Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
30.09.2020, 20.00 Olimpija Ljubljana : Gorica Sodnik:
Perić Dragoslav
1. pomočnik sodnika:
Žunič Matej
2. pomočnik sodnika:
Brezar Davor
4. sodnik:
Žnidaršič Andrej
Levačič Danilo
03.10.2020, 17.00 Domžale : Gorica Bole Stojan
03.10.2020, 19.00 Aluminij : Koper Žalik Danijel
04.10.2020, 15.15 Bravo : Mura Močnik Vlado
04.10.2020, 18.00 Celje : CB24 Tabor Sežana Kranjec Sandi
04.10.2020, 20.15 Maribor : Olimpija Ljubljana Rajh Jožef
03.10.2020, 14.00 Fužinar Vzajemci : Brežice 1919 Terme Čatež
03.10.2020, 15.30 Krško : Triglav Kranj
03.10.2020, 15.30 Nafta 1903 : Jadran Dekani
03.10.2020, 15.30 Beltinci Klima Tratnjek : Šmartno 1928
03.10.2020, 15.30 Primorje eMundia : Roltek Dob
03.10.2020, 18.00 Krka : Vitanest Bilje
04.10.2020, 15.30 Brda : Rudar Velenje
04.10.2020, 15.30 Drava Ptuj : Kalcer Radomlje
03.10.2020, 15.30 Rogaška : Koroška Dravograd
03.10.2020, 15.30 Zreče : Šmarje pri Jelšah
03.10.2020, 15.30 Dobrovce : Korotan Prevalje
03.10.2020, 15.30 Kety Emmi Bistrica : Dravinja
04.10.2020, 15.30 Podvinci : Šampion
04.10.2020, 15.30 Cirkulane : Videm pri Ptuju
03.10.2020, 15.00 Adria : Fama Vipava
03.10.2020, 15.00 TKK Tolmin : Brinje Grosuplje
03.10.2020, 15.00 Tinex Šenčur : Škofja Loka
03.10.2020, 15.00 Žiri : Šobec Lesce
03.10.2020, 15.00 Elta Izola : Svoboda Ljubljana
03.10.2020, 15.00 Zagorje : Sava Kranj
04.10.2020, 15.00 Ilirija 1911 : Postojna
03.10.2020, 13.00 A2S Celje : Mura
03.10.2020, 15.30 Ilirija Extra-Lux : Brinje Grosuplje
03.10.2020, 15.30 Triglav Kranj : Drava Ptuj
03.10.2020, 15.30 Gorica : Domžale
03.10.2020, 15.30 Maribor : Koper
03.10.2020, 15.30 Olimpija Ljubljana : Bravo Mastercard
04.10.2020, 15.00 Kalcer Radomlje : Aluminij
03.10.2020, 11.00 A2S Celje : Mura
03.10.2020, 13.30 Ilirija Extra-Lux : Brinje Grosuplje
03.10.2020, 13.30 Triglav Kranj : Drava Ptuj
03.10.2020, 13.30 Olimpija Ljubljana : Bravo
03.10.2020, 13.30 Maribor : Koper
03.10.2020, 13.30 Gorica : Domžale
04.10.2020, 13.00 Kalcer Radomlje : Aluminij
30.09.2020, 15.30 Dravograd : Nafta 1903 Sodnik:
Hrvacki Jure
1. pomočnik sodnika:
Kunc Anej
2. pomočnik sodnika:
Močivnik Joži
Izak Silvo
30.09.2020, 18.30 VOC Celje : Šampion Sodnik:
Skornšek Črt
1. pomočnik sodnika:
Sedlarevič Nikodin
2. pomočnik sodnika:
Marković Kristijan
Herič Aleš
03.10.2020, 11.00 Aluminij : Drava Ptuj
03.10.2020, 11.00 Kety Emmi Bistrica : Maribor
03.10.2020, 11.00 Vipoll Veržej : Beltinci
03.10.2020, 18.00 Rudar Velenje : Nafta 1903
04.10.2020, 11.00 Šampion : Fužinar
04.10.2020, 11.00 Dravinja : Mura
04.10.2020, 11.00 Dravograd : VOC Celje
04.10.2020, 16.00 Fortis Jarenina : Krško
03.10.2020, 11.00 Jadran Dekani : Primorje
03.10.2020, 11.00 Sij Acroni Jesenice : Triglav Kranj
03.10.2020, 11.00 Bravo : Krka
03.10.2020, 11.00 Domžale : Slovan
03.10.2020, 17.00 Koper : Olimpija Ljubljana
04.10.2020, 11.00 Jadran Železničar : Gorica
04.10.2020, 17.00 Brinje Grosuplje : Ilirija Extra-Lux
04.10.2020, 11.00 ŽNK MB Tabor : ŽNK Krim RollJet
04.10.2020, 11.00 ŽNK Nona Pomurje Beltinci : Ajdovščina
04.10.2020, 16.00 ŽNK Olimpija Ljubljana : ŽNK Cerklje
30.09.2020, 16.30 ŽNK MB Tabor : ŽNK Olimpija T.B. Sodnik:
Ramšak Denis
1. pomočnik sodnika:
Bezjak Adam
2. pomočnik sodnika:
Ferčič Jani
Jurenec Damir
03.10.2020, 11.00 ŽNK Nona Pomurje Beltinci : ŽNK Cerklje
03.10.2020, 11.00 Primorje Ajdovščina : ŽNK Krim RollJet
03.10.2020, 11.00 ŽNK Radomlje : ŽNK Olimpija T.B.
03.10.2020, 11.00 ŽNK Bolkop Ptuj : ŽNK MB Tabor
04.10.2020, 11.00 ŽNK Radomlje : ŽNK Ledine
04.10.2020, 11.00 Gažon Obala : ŽNK Nona Pomurje Beltinci
04.10.2020, 11.00 ŽNK Posavje Žalec : ŽNK Olimpija
04.10.2020, 11.00 Renče : ŽNK MB Tabor
04.10.2020, 16.00 ŽNK Cerklje : ŽNK Savinja Oliva Celje
04.10.2020, 16.00 ŽNK Krim RollJet : ŽNK Radlje
03.10.2020, 11.00 ŽNK Radlje : ŽNK MB Tabor
03.10.2020, 11.00 ŽNK Savinja Oliva Celje : ŽNK Posavje Žalec
03.10.2020, 11.30 DNK Trbovlje : ŽNK Radlje
03.10.2020, 11.30 ŽNK Goričko Stanjevci : ŽNK Nona Pomurje Beltinci
03.10.2020, 12.00 ŽNK Posavje Žalec : ŽNK Goričko Stanjevci
03.10.2020, 12.00 ŽNK MB Tabor : ŽNK Savinja Oliva Celje
03.10.2020, 12.30 ŽNK Nona Pomurje Beltinci : DNK Trbovlje
03.10.2020, 12.30 ŽNK Posavje Žalec : ŽNK MB Tabor
03.10.2020, 13.00 ŽNK Goričko Stanjevci : ŽNK Radlje
03.10.2020, 13.00 ŽNK Nona Pomurje Beltinci : ŽNK Savinja Oliva Celje
03.10.2020, 13.30 ŽNK MB Tabor : DNK Trbovlje
03.10.2020, 10.00 Koper Obala : Gažon Obala
03.10.2020, 10.00 ŽNK Cerklje : ŽNK Radomlje
03.10.2020, 10.30 Koper Obala : ŽNK Cerklje
03.10.2020, 10.30 ŽNK Krim RollJet : Primorje Ajdovščina
03.10.2020, 11.00 Gažon Obala : Primorje Ajdovščina
03.10.2020, 11.00 ŽNK Radomlje : ŽNK Krim RollJet
03.10.2020, 11.30 ŽNK Cerklje : Gažon Obala
03.10.2020, 11.30 ŽNK Krim RollJet : Koper Obala
03.10.2020, 12.00 Jarenina : MB Tabor
03.10.2020, 13.00 Nafta 1903 : Miklavž
03.10.2020, 15.30 Šmartno 1928 : Rudar Velenje
03.10.2020, 16.30 Šampion : Krško
04.10.2020, 15.30 NŠ Dravograd : ONŠ Hajdina
04.10.2020, 15.30 Vipoll Veržej : Kety Emmi Bistrica
03.10.2020, 10.00 Jarenina : MB Tabor
03.10.2020, 11.00 Nafta 1903 : Miklavž
03.10.2020, 13.30 Šmartno 1928 : Rudar Velenje
03.10.2020, 14.30 Šampion : Krško
04.10.2020, 13.30 NŠ Dravograd : ONŠ Hajdina
04.10.2020, 13.30 Vipoll Veržej : Kety Emmi Bistrica
03.10.2020, 16.00 Interblock : Šobec Lesce
04.10.2020, 13.00 ATET Dren Vrhnika : Vitanest Bilje
04.10.2020, 13.00 Primorje eMundia : Krka
04.10.2020, 16.00 Arne Tabor 69 : Labys Mengo 28
04.10.2020, 16.00 Elta Izola : Roltek Dob
04.10.2020, 16.00 Šenčur : Tabor Klančar
03.10.2020, 14.00 Interblock : Šobec Lesce
04.10.2020, 11.00 ATET Dren Vrhnika : Vitanest Bilje
04.10.2020, 11.00 Primorje eMundia : Krka
04.10.2020, 14.00 Arne Tabor 69 : Labys Mengo 28
04.10.2020, 14.00 Šenčur : Tabor Klančar
04.10.2020, 14.00 Elta Izola : Roltek Dob
10.10.2020, 14.00 Kalcer Radomlje : Nafta 1903
10.10.2020, 15.30 Roltek Dob : Fužinar Vzajemci
10.10.2020, 15.30 Jadran Dekani : Primorje eMundia
10.10.2020, 15.30 Triglav Kranj : Brda
10.10.2020, 15.30 Vitanest Bilje : Krško
10.10.2020, 19.00 Brežice 1919 Terme Čatež : Beltinci Klima Tratnjek
10.10.2020, 19.00 Rudar Velenje : Drava Ptuj
11.10.2020, 15.30 Šmartno 1928 : Krka
10.10.2020, 15.30 Dravinja : Šampion
10.10.2020, 15.30 Kety Emmi Bistrica : Zreče
10.10.2020, 15.30 Šmarje pri Jelšah : Dobrovce
10.10.2020, 15.30 Koroška Dravograd : Cirkulane
10.10.2020, 18.00 Korotan Prevalje : Rogaška
11.10.2020, 10.30 Videm pri Ptuju : Podvinci
10.10.2020, 15.00 Škofja Loka : Elta Izola
10.10.2020, 15.00 Sava Kranj : Žiri
10.10.2020, 15.00 Svoboda Ljubljana : Zagorje
10.10.2020, 15.00 Šobec Lesce : Ilirija 1911
10.10.2020, 15.00 Fama Vipava : TKK Tolmin
10.10.2020, 15.00 Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur
10.10.2020, 15.00 Postojna : Adria
10.10.2020, 13.00 Bravo Mastercard : Maribor
10.10.2020, 13.00 Domžale : Olimpija Ljubljana
10.10.2020, 15.30 Drava Ptuj : Ilirija Extra-Lux
10.10.2020, 15.30 Mura : Triglav Kranj
10.10.2020, 15.30 Koper : A2S Celje
10.10.2020, 15.30 Aluminij : Gorica
11.10.2020, 15.30 Brinje Grosuplje : Kalcer Radomlje
10.10.2020, 11.00 Bravo : Maribor
10.10.2020, 11.00 Domžale : Olimpija Ljubljana
10.10.2020, 13.30 Drava Ptuj : Ilirija Extra-Lux
10.10.2020, 13.30 Koper : A2S Celje
10.10.2020, 13.30 Mura : Triglav Kranj
10.10.2020, 13.30 Aluminij : Gorica
11.10.2020, 13.30 Brinje Grosuplje : Kalcer Radomlje
10.10.2020, 11.00 Beltinci : Dravinja
10.10.2020, 11.00 Mura : Šampion
10.10.2020, 11.00 Fužinar : Dravograd
10.10.2020, 11.00 Maribor : Vipoll Veržej
10.10.2020, 11.00 VOC Celje : Fortis Jarenina
11.10.2020, 11.00 Nafta 1903 : Aluminij
11.10.2020, 11.00 Drava Ptuj : Kety Emmi Bistrica
11.10.2020, 13.00 Krško : Rudar Velenje
10.10.2020, 11.00 Olimpija Ljubljana : Sij Acroni Jesenice
10.10.2020, 11.00 Primorje : Jadran Železničar
10.10.2020, 11.00 Tinex Šenčur : Koper
10.10.2020, 11.00 Slovan : Brinje Grosuplje
10.10.2020, 11.00 Triglav Kranj : Jadran Dekani
11.10.2020, 11.00 Ilirija Extra-Lux : Bravo
11.10.2020, 11.00 Gorica : Domžale
07.10.2020, 15.30 ŽNK Olimpija T.B. : ŽNK MB Tabor
07.10.2020, 15.30 ŽNK Cerklje : ŽNK Radomlje
07.10.2020, 15.30 Primorje Ajdovščina : ŽNK Bolkop Ptuj
07.10.2020, 15.30 ŽNK Krim RollJet : ŽNK Nona Pomurje Beltinci
10.10.2020, 11.00 ŽNK Bolkop Ptuj : ŽNK Nona Pomurje Beltinci Sodnik:
Klinc Niko
1. pomočnik sodnika:
Dovnik Iztok
2. pomočnik sodnika:
Maksimovič Laura
Kontarček Branko
11.10.2020, 11.00 ŽNK Olimpija : Gažon Obala
11.10.2020, 11.00 ŽNK Ledine : ŽNK Posavje Žalec
11.10.2020, 11.00 ŽNK Nona Pomurje Beltinci : Renče
11.10.2020, 11.00 ŽNK Radlje : ŽNK Cerklje
11.10.2020, 16.00 ŽNK MB Tabor : ŽNK Krim RollJet
11.10.2020, 16.00 ŽNK Savinja Oliva Celje : ŽNK Radomlje
10.10.2020, 13.00 Krško : Šmartno 1928
10.10.2020, 13.00 ONŠ Hajdina : Vipoll Veržej
10.10.2020, 15.30 Miklavž : Jarenina
10.10.2020, 15.30 MB Tabor : Šampion
11.10.2020, 15.30 Kety Emmi Bistrica : Nafta 1903
11.10.2020, 15.30 Rudar Velenje : NŠ Dravograd
10.10.2020, 11.00 ONŠ Hajdina : Vipoll Veržej
10.10.2020, 11.00 Krško : Šmartno 1928
10.10.2020, 13.30 Miklavž : Jarenina
10.10.2020, 13.30 MB Tabor : Šampion
11.10.2020, 13.30 Kety Emmi Bistrica : Nafta 1903
11.10.2020, 13.30 Rudar Velenje : NŠ Dravograd
11.10.2020, 16.00 Šobec Lesce : Šenčur
11.10.2020, 16.00 Vitanest Bilje : Elta Izola
11.10.2020, 16.00 Roltek Dob : Arne Tabor 69
11.10.2020, 16.00 Labys Mengo 28 : Primorje eMundia
11.10.2020, 16.00 Krka : Interblock
11.10.2020, 16.00 Tabor Klančar : ATET Dren Vrhnika
11.10.2020, 14.00 Tabor Klančar : ATET Dren Vrhnika
11.10.2020, 14.00 Krka : Interblock
11.10.2020, 14.00 Labys Mengo 28 : Primorje eMundia
11.10.2020, 14.00 Roltek Dob : Arne Tabor 69
11.10.2020, 14.00 Vitanest Bilje : Elta Izola
11.10.2020, 14.00 Šobec Lesce : Šenčur
17.10.2020, 15.45 Koper : Domžale Bezjak Dušan
17.10.2020, 18.00 Gorica : Maribor Setnikar Gojko
18.10.2020, 15.00 CB24 Tabor Sežana : Bravo Komel Otmar
18.10.2020, 17.00 Olimpija Ljubljana : Celje Knafelc Borut
18.10.2020, 19.00 Mura : Aluminij Režonja Slavko
17.10.2020, 14.00 Nafta 1903 : Rudar Velenje
17.10.2020, 15.00 Beltinci Klima Tratnjek : Roltek Dob
17.10.2020, 15.00 Primorje eMundia : Kalcer Radomlje
17.10.2020, 15.00 Drava Ptuj : Triglav Kranj
17.10.2020, 15.00 Fužinar Vzajemci : Jadran Dekani
17.10.2020, 15.00 Krško : Brda
17.10.2020, 15.00 Krka : Brežice 1919 Terme Čatež
17.10.2020, 15.00 Vitanest Bilje : Šmartno 1928
17.10.2020, 15.00 Zreče : Dravinja
17.10.2020, 15.00 Dobrovce : Kety Emmi Bistrica
17.10.2020, 15.00 Šampion : Videm pri Ptuju
17.10.2020, 15.00 Rogaška : Šmarje pri Jelšah
18.10.2020, 15.00 Cirkulane : Korotan Prevalje
18.10.2020, 15.00 Podvinci : Koroška Dravograd
17.10.2020, 15.00 Tinex Šenčur : Elta Izola
17.10.2020, 15.00 TKK Tolmin : Postojna
17.10.2020, 15.00 Žiri : Svoboda Ljubljana
17.10.2020, 15.00 Zagorje : Škofja Loka
17.10.2020, 15.00 Ilirija 1911 : Sava Kranj
17.10.2020, 15.00 Brinje Grosuplje : Fama Vipava
17.10.2020, 15.00 Adria : Šobec Lesce
17.10.2020, 13.00 Mura : Koper
17.10.2020, 15.30 Maribor : Domžale
17.10.2020, 15.30 Gorica : Brinje Grosuplje
17.10.2020, 15.30 Olimpija Ljubljana : Aluminij
17.10.2020, 15.30 Triglav Kranj : Ilirija Extra-Lux
17.10.2020, 15.30 A2S Celje : Bravo Mastercard
18.10.2020, 15.30 Kalcer Radomlje : Drava Ptuj
17.10.2020, 11.00 Mura : Koper
17.10.2020, 13.30 Gorica : Brinje Grosuplje
17.10.2020, 13.30 Maribor : Domžale
17.10.2020, 13.30 Olimpija Ljubljana : Aluminij
17.10.2020, 13.30 Triglav Kranj : Ilirija Extra-Lux
17.10.2020, 13.30 A2S Celje : Bravo
18.10.2020, 13.30 Kalcer Radomlje : Drava Ptuj
14.10.2020, 15.30 Fužinar : Mura Sodnik:
Durić Mediha
1. pomočnik sodnika:
Kamnik Blaž
2. pomočnik sodnika:
Racaj Fatlind
Zalar Jure
17.10.2020, 11.00 Aluminij : Krško
17.10.2020, 11.00 Dravograd : Mura
17.10.2020, 11.00 Kety Emmi Bistrica : Vipoll Veržej
17.10.2020, 11.00 Šampion : Beltinci
17.10.2020, 11.00 Rudar Velenje : VOC Celje
17.10.2020, 15.00 Fortis Jarenina : Fužinar
18.10.2020, 11.00 Dravinja : Maribor
18.10.2020, 11.00 Drava Ptuj : Nafta 1903
17.10.2020, 11.00 Brinje Grosuplje : Gorica
17.10.2020, 11.00 Koper : Krka
17.10.2020, 11.00 Jadran Dekani : Olimpija Ljubljana
17.10.2020, 11.00 Sij Acroni Jesenice : Tinex Šenčur
17.10.2020, 11.00 Domžale : Primorje
18.10.2020, 11.00 Jadran Železničar : Triglav Kranj
18.10.2020, 11.00 Ilirija Extra-Lux : Slovan
18.10.2020, 11.00 ŽNK Cerklje : ŽNK MB Tabor
18.10.2020, 15.00 ŽNK Olimpija Ljubljana : ŽNK Nona Pomurje Beltinci
18.10.2020, 15.00 ŽNK Krim RollJet : ŽNK Radomlje
17.10.2020, 11.00 ŽNK Bolkop Ptuj : ŽNK Olimpija T.B.
17.10.2020, 11.00 ŽNK Radomlje : ŽNK Krim RollJet
17.10.2020, 11.00 ŽNK MB Tabor : ŽNK Cerklje
17.10.2020, 11.00 ŽNK Nona Pomurje Beltinci : Primorje Ajdovščina
18.10.2020, 11.00 ŽNK Posavje Žalec : ŽNK Savinja Oliva Celje
18.10.2020, 11.00 Gažon Obala : ŽNK Ledine
18.10.2020, 11.00 Renče : ŽNK Olimpija
18.10.2020, 11.00 ŽNK Krim RollJet : ŽNK Nona Pomurje Beltinci
18.10.2020, 11.00 ŽNK Radlje : ŽNK MB Tabor
18.10.2020, 15.30 ŽNK Cerklje : ŽNK Radomlje
17.10.2020, 12.00 Jarenina : Šampion
17.10.2020, 13.00 Nafta 1903 : ONŠ Hajdina
17.10.2020, 15.00 Šmartno 1928 : MB Tabor
17.10.2020, 15.00 Miklavž : Kety Emmi Bistrica
18.10.2020, 15.00 Vipoll Veržej : Rudar Velenje
18.10.2020, 15.00 NŠ Dravograd : Krško
17.10.2020, 10.00 Jarenina : Šampion
17.10.2020, 11.00 Nafta 1903 : ONŠ Hajdina
17.10.2020, 13.00 Šmartno 1928 : MB Tabor
17.10.2020, 13.00 Miklavž : Kety Emmi Bistrica
18.10.2020, 13.00 Vipoll Veržej : Rudar Velenje
18.10.2020, 13.00 NŠ Dravograd : Krško
17.10.2020, 16.00 Elta Izola : Tabor Klančar
18.10.2020, 16.00 Labys Mengo 28 : Roltek Dob
18.10.2020, 16.00 Šenčur : Krka
18.10.2020, 16.00 Arne Tabor 69 : Vitanest Bilje
18.10.2020, 16.00 ATET Dren Vrhnika : Šobec Lesce
18.10.2020, 16.00 Primorje eMundia : Interblock
17.10.2020, 14.00 Elta Izola : Tabor Klančar
18.10.2020, 14.00 Labys Mengo 28 : Roltek Dob
18.10.2020, 14.00 Šenčur : Krka
18.10.2020, 14.00 ATET Dren Vrhnika : Šobec Lesce
18.10.2020, 14.00 Arne Tabor 69 : Vitanest Bilje
18.10.2020, 14.00 Primorje eMundia : Interblock

DELI NA