14. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT |  23.03.2024 ob 11.00

ŽNK Radomlje Medex

2 : 0

ŽNK Olimpija Ljubljana


Sodniki: Sagrkovič Tian (glavni sodnik), Miladinovič Marko (1. pomoč), Strajnar Luka (2. pomoč)
Delegat: Bojovič Miomir
Št. gledalcev: 30
ŽNK Radomlje Medex
1 Žana Galjot V
3 Brina Omejec-Židan
4 Ula Osolnik
5 Aneli Kutin Prešeren
6 Nika Slapnik
7 Anamarija Močnik
8 Taia Doles K
14 Taja Jakopič
15 Lana Tatarovac
18 Neža Žagar
20 Tajda Mujezinović


Rezervne igralke
9 Janja Majhenič
11 Ayla Skenderović
19 Kelin Gerželj

ŽNK Olimpija Ljubljana
1 Erna Mahmutović V
7 Sara Medić
8 Nadia Medić
10 Nejla Kajtazović
11 Tanja Vukman
14 Pika Lamovšek
15 Ema Smrajc
16 Ela Bolta Salihović
17 Neja Selan
19 Maša Šegatin
20 Lia Jasenc K


Rezervne igralke
2 Maja Miljuš
3 Sara Proj Slatner
4 Tijana Derajić
5 Iva Koša
9 Hana Oletič
13 Julija Žuraj
23 Naja Hasanić

Trener
Katarina Jagarinec

Trener
Robert Peternelj

Sodnik
Tian Sagrkovič

Zadetki
Ula Osolnik 1 : 0 28'
Taia Doles 2 : 0 53'

Dogodki
Menjava Koša /  Šegatin 31'
Menjava Gerželj /  Mujezinović 36'
Menjava Hasanić /  Bolta Salihović 46'
Menjava Miljuš /  Lamovšek 51'
Menjava Oletič /  Smrajc 64'
Menjava Majhenič /  Močnik 73'
Menjava Derajić /  Kajtazović 85'

14. krog
DNK Trbovlje 1 : 1 ŽNK Žalec
ŽNK Gažon 2 : 0 Mons Claudius
ŽNK Radomlje Medex 2 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
ŽNK Cerklje Ambrož team 2 : 3 ŽNK Radlje
ŽNK Aluminij 5 : 2 ŽNK Goričko Stanjevci
Primorje Gaia Naturelle 5 : 0 Krim

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Jerca Plevel 18
Lana Lesjak 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Naida Hadžić 13
Ula  Osolnik 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Anja Lukežič 11
Nella Gjergjek 11
16. Hana Serec 10
17. Nuša Škrobar 9
Maša Šegatin 9
Alena Shala 9
Kaja Prelovšek 9

DELI NA