sodnik:
Antič Mihael
VAR:
Kajtazović Nejc
AVAR:
Sagrković Asmir
Germič Dejan
30.11.2022, 13.30 Krško : Brinje Grosuplje Sodnik:
Žagar Jure
1. pomočnik sodnika:
Kurtušič Igor
2. pomočnik sodnika:
Todorović Nedeljko
Bohinc Matjaž
29.11.2022, 17.00 Brežice 1919 : Maribor Sodnik:
Molan Nejc
1. pomočnik sodnika:
Simić Anja
2. pomočnik sodnika:
Horvatič Vesna
Herič Aleš
03.12.2022, 11.00 Primorje Gaia Naturelle : Krim Sodnik:
Franca Kristofer
1. pomočnik sodnika:
Hodžić Amir
2. pomočnik sodnika:
Stopar Petra
Kopač Borut
06.12.2022, 14.00 Gorica : Bravo Šturm Emil
06.12.2022, 18.00 Maribor : Kalcer Radomlje Režonja Slavko
07.12.2022, 15.00 Koper : CB24 Tabor Sežana Setnikar Gojko
07.12.2022, 17.30 Domžale : Celje Komel Otmar
08.12.2022, 17.30 Olimpija Ljubljana : Mura Turk Janko
10.12.2022, 13.00 Bravo : Koper Močnik Vlado
11.12.2022, 13.00 CB24 Tabor Sežana : Olimpija Ljubljana Bezjak Dušan
11.12.2022, 15.00 Maribor : Gorica Kacijan Danilo
11.12.2022, 17.30 Kalcer Radomlje : Celje Knafelc Borut
12.12.2022, 17.30 Mura : Domžale Žalik Danijel

DELI NA